Forum Polityka, aktualnościKraj

Tam ceny mieszkań nie będą już spadać?

Tam ceny mieszkań nie będą już spadać?

Money.pl / 2013-01-07 16:49
Komentarze do wiadomości: Tam ceny mieszkań nie będą już spadać?.
Wyświetlaj:
Paczesniak / 78.88.117.* / 2013-04-17 08:27
Na szczęście nie szukam mieszkania w wawie czy innym molochu. Znalazłem w mniejszej miejscowości cisza spokój brak korków a do pracy można dojeżdżać. No i ceny przystępne, a kredyt w skoku Chmielewskiego sprawnie załatwiłem.
dr5 / 31.179.201.* / 2013-01-07 20:30
Lemingi, matoły, pajace itd to zdaniem ananlityka i innych inwestorów (nierobów) liczących na darmowe mieszkania określenia uczciwych Polaków ciężko pracujących na to aby utrzymać swoje rodziny.
Największą radość tej patologi sprawiają natomiast wszelkie informacji o załamaniu rynku - czyli utracie pracy i środków do życia przez setki polskich rodzin i informacje z akcji komorniczych!
Ot, taka bolszewicka mentalność!
A że patologia nie ma roboty i może całe dnie wylewać na forum frustracje, poziom dyskusji został sprowadzony do rynsztoka, w którym jak widać motłoch znakomicie się odnajduje
ananalityk / 77.255.20.* / 2013-01-08 11:53
Rozdział IV -&8.1 p.b i p.d /& 8.2 p. f regulamin FORUM MONEY.PL ZOSTAŁ ZŁAMANY!!!!!!!!!
wartoośćX / 95.40.231.* / 2013-01-07 23:40
Ja mam swój dom, nie mam kredytu, ale nie ukrywam że częściowo pomogli mi rodzice. Gdybym nie mógł liczyć na pomoc rodziców to kupiłbym mieszkanie, a że za gotówkę stać by mnie było na kawalerkę na parterze w wielkiej płycie to pewnie bym takie kupił i zbierał kasę na coś lepszego. Kto chciał żyć ponad stan musi teraz niestety płakać i płacić. Kupione w 2007 r apartamentowce po 40-50 metrów ( chociaż zawsze myślałem że apartament to nie tylko standard wykończenia a także odpowiedni metraż) są teraz warte 30% mniej, frank podrożał 80%. Niestety ale jest duże prawdopodobieństwo że 2/3 spłacających może mieć problemy ze spłatą. Czeka nas powtórka z Hiszpanii tyle że naszą gospodarkę dotknie to głębiej
ananalityk / 77.254.182.* / 2013-01-07 20:54
Po pierwsze pracuję prowadząc własną firmę.Po drugie daje pracę innym co nie jest łatwe w tym kraju.Po trzecie nie ja jestem odpowiedzialny za wpędzanie ludzi w biedę w tym kraju.Po czwarte nie ja wciskałem ludziom przewartościowane mieszkania na kredyt.Po piąte nie ja doprowadziłem do spekulacji na rynku nieruchomości za którą zapłacą ludzie eksmisjami komorniczymi.Po szóste nie ja odpowiadam za bańkę która pęka i za rzeczywistość ekonomiczną jaka dziś dotyka ludzi i ciebie -więc się od......er.....ol .Ja rzeczywistości nie kreuję ja ją opisuję taka jaka jest i jaka prawdopodobnie będzie.Możesz się z tym zgodzić lub nie ale rzeczywistości nie zmienisz bo w przyrodzie nic nie ginie i 2+2=4 a nie 9
kokochanel / 82.210.153.* / 2013-01-07 23:43
Masz Racje. Wcisneli ludzią cukierki po 7 zł za kg a teraz te same cukierki kosztują 5 a będą kosztowały 3,5. Ceny podane w lokalizacji Białołęka.
ananalityk / 77.254.182.* / 2013-01-07 19:10
Jakie firmy i jacy eksperci? Szkoda że nie podano ,pewnie się pośmiejemy za 3Q z tej herbacianej wróżby .Chętnie przypomnę ten wpis za 3Q -będzie ubaw ![...]

### POST EDYTOWANY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###
. Z góry przepraszam jeśli ktoś się poczuje urażony ale niestety rzeczywistość jest nieubłagana i nadal czekać nas będą spadki i pewnie nie jedne bankructwa firm developerskich i budowlanych w tym 2013 Pozdrawiam kumatych
ananalityk / 77.255.20.* / 2013-01-08 13:07
Rozdział IV -&8.1 p.b i p.d /& 8.2 p. f regulamin FORUM MONEY.PL jest namiętnie łamany przez dr.5!NO i gdzie interwencja ? dr5 / 31.179.201.* / 2013-01-06 23:55
+ popieram - neguję 0 usuń Zgłoś do usunięcia
hahahahahahahahahahahah
ale news. oczywista oczywistość. Bieda zamiast liczyć na tanie mieszkania to musi brać się do roboty, bo ktoś będzie musiał robić na spłatę mieszkań niskimi stopami i infibulacją.
Annalityk i inne matołki, które jeszcze niedawno bredziły, ze to nie prawda , niemożliwe muszą być w niezłym szoku.
Ciekawe, czy w kopńcu dotarło do tych tępych łbów, że kryzys nie jest po to aby kupowali mieszkania, tylko po to aby z nich zedrzeć skórę dr5 / 31.179.201.* / 2012-12-23 13:18
+ popieram - neguję -1 usuń Zgłoś do usunięcia
Uważaj, to pogląd bardzo niepopularny na tym forum. Zaraz Cię zaczną wyzywać forumowe głupki - typu annalityk - patologia ukształtowana przez bolszewie.
Jak raz napisałem że nikt nie zrobi krzywdy bankom i deweloperom w państwie o ugruntowanym systemie bolszewickim pokropionym kropidłem, gdzie przepchniecie ustawy kosztuje grosiki, to przygłup dostał ataku szału i w wyzwiskach wspiął się na szczyty swojej głupoty. dr5 / 31.179.201.* / 2012-12-20 14:45
+ popieram - neguję 0 usuń Zgłoś do usunięcia
Pewnie kupi ta działkę jakiś inwestor z forum - typu annalityk, który środki pozyska ze sprzedaży swojego zagazowanego Golfa II, ściągniętego z latarni w rajchu i wybuduje dom metodą gospodarcza za 500 zł metr,
hahahhaha dr5 / 31.179.201.* / 2012-12-11 12:41
+ popieram - neguję 0 usuń Zgłoś do usunięcia
i po co biedo się plujesz. Nigdy w życiu nie będziesz mieszkał w takim standardzie. Wiec po co ten lament? dr5 / 85.222.86.* / 2012-11-26 20:45
+ popieram - neguję 0 usuń Zgłoś do usunięcia
hahaha. Bieda cały czas liczy, że coś zyska na kryzysie.
matoły tu cieszą się że mieszkania tanieją a na drugim forum że bezrobocie, inflacją, nie płacą pensji.

Wbijcie sobie w te tępe łby, że "kryzys" nie jest po to aby wam zrobić dobrze, tylko po to, aby z was jeszcze bardziej doić. dr5 / 85.222.86.* / 2012-11-26 22:18
+ popieram - neguję 0 usuń Zgłoś do usunięcia
biedny? Dlaczego - że teraz można mieć wszystko taniej niż parę lat temu?
Jeszcze kilka lat temu robole chcieli 100 dzionki a teraz dymają za 40-50 złotych i jeszcze się z tego cieszą. Sąsiad przez "kryzys" w rok na A8 w wersji S odłożył z przycinki baranków na krótko. Najśmieszniejsze że barany się jeszcze z tego cieszą że mają robotę bo "kryzys"---- TO TYLKO KILKA WYBRANYCH WYPOWIEDZI MOJEGO FORUMOWEGO "WIELBICIELA "- I GDZIE INTERWENCJA ADMINA? NO GRATULUJE POZIOMU DYSKUSJI NA FORUM MONEY.PL.ŻENUJĄCE !!Jak dotąd cierpliwie znosiłem opluwanie mnie na tym forum przez mojego "wielbiciela "dr.5 i brak interwencji administratora tego forum ,szkoda że doprowadza się do takiej sytuacji świadczy to tylko o poziomie portalu .Gro forumowiczów jest ok. ale brak interwencji na chamskie pełne buty i ukierunkowane na atak innych forumowiczów wypowiedzi mojego "wielbiciela "dr5 psują debatę i sprowadzają ją do rynsztoka.DLA RZETELNEJ OCENY POLECAM ADMINISTRATOROWI POLICZENIE ILE RAZY ZOSTAŁY UŻYTE SŁOWA PRZEZ dr5.:matoły,nieroby,popegeroska bieda,patologia,bolszewiki,forumowe głupki,wiejskie głupki itd. JEŚLI DALEJ ADMINISTRATOR BĘDZIE DOPUSZCZAŁ DO TAKICH SYTUACJI POZOSTANIE TYKO POŻEGNANIE SIĘ Z TYM FORUM.SZKODA MYŚLAŁEM ŻE DA SIĘ DYSKUTOWAĆ WYMIENIAĆ POGLĄDY NA TYM FORUM .
Bartuś12 / 2013-01-08 14:32 / Bywalec forum
Cała sprawa z taniejącymi mieszkaniami , to temat nadmuchany przez media , żeby ludzie chętniej brali kredyty hipoteczne...
wartoośćX / 95.40.231.* / 2013-01-07 17:21
@ dr5

Ciśnie Cię kredyt we frankach, ze obrażasz innych nazywając ich motłochem?. Dowartościowujesz swoje ego po tym gdy wartość twojego mieszkania jest 30% a dług wobec banku wzrósł o 70%?. A uwierzył leming jeden z drugim zapewnieniom GW że młody wykształcony z dużego miasta i może sobie pozwolić na apartament 50 m za 250 tyś franeczków, do tego jeszcze 50 tyś franeczków na wykończenie i jakiś samochodzik i leming myślał że złapał Pana Boga za nogi. Teraz pluje na innych pełen flustracji. Na pocieszenie pomyśl że jeszcze tylko 26 lat i będziesz miał na własność mieszkanie, jeśli do tego czasu się nie rozleci.

A teraz coś o rynku nieruchomości. Wystarczy spojrzeć na ilość ofert sprzedaży, ile codziennie przybywa ogłoszeń.

Zaklinania rzeczywistości ciąg dalszy. Spadki trwaja w najlepsze i ta tendencja będzie się utrzymywała. Póki co największe spadki widać na rynku pierwotnym wśród deweloperki. Jeśli masz gotówkę w ręku można kupić mieszkanie za 5 tyś za metr, tyle że w słabej lokalizacji. Jak ktoś mi napisze bym podał link to na allegro jest tego masa ceny ofertowe 5,2-6 tyś, tyle że to są ceny ofertowe a deweloperzy Czekaja na klientów jak na wybawienie i są skłonni mocno zejść z ceny. Jeśli chodzi o lepsze lokalizacje to tutaj trzeba w tym momencie szykować 8 tyś. Jestem przekonany w 100% ze za rok o tej porze będzie 7 tyś. Największe dla mnie zaskoczenie to oferty na mieszkania w dużej płycie gdzie właściciele krzyczą 8-9 tyś. Wiadomo jest że nikt o zdrowych zmysłach za takie mieszkanie nawet w najlepszej okolicy nie zapłaci więcej niż 6 tyś, tyle tylko, że również włascicielom się nie śpieszy ze sprzedażą bo zazwyczaj te mieszkania stoją puste lub są na lewo wynajmowane. Ale w 2014-2015 mało kto będzie już wołał za takie mieszkanie powyżej 6 tyś.

Do 2016 r. na peryferiach wawy mieszkania będą po 3-4 tyś do 4-6 w dobrych lokalizacjach.

Pozdrawiam kumatych
dr5 / 31.179.201.* / 2013-01-07 19:31
te kumaty, oskarżasz innych o wyzwiska a sam wyzywasz ludzi nazywając ich lemingami, dodatkowo wmieszają w ten swój bełkot Boga?" Co, świadomość na poziomie - jak Kali ukraść krowę - to dobrze, jak Kalemu ukraść krowę to źle??????

te historie o spadkach od ponad dekady są wklejane przez różnych frustratów, nierobów i patologi, która zamiast brać się do pracy liczą że wyciągną łapę po darmowe mieszkania. Także raczej jesteś załosny
wartoośćX / 95.40.231.* / 2013-01-07 23:30
Nie jeden autorytet z GW pisał, iż nazywanie młodych wyborców PO lemingami nie jest obraźliwe a wręcz nobilituje. Ja nie stawiam na równi motłochu z grupą społeczną określaną powszechnie lemingi.

Historie o spadkach wklejane od ponad dekady? dekadę temu w Warszawie w dobrej lokalizacji metr kosztował 3,5 tyś więc nie wiem o czym ty piszesz. Ja CI napisałem racjonalnie jak ja widzę rynek nieruchomości, a nie wyskakujesz z inwektywami od flustratów i nierobów co czekaja na metr za 1 tys.

Ps. Sam mieszkania nie szukam, a ceny jak dla mnie mogły by być wyższe bo to by oznaczało dobrobyt i siłę gospodarki, ale na to nie ma co liczyć. Chyba że dalej wierzysz w Cuda naszego rządu.
dr5 / 31.179.201.* / 2013-01-07 16:49
Resort pracy podał też, że w całym ub.r. liczba bezrobotnych wzrosła o 154,9 tys. osób, tj. o 7,8 proc. - W 2011 roku liczba bezrobotnych wzrosła o 28 tys. osób (o 1,4 proc.). Zatem w 2012 roku względny wzrost bezrobocia był silniejszy, niż w roku 2011 - podkreślono.
Ministerstwo pracy tłumaczy, że powodem wzrostu bezrobocia w grudniu 2012 r. była m.in. trudna sytuacja gospodarcza w kraju, przejawiająca się m.in. słabnącym tempem wzrostu PKB w kolejnych kwartałach 2012 roku.

Ale najważniejsze że cena metra spadła o 70 zł. I nic, że spadek jest spowodowany coraz gorszą jakością materiałów czy inwestycjami sprzedawanymi delikatnie mrowiąc na peryferiach. Motłoch i tak się zacznie bełkot, że "za dwa lata" mieszkania po 1000 PLN . hahahaha

Najnowsze wpisy