Forum Forum inwestycyjneFundusze

Szkolenie: Szczecin, Zielona Góra - ostatni raz w tym roku

Szkolenie: Szczecin, Zielona Góra - ostatni raz w tym roku

skomentuj
opiekuninwestora_pl / 2010-08-24 19:01
To 62.i 63. edycja szkolenia z inwestowania na rynku funduszy inwestycyjnych, szczególnie dla osób, które korzystają z polis inwestycyjnych.

To prawdopodobnie pierwsze w Polsce szkolenia,
na których nie sprzedaje się funduszy!

Dlatego mogę pokazywać, to o czym często nie powie doradca finansowy - z prostego powodu - bardzo często o tym, co pokazuję na szkoleniach nie mówi się na wewnętrznych szkoleniach sprzedażowych...

Jeżeli jeszcze wierzysz w to, że eksperci będą efektywnie zarządzać Twoimi pieniędzmi zapoznaj się koniecznie z dwoma raportami:

1.) Portfele Modelowe - tak często oferowane Klientom polis inwestycyjnych - okazuje się, że w okresie 3 czy nawet 10 lat ani razu nie udało się zarobić w Portfelu Modelowym więcej niż na lokacie...


2) Fundusze timingowe czy też aktywnej alokacji - w których profesjonaliści mogą inwestować nawet 100% naszych pieniedzy w akcje podczas wzrostów na giełdach a potem zabezpieczać nasze pieniądze na rynku bezpiecznym gdy giełdy tracą. Niestety historia pokazuje, że to tylko teoria...

Te dwa raporty to fakty. Wyniki tych funduszy są ogólnodostępne. Ale nikomu nie zależy na tym aby im się przyglądać. Szczególnie funduszom...

Dlatego warto wziąć sprawy w swoje ręce.

Można samemu zarządzać funduszami w polisie inwestycyjnej i uzyskiwać znacznie lepsze wyniki niż profesjonaliści. Jak to możliwe? Część odpowiedzi znajdziesz w raportach - wyjaśniam dlaczego zarządzający nawet gdyby chcieli nie mogą tak naprawdę w pełni aktywnie inwestować.

Całodniowe szkolenie pokaże Tobie jak inwestować nie będąc ekspertem. Wystarczy 15 minut w miesiącu aby zacząć zarabiać a nie świadomie tracić.

Dowiesz się dlaczego zasada uśrediania ceny przez systematyczne wpłaty w fundusze akcji prawie na pewno nie pozwoli zarobić więcej niż na lokacie, i jest raczej sposobem na tracenie wielu tysięcy zainwestowanych pieniędzy.

Usłyszysz dlaczego podział portfela w części na fundusze akcji , obligacji i pieniężne nie jest żadnym sposobem na zapewnienie zysków.

I wiele innych mitów. Oraz to co najważniejsze - praktyczną wiedzę zamiast teorii - zasady, które wdrożysz w życie zaraz po szkoleniu.

A jeżeli uznasz, że to co usłyszysz na szkoleniu CIę nie przekonuje otrzymasz zwrot pieniędzy.

Najbliższe szkolenia:
- Szczecin, sobota 28.08
- Zielona Góra, niedziela 29.08

W tych dwóch miastach kolejne szkolenie prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku.

PS. To szkolenie to także wiedza dla Doradców Finansowych. Grupy szkoleniowe to z reguły 8-16 osób, gdzie połowa to doradcy finansowi a połowa inwestorzy prywatni.

Opis szkolenia, rejestracja i dodatkowe informacje dostępne na stronie
www.opiekuninwestra.pl/szkolenie
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy