Forum Forum inwestycyjneFundusze

szukam najlepszego programu o wynikach funduszy inwestycyjnych

szukam najlepszego programu o wynikach funduszy inwestycyjnych

marchew1979 / 2010-12-05 15:13
Witam serdecznie, szukam dobrego programu który zawiadamia mnie w zasadzie o wszystkim.
Pokazuje stopy zwrotu, zarządzanie funduszami z kilku lat. itd itp
Kolorowe wykresy, najlepiej prognozy
Wyniki wszystkich możliwych występujących w Polsce towarzystw które mają w swojej ofercie fundusze.
Coś takiego by mnie interesowało.
Bardzo dziękuje z góry za pomoc.
Wyświetlaj:
Kacper244 / 89.64.11.* / 2020-03-06 14:50
Czy ktoś z was korzystał może z systemów EEC? Dopiero co stawiam tutaj pierwsze kroki jeśli chodzi o jakiekolwiek inwestowanie więc potrzebuje porady.... Czy ktoś z nimi już działał trochę dłużej?
opiekuninwestora_pl / 2010-12-14 19:57 / -
1. zawiadamia mnie w zasadzie o wszystkim.

Tak. Wiele różnych powiadomień i alarmów, które samodzielnie inwestor definiuje.

2. Pokazuje stopy zwrotu, zarządzanie funduszami z kilku lat. itd itp
Stopy zwrotu tak. Ale nie one są najważniejsze. Wynik funduszu za ostatni np. rok niewiele mówi i jest to wynik akurat w tym samym dniu. Warto sprawdzić naszą analizę dynamiczną funduszy (przykładowe analizy publikujemy w każdym numerzez Funduszowej Cafe: www.funduszowacafe.pl)

3. Kolorowe wykresy,
Raczej nie. Nasze podejście do inwestowania zakłada: zbuduj strategię lub skorzystaj (zmodyfikuj) gotową. Zdefiniuj powiadomienia. I po prostu czekaj na wiadomości (email/SMS) które poinformują o tym, o czym inwestor chce być informowany. Proponujemy to zamiast oglądania wykresów.

Powiadomienia dla funduszy (ponad 1000), walut i indeksów giełdowych.

4. najlepiej prognozy
Brak. Nie da się przewidzieć przyszłości. Proponujemy raczej zaplanować co zrobimy, gdy zaczną się spadki i po prostu reagować gdy wystąpią. Dla inwestujących aktywnie - proponujemy Kroczący Stop Loss i pełen system dodatkowych powiadomień.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy