Forum Forum finansoweKredyty

Szukam Kredyt mieszkaniowy:prosze o ofert:/najlepsza wybiore!

Szukam Kredyt mieszkaniowy:prosze o ofert:/najlepsza wybiore!

Marynarz_RTS! / 66.178.126.* / 2010-01-09 08:55
Zamierzam kupic mieszkanie od dewelopera w Trojmiescie:
Wartosc nieruchomosci:530tys.
Do wyceny zdolnosci kredytowej:
Zarobki lacznie 15tys pln, Zona:umowa na czas nieokreslony, ja: kontrakt marynarski: 3300euro co miesiac na konto do banku.
Inne kredyty do splacenia lacznie :900pln.
Szukam kredytu w euro lub pln. Zarabiam w euro. to w euro splacam. Moje warunki :marza banku: jak najnizsza w kierunku zera! juz na 'spread' bank zarabia na mnie. i to Dbn Nord czy DB .najwiekszy spread!Umowa na czas jak najdluzszy...gdyz przy mich zarobkach chce splacic kredyt w ciagu 4 lat. Zamierzam regularnie wplacac dodatkowe pieniadze na splate kapitalu.
Chcialbym sprzedac swoje mieszkanie warte 200tys ale musze gdzies mieszkac i urzadzic nowe mieszkanie...ale gdy tylko je urzadze.wplace sobie dodatkowo.Marza za wczesniejsza spalte:wazna.bo zamierzam ten kredyt splacic w ciagu 4 lat.Trzeba bedzie przeliczyc co bedzie lepiej dla mnie...wysokie spread+marza w euro..czy pln bez spreadu i wyzsze oprocentowanie. ubezpieczenie niskiego wkladu... mam swoje 10% wkladu. UBEZPIECZENIE od 'utraty pracy' nie wchodzi w rachube, gdyz musialbym byc zarejestrowny jako bezrobotny w UP a pracujac jako marynarz nie mam takiej mozliwsci. UBEZPIECZYNIE na ZYCIE jedyne sensowne ubezpieczenie...duzo podrozuje do pracy smaolotem a wiadomo co wisi w powietrzu.wic z tego na pewno skorzyystam.
To juz moj 3 kredyt mieszkaniowy..wiec troszke juz wiem co nie co..nigdy nie korzystalem OFitp....ale zobacze kto da mi najlepsze warunki.Rozumiem,ze kazdy z nas ma swoja dzialke..czy to ktos z banku czy doradca...wszystko zrozumie..ale nie wolno...no wlasnie...
Jesli mozesz mi cos doradzic, skalkulowac co bedzie dla mnie korzystaniejsze czekam na propozycje na moj adres email: m-puculek@wp.pl
Wyświetlaj:
Michalczuk / 83.8.27.* / 2011-08-19 20:37
Witam
Jestem doradcą finansowym prosze o kontakt chętnie pomogę 723523423
Asia_34 / 83.24.210.* / 2011-07-13 14:04
najlepiej wybierz się do Firmy Gold Finance, świetnie doradzają, nie biorą za to kasy, więc nic Cię to nie kosztuje, mają w ofercie 25 banków i pomogą Ci dopełnić wszelkich formalności. To takie skupisko ofert banków w jednym miejscu.
Polecam, ja jestem bardzo zadowolona z ich usług i nic nie płaciłam, bo mają umowy z bankami.
serdecznie polecam
studenciak / 2010-08-15 10:50 / Uznany leszcz
Najlepsze oferty na rynku TYLKO WYSELEKCJONOWANE!

finanse.noads.biz

lub

www.finanse.noads.biz

POLECAM!!!
ramikod / 188.33.47.* / 2010-08-03 15:13
zobacz tą sondę na tema t kredytów:

http://ocena-kredytu.blogspot.com/
Marynarz_RTS / 83.21.151.* / 2010-01-20 18:47
Witam
To znów Ja. Jestem załamany tym ,że sam mogę załatwic sobie lepsze warunki kredytu niz wszyscy doradcy, eksperci finansowi!!!czyżbym swoja wyczytaną wiedzą i umiejętnością rozmów był lepszy od dobrego doradcy???
A może ktoś podniesie rzucona rękawice i znajdzie mi lepsze warunki kredytu.Marża banku 1,9% plus co miesiac 200zł na na pakiet inwestycyjny, prowizja banku 1,7% z kwoty 468000zł???
1cosmo / 195.164.255.* / 2010-01-21 14:25
Ja jestem załamany tym jak opisałeś czego potrzebujesz. Jakie znaczenie ma dla Ciebie marża jak chcesz szybko spłacić, a w Deutsche Banku zapłacisz duży spread plus rok z góry za ten produkt i przez 10 lat będziesz musiał go opłacać, a min przez 2 ale jak go wtedy zakończysz to tracisz 99% środków, więc policz sobie dobrze koszty. W ogóle jak patrzysz na kredyt, pod kątem marż i prowizja to po co tyłek doradcom zawracasz. Źle myślisz i napisałem Ci w mailu, gdzie błąd popełniasz, a ty piszesz, że załamany jesteś? Żeby to dobrze zrobić to musisz pogadać z doradcą, a nie wymądrzać się na forum.

ps. Ja bez problemu podniosę tą rękawicę, bo oferta DB jest obecnie bez problemu do przebicia, plus nie wygłupiaj się z tymi marżami DB, bo są one tylko przez pierwsze 60 m-cy i jak Ci policzę koszty i porównam z inną ofertą np., to zobaczysz jak to wygląda naprawdę.
Marynarz_RTS / 83.21.162.* / 2010-01-21 16:33
Witaj Cosmo. Nie wymądrzam się a jedynie opisuję moje doświadczenia z kilkoma doradcami(np. mobilnym doradcą z Open Direct,który proponuje mi to co mogę przeczytać na stronie int.banku i nic więcej..).a podane dane do kredytu przeze mnie to nie Deutsche Bank. Tak jak wcześniej wspominałem: za 468000zł prowizja za kredyt 1,7%, stała marża 1,9% ale pod warunkiem,że skorzystam z tego ich planu oszczedzania min 200pln miesiecznie..lub marża 2,4% bez zadnego planu oszczedzania.Jeszcze raz poproszę o Twojego emaila.Podam Ci tam szczegóły co i jak osiągnałem własnymi siłami.
zle doswiadczony / 119.184.65.* / 2010-08-03 11:32
Tyko skromna rada. Daj sobie spokoj z jakimikolwiek doradcami (Open, Notus, Expaner etc). Nie warto, bo nic nie zyskasz a sam zalatwisz stracisz wiecej niz mozesz sam zalatwic.
71Aneta / 79.163.26.* / 2011-03-09 14:53
Popieram, zanim wybierzesz doradcę kredytowego najpierw sprawdź czy nie przynależy do jakiejś grupy holdingowej np. Getin Holding - klika banków i kilka pośrednictw kredytowych w jednym między innymi wspomniane przez Ciebie Open.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: