Szybka inwestycja

masazysta / 87.239.27.* / 2006-05-18 16:02
Mam ulokowane 5000zł w fundusz Arka akcji.Jestem troszkę zdenerwowany gdyż od początku tygodnia dość intensywnie spada na wartości.Powiedzcie mni co mam zrobić?Trzymać?Czy wyciągać?A jeśli wyciągać to w co zainwestować?Chodzi mi o szybki zysk.Chołduję zasadzie że pieniądze muszą na siebie zarabiać!
Wyświetlaj:
do masazysty / 83.6.120.* / 2006-12-18 18:40
masazysta duzo spada przez takich "graczy" jak ty.5 tys zainwestowal i mysli ze rzadzi.ledwo co spadlo i juz sie sra.ja mam wsadzona stowe i nie panikuje.spadlo to spadlo ale wzrasta duzo wiecej.w ciagu miesiaca zarobilem 8%.malo?zeby kazdy taki miesiac byl.
mick / 2006-12-18 19:10 / Uznany Gracz Giełdowy
zobacz kiedy ten post byl pisany - w czasie majowej zwaly, ktora spowodowali (poglebili) masazysci :)
Caravaggio / 80.53.48.* / 2006-12-18 15:23
Regulamin forum
campal / 2006-05-22 18:02
Moja rada;wycofaj pieniazki.Jesli nie straciles to juz zarobiles.Gielda polska to czysta spekulacja.I jeszcze jedno ;nie ma czegos takiego jak szybki pieniadz.
m4tek / 2006-05-20 18:32 / portfel
a co mają powiedzieć ludzie którzy zainwestowali ze 100 000 zł??
tomi / 81.219.231.* / 2006-05-20 10:50
jezeli chcesz zarobic szybko do zacznij grac spekulacyjnie na gieldzie albo idz do kasyna. Maximum ryzyka, ale i wtedy szybki i ogromny zysk, lub odwrotnie. A jezeli nie masz doswiadczenia w ww dziedzinach zaufaj i zostaw spokojnie swoje pieniazki fachowcom. Fundusze nie sa od szybkiego zarabiania. Tam pieniazki trzeba trzymac kilka ladnych latek, ale wtedy sie widzi efekty. Ja tez mam ARKE i tez widze spadki, ale sie tym nie przejmuje. Po tym co sie w kwietniu dzialo, jak WIG20 rosl niemal pionowo, to musialo sie ustabilizowac.I dobrze ze tak sie stalo, bo jak by jeszcze roslo to dopiero by sie z hukiem zwalilo. Wiec nie przejmuj sie i spij spokojnie, a pieniazki Twoje sa w dobrych rekach. Pozdrawiam
Konsultant Money.pl / 2006-05-18 17:16 / Specjalista Money.pl
Inwestując w fundusze akcyjne nalezy liczyć się zarówno z szybkim zyskiem jak i szybką stratą.. jednak jest to inwestycja długoterminowa więc warto przeanalizować historyczne poczynania takich funduszy - zapraszam na stronę: http://www.money.pl/fundusze/archiwum/fundusze/ - i na tej podstawie podjąc decyzję czy warto zainwestowane środki wycofać czy poczekać na ponowny wzrost wartości jednostki.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy