Forum Forum podatkoweVAT

Szkoły językowe nie będą płacić VAT

Szkoły językowe nie będą płacić VAT

skomentuj
Wyświetlaj:
Jaaaa / 89.161.1.* / 2009-12-29 09:23
Panie Ministrze, wlasnie zapchal Pan dzialalność Kuratoriow Oswiaty ktore po prostu nie dadza rady wydac kilka(nascie?) tysiecy akredytacji rocznie. Doprowadzi Pan wiec do, zarowno zapchania Kuratoriow, ktore powinny zajmowac sie czyms zupelnie innym oraz do olbrzymiego niezadowolenia przedsiebiorcow/szkol jezykowych i ich klientow czyli wyksztalciuchow.
Ponadto, dlaczego chce Pan aby dzialalnosc szkol jezykowych byla kontrolowana przez Ministerstwo???? W koncu Akredytacja=kontrola Ministerstwa Edukacji. Przeciez szkoly jezykowe istnieja po to aby dawac alternatywne nauczanie do tego ktore proponuje Ministerstwo Edukacji.
paaa / 83.20.104.* / 2009-12-18 14:02
A co na to Palikot i Jego Komisja? Kolejne "udogodnienie" dla przedsiębiorców. Uzyskanie akredytacji to kolejny niepotrzebny nikomu papierek i możliwość wyciągnięcia kasy (legalnie lub nie) od przedsiębiorcy. Indywidualni nauczyciele jeszcze bardziej pójdą w szarą strefę. Co akredytacja ma wspólnego z VAT-em?
birkut / 78.8.74.* / 2009-12-18 23:55
I znowu nic nie wiadomo. A jak o zwolnienie mają walczyć inne szkoły, akademie, kluby itp... Mają teraz siedzieć i myśleć czy zwijać działalność ? Czy dostaną łaskę od rządu i będą mieli za co żyć? Dlaczego nie opodatkuje się prawników, notariuszy i innych wolnych zawodów ( pytanie retoryczne ) A zabiera ostatnie przywileje ludziom, którzy niejednokrotnie poświęcili wszystko aby budować swoją......
skomentuj

Najnowsze wpisy