Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

SZUKAM PRACY NA RYNKU KAPITAŁOWYM

SZUKAM PRACY NA RYNKU KAPITAŁOWYM

simply the best / 193.111.166.* / 2007-09-27 13:14
Wieloletnie doświadczenie na polskim rynku finansowym /banki,biura maklerskie/
Znajomość giełdy - rynki akcji ,obligacji, funduszy inwestycyjnych.
J.Angielski w stopniu zaawansowanym.Prawo jazdy kat.C
Wyświetlaj:
Sarenka1 / 2008-10-09 10:41
Witam

Jeśli jest Pan z terenu Warszawy lub okolic to zapraszam na spotkanie.
Kontakt do mnie: mail amaryl1@op.pl tel. 606 233 750.

Mogę Panu zaoferowac bardzo ciekawą propozycję pracy w dużej międzynarodwej korporacji finansowej. zapewniam, ze można zrobić karierę.
Oferujemy bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń.
Jedyny warunek to chęć do pracy i chęć do zarabiania pieniędzy.

Pozdrawiam
menosmi / 2008-09-05 14:23
Stawiamy na aktywność, inteligencję, kulturę osobistą i upór w dążeniu do celu. Firma, w której jesteśmy funkcjonuje w branży finansowej. Nasi specjaliści wywodzą się z różnych branż . Pracują dla nas inżynierowie, fizycy, matematycy, chemicy, ekonomiści, finansiści, byli prezesi i właściciele firm, nauczyciele i oficerowie.
Jeśli jesteś gotowy(a) na zmiany w swoim życiu i chcesz realizować swoje marzenia dzięki ponadprzeciętnym przychodom - pomożemy Ci uwierzyć, że "wolność finansowa" nie jest pustym sloganem.
Nie wiem ile chcesz zarabiać, ale w tej firmie zarabia się NAPRAWDĘ dobrze. I na koniec najważniejsze TU pracuje się NA SIEBIE. Niestety nie płacimy za piękne oczy. Poszukujemy kandydatów na specjalistów ds. programów inwestycyjnych.
Miejsce zamieszkania nie jest ograniczeniem. W moim zespole pracują specjaliści zarówno mieszkające w Warszawie, jak i w Zakopanem
Kontakt:m.la_bu@interia.eu
ekonomistka / 81.190.226.* / 2008-01-30 22:20
Witam
poszukuje współpracowników na terenie Wrocławia i okolic,jestem kierownikiem oddziału w międzynarodowej korporacji, zajmującej się doradztwem finansowym.Szczegóły przedstawiam podczas rozmów kwalifikacyjnych.Prosze o kontakt pod nr telefonu 790511750,pozdrawiam Ewelina Prucnal
Marta Marciniak / 212.160.173.* / 2007-11-13 10:36
Poszukuję osoby na stanowisko Specjalisty ds inwestycji kapitałowych. jeżeli jest Pan zainteresowany proszę o kontakt marta.marciniak@profas.com.pl

Pozdrawiam,
Marta Marciniak
sebastian9 / 91.94.16.* / 2007-10-01 10:37
Proszę o informację mailową dotyczącą charakteru pracy jaka Pana interesuje, regionu zamieszkania i oczekiwanego poziomu zarobków.

Pozdrawiam,
Sebastian

Najnowsze wpisy