Forum Forum prawnePracy

Szkolna sprawa

Szkolna sprawa

miracle / 77.253.88.* / 2011-01-18 19:38
Dzień dobry. Pracuję w szkole jako pedagog. Na prośbę Sądu napisałam o uczniu opinię i zawarłam w niej informacje, które uzyskałam od nauczycieli. Z treścią pisma nie zgodził się dyrektor szkoły i nie podpisał go. Opinia z moim podpisem trafiła do Sądu, sprawa odbyła się. Osoby, które wniosły wniosek przeciwku dziecku, nie były zadowolone z wyniku sprawy. W dniu dzisiejszym dowiedziałam się nieoficjalnie, że mecenas reprezentujący osoby, które wystąpiły przeciwko dziecku, złożył w Sądzie wniosek, że w piśmie sfałszowałam sytuację szkolną ucznia. Nie zgadzam się z tym zarzutem i nie wiem, co mam z tym problemem począć. Proszę o pomoc.
Wyświetlaj:
audi43 / 2011-01-18 19:43 / portfel / Bywalec forum
...nie rozpaczaj zawczasu...przecież nikt jeszcze nie postawił Ci zarzutu poświadczenia nieprawdy
miracle / 77.253.88.* / 2011-01-18 19:57
Nie martwię się, że mogę zostać zaproszona do Sądu, bo nie napisałam tam niczego, co byłoby niezgodne z prawdą. Nie podoba mi się jednak, że osoby, które wystąpiły przeciwko uczniowi (są to rodzice innego ucznia), opowiedziały do innych osób w szkole o sfałszowaniu przeze mnie tego pisma. Pomyślałam sobie, że ja znam prawdę i jestem ponad to, co mówią niezadowoleni z wyniku sprawy. Jednak z drugiej strony, czy nie powinnam stanąć w obronie siebie i innych nauczycieli?

Najnowsze wpisy