Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Forum Forum prawneCywilne

Szukam dobrego adwokata z sercem do sprawy rozwodowej - Kraków

Szukam dobrego adwokata z sercem do sprawy rozwodowej - Kraków

skomentuj
lejla1 / 188.47.235.* / 2010-09-12 14:11
Witam, szukam dobrego adwokata od spraw rozwodowych w Krakowie bądź okolicy, moja sprawa jest bardzo skomplikowana, mąż oszukał mnie i znęca się nade mną i dzieckiem. chcę się od niego uwolnić i dokonać sprawiedliwego podziału majątku.
Wyświetlaj:
Klient605 / 185.139.124.* / 2017-05-17 01:07
Polecam Radcę Prawnego Morlewskiego, świetny prawnik w sprawach o odszkodowanie. Klientka Ciechanów www.morlewski.pl
Monika38 / 89.68.83.* / 2017-04-20 13:25
Moja przyjaciółka przechodziła przez strasznie trudny proces rozwodowy. Jej ex zgotował jej straszne piekło w postaci zastraszania wszelkimi możliwymi sposobami, w tym zabraniem dziecka za granice. Ktoś polecił jej prawnika specjalizującego się w sprawach rozwodowych z GP kancelarii i na szczęście wszystko przebiegło po jej myśli. Sąd przyznał opiekę nad dzieckiem oczywiście matce, wysokość alimentów prawie taka jaką chciała dostać plus doliczając część majątku... Bardzo była zadowolona z tego prawnika, który pomógł jej wyjść z tak potężnej opresji zwycięsko, także uważam, że warto skorzystać z jego usług szczególnie w trudnych przypadkach.
Kamillas / 89.64.62.* / 2017-04-12 21:58
Moim zdaniem w krakowie Pani Justyna Węgrzynowicz-Cichońska bedzie bardzo dobrym wyborem. Doświadczenie ogromne w takich sprawach, wielka determinacja, zna sie na rzeczy po prostu. I to jak!
Swierzba / 49.213.19.* / 2017-03-28 09:03
Na szybko muszę sie dowiedzieć czegoś na temat tego Pana:

https://lukomski.law

Znajomi mi go polecili jako najskuteczniejszego od rozwodów w Krakowie, ale jest nieco droższy od reszty.
Proszę o pilną odpowiedź bo mi żona zrobi jesień średniowiecza!!!
Adam z Krakowa / 188.146.2.* / 2017-03-22 11:53
Chciałem jeszcze dodać, że nie zawsze jest tak, że to biedne matki dostają wszystko i rozwód, i dziecko i dom-wszystko zależy od sprawy i od...właściwego wyboru co do osoby adwokata :) Więc ojcowie walczcie o swoje dzieci!
Adam z Krakowa / 188.146.2.* / 2017-03-22 11:49
Zdecydowanie polecam i potwierdzam tylko adwokat Maje Stasiów-Wilk. Dziecko ze mną, ojcem. To było najważniejsze! A co do kontaktów pani mecenas wywalczyła dla mnie, że nie ma mowy o opiece naprzemiennej z EX ŻONĄ. Tylko weekendy, co drugie a na tygodniu dziecko ma wreszcie jeden dom, mój dom, ten co zawsze miało. Polecam do trudnych sprawa rozwodowych dla wszystkich ojców. Mecenasowi drugiej strony dojść do słowa nie dała, zero ustępstw, wszystko jak chciałem.....by mojej córce było lepiej!
singleladies / 77.255.194.* / 2017-03-03 10:50
Moją sprawę rozwodową prowadził mecenas M. Mosor w Krakowie i byłam bardzo zadowolona, dzieki niemu od niedawna jestem szczęśliwą singielką :D
Ewelina_p / 83.3.117.* / 2016-12-20 15:40
Moja pani prawnik była świetna i cieszę się że mi pomogła - pani Olga Maciejewska. Ja właśnie miałam podobną sytuacje bo maz mnie ponizał i pewnego dnia powiedziałam dość. pani prawnik prowadziła moje trzy sprawy- o rozwód, znęcanie się i majątek i wszystkie wygrała. Polecam tę panią bardzo
OLEKXXD / 130.255.156.* / 2016-12-15 11:08
adwokat Karolina Karasińska- Piergies, adwokat która sopecjalizuje się w rozwodach i robi praktycznie tylko sprawy tego typu stąd bogate doświadczenie i wiedza - ja Ją polecam bo mój rozwód był domknięty już przed pierwszą rozprawą !
wolna158 / 155.158.170.* / 2016-12-10 13:50
Witam, mnie bardzo pomogła adw. Justyna Cichońska. Cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania. Zawsze mogłam się do niej dodzwonić, a jak nie odbierała to potem oddzwaniała. Przez to zawsze mogę sprawdzić czy mój eks nie opowiada mi bajek i nie kantuje na alimentach. POlecam http://jwc-kancelaria.pl/o-kancelarii
Katarzyna W. / 31.183.211.* / 2016-12-05 18:58
Dzieląc się swoim doświadczeniem - w swoim zyciu miałam już doswiadczenie z paroma mecenasami. Miałam sprawę o alimenty, opiekę nad dzieckiem, kontakty, i w końcu rozwód. W poprzednich sprawach przy każdej sprawie, miałam innego mecenasa, bo ciągle mi coś nie pasowało. W końcu trafiłam na mecenasa Mariusza Borucha. Prowadził mi rozwód i po przednich doświadczeniach, bardzo mi odpowiadało jego podejscie do całej sprawy. Nie tylko zawsze mogłam zadzwonić i uzyskać interesujące mnie informacje, ale wszystko było przeprowadzone z zadowalajacym mnie efektem. Polecam bardzo !
Kinga12 / 37.47.116.* / 2016-11-24 23:11
Moja sprawę rozwodową prowadził prawnik z GPKancelaria.pl ze skutkiem sukcesywnym. Sprawa byłą bardzo trudna, ponieważ mój ex małżonek robił straszne problemy związane z opieką nad dziećmi, podziałem majątku oraz alimentami. No mówiąc krótko sprawa była bardzo trudna i nie przyjemna, ale na szczęście zakończyła się całkowicie po mojej myśli. Jeżeli ktoś potrzebuje skutecznych prawników specjalizujących się w rozwodach, to polecam. Pozdrawiam.
alicja-n / 159.205.22.* / 2016-11-08 11:33
Ja polecam mec. Michała Słomkę,bardzo profesjonalny i uczciwy prawnik.
martaaarta / 91.238.142.* / 2016-10-21 20:57
Ja z kolei polecam Kancelarię mec. Podolca. Jedyny minus to parking - a raczej jego brak. Wzbudza zaufanie od pierwszego spotkania, które uwaga - trwało w moim wypadku 3 godziny.
Agnieszka433 / 83.10.254.* / 2016-10-13 12:07
Zdecydowanie polecam adwokata Piotra Pilszek ma kancelarię przy ul. Staffa 1/11, usłyszałam o nim od znajomego, któremu świetnie poprowadził rozwód. Adwokat, który potrafi słuchać klienta, cierpliwy i spokojny. Potrafi bardzo rzeczowo wszystko wytłumaczyć, tak że dla mnie wizyta w sądzie nie była stresująca. A byłego już męża elegancko puścił z torbami. Bardzo skuteczny adwokat, świetnie działa na sali sądowej.
do początku nowsze
1 2 3 4
skomentuj

Najnowsze wpisy