Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Szkolenie zawód inwestor giełdowy

Szkolenie zawód inwestor giełdowy

pigru / 2008-04-01 18:33
Witam wszystkich.
Proszę o opinię na temat szkolenia Zawód Inwestor Giełdowy jej byłych uczestników.Nie interesują mnie wypowiedzi w stylu że nie warto tylko dlatego że kosztuje 4500 zł i kogoś kto na nim nie był.
Proszę o szczere wypowiedzi,ponieważ w sieci natknąłem się tylko na wyreżyserowane filmiki wyprodukowane przez organizatora.
Szkolenie jest polecane przez IPE i nie jestem do końca pewny czy warto iść.
Pozdrawiam
Wyświetlaj:
D.B. Coopper / 185.8.239.* / 2014-07-28 14:52
Mil to znamy kłamca i sprzedawca marzeń wypisujący sam sobie pochlebne komentarze. Spójrzcie: marekbron, Wiesław48, ŻanetaM to nicki wychwalające szkolenie i o dziwo mają ten sam adres IP. Przypadek? Nie sądzę. Łukaszek stuka w klawiaturę aż się kurzy. Kiedyś sam się nabrałem na jego kłamstwa, ale po czasie każdy dostrzega tę ściemę.

Gorsze rozczarowanie przyniósł mi tylko Tomasz Nykiel i odradzam jego szkolenia bo to kolejny kłamca wciskający kit. Po fakcie znajomy z Krakowa mi powiedział, że Nykiel pracował wcześniej w Protraderze jako "trader", ale go wywalili bo był słabeuszem bez wyników. Po wywaleniu zaczął szukać jeleni na szkolenia jako chilltrade. Mnie Nykiel wyrolował, ale przynajmniej ostrzegę innych przed popełnieniem tego samego błędu.

Jeśli ktoś szuka dobrego szkoleniowca, to słyszałem wiele dobrych opinii o Zbigniewie Stawickim.
quark559 / 194.153.119.* / 2012-12-18 09:25
cała ta akademia nie jest warta nawet złotówki poza tym co można przeczytać w książkach to niczego sie tam nie dowiesz program chaotyczny od wybicia rocznych maksimów do daytradingu na lukach dobra maszynka do robienia kasy na leszczach a jak bedzisz chciał konkretnych strategii to usłyszysz sam musisz na to wpaść bo czym wiecej ludzi gra daną metodą to przestaje być skutecza to wszystko w tym temacie
jan351 / 194.153.119.* / 2013-11-06 10:57
powiem szczerze gdybym to ja robił tą akademie to ciągnął bym jeszcze więcej od naiwniaków
całkowicie sie zgadzam ztym co tu jest napisane trzeba szukać opini od ludzi z portalów społecznościowych którzy niestety dobrego zdania nie mają np. telefon pod który niby można dzwonić z pytaniami nie istnieje pan A odrazu mówi żeby mu nie przesyłać wykresów bo on na to nie ma czasu
a jak sie już mu prześle odpowiedz jest prosta zlecenie dobre zlecenie złe cała ta akademia polega na tym bardziej co możńa jej dać tzn na wyłapywaniu talenów którzy potrafią na coś wpaść
ja poszedłęm tam żeby poznać jakieś autorskie strategie to co sie dowiedziałem to żenada reszte materiału to możńa sobie samemu przeczytać z książek bo cały ten segregator jest przepisany z różnych pozycji
z ludzi z którymi ja byłem niestety nikt nie wpadł na nic
wynik jest prosty absolwenci w 90% tracą na giełdzie
Prestige.PCCG / 83.16.152.* / 2009-02-04 00:51
Aby udzielić odpowiedzi na postawione pytanie należy wykonac następujące czynnności :

1.Postać łukasz majewski kim jest jakie książki napisał o czym z czego jest znany na jakich forach internetowych się wypowiada
2. przejrzeć listę uczestników-ja z 3 się skontaktowałem poprzez naszaklase.pl wypowiedzi były różne (szablonowe niektóre, szczere również)
3. cena 4500 zł wcześniej było prawie 6000 a w rezerwacji do 23 grudnia 5000 nie jest zbyt duża to jednak terminy sie zmieniły

Pytanie wg nie jest retoryczne-co Cię nie zabije finansowo to wzmocni hehe
marekbron / 85.202.106.* / 2009-02-04 20:08
Z tego co ja wyczytałem na www.inwestorgieldowy.com to niejaki Łukasz Milewski jest przede wszystkim organizatorem i prowadzi psychologię inwestowania na szkoleniu. Jak widzę to na bazie pozostałych prowadzących jest zbudowana rzekoma siła tego seminarium. Zastanawiam się czy się nie zdecydować bo podoba mi się połączenie "młodości" z "doświadczeniem". Z tego co wyczytałem istnieje coś takiego jak klub inwestorów dla absolwentów szkolenia czy ktoś coś wie na ten temat? Będę wdzięczy za wszelkie informacje
Wiesław48 / 85.202.106.* / 2009-02-04 19:57
Odpowiedzi są różne bo nie każdy potrafi wypowiedzieć się we właściwy sposób czytaj nie każdy ma dar pisania. Jednemu to szkolenie pasuje drugiemu nie. Ja się skusiłem i jestem bardzo zadowolony bo miałem możliwość poznania praktyków i poznania wiedzy która była wyłożona łopatologicznie. Każdy szuka swojej drogi oni uczą samodzielności więc jesli szukasz gotowego systemu to nie to szkolenie.
Paulinka / 2008-08-24 16:54 / Szczęście sprzyja lepszym
A gdzie mozna znalezc te filmiki, tez szukam jakiegos sensownego szkolenia... ale z tym jest trudno.. ceny bardzo wysokie a nie wiadomo czy to jest sensowne....
ŻanetaM / 85.202.106.* / 2009-02-03 21:52
Ja też miałem taki obawy, ale byłem i przekonałem się, że warto. Myślę, że strona nie została zbyt dobrze zrobiona marketingowo co można zrozumieć. Mi się bardzo podobało i kontakt po szkoleniu bo jest bardzo profesjonalny. Wczoraj zrobiłam pierwszą tranzakcję zyskowną hihi:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy