Forum Forum inwestycyjneFundusze

Teraz można zrobić lepszy interes niz na giełdzie.

Teraz można zrobić lepszy interes niz na giełdzie.

agbi / 195.187.84.* / 2008-01-19 12:27
Co tam giełda, teraz można zrobić lepszy interes korzystajac z wyprzedaży. Sklepy pozbywają się zimowo-jesiennej kolekcji. Ja już obleciałam część galerii. Naprawde warto, np. ładną koronkową bluzkę, która kosztowała 159 zł można teraz kupić za 49 zł. Nie ma lepszej okazji. Ile mozna zaoszczędzić! Dzisiaj wybieram się jeszcze do Arkadii i GC.
Co tam fundusze, to jest dużo lepszy interes i w dodatku daje przyjemnośc z kupowania sobie fajnych rzeczy.
Wyświetlaj:
pchelek / 2008-01-19 18:11 / Tysiącznik na forum
a najwieksza przyjemnosc jest ze zdejmowania tych ladnych ciuszkow
Pilsener / 2008-01-19 12:53 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
To tak jak mój ziomal - jak nie skorzysta z promocji, to straci. Potem jego stara to sprzedaje wszystko na allegro, bo zagraca :)
krzysiek29 / 2008-01-19 12:50 / Uznany Gracz Giełdowy
ale zastanow sie czy wszystko to jest ci potrzebne to co kupisz?/??
Bartosz Milewski / 2008-01-19 14:26 / Bywalec forum
Wezmy pod uwagę, że kupujesz coś raz tego użyjesz i wartość tego diametralnie spada.
Co prawda nie mma nic przeciwko "wyprzedażom", sam kupiłem w Van Graffie graniturek wart za 500zł przeceniony z 950zł :):):).
Jednak uważam, że można to przyrównać do promocji w funduszach, przykładowo jak fundusz chce pozbyć się większej ilości jednostek robi promocję " zero opłty wstępnej".
Pozyskiwanie kapitału z rynku sztucznie podnośi wartość jednostki i potem mamy co mamy..........
Odpowiedzieć sobie warto na pytanie, czy kupowanie czegoś tylko i wyłącznie ze wzgledu na promocje jest słuszne.
utopiony / 87.207.246.* / 2008-01-19 19:32
PKO FSAlokacji był latem w promocji... i nabrali sie emeryci i nie tylko oni. W banku PKO BP usilnie namawiano nieświadomych ludzi... i takie jest życie. Teraz mogą spać spokojnie ci diabelscy doradcy ???
10MM / 83.22.114.* / 2008-01-19 18:07
Kupowanie czegoś wyłącznie z powodu promocji nie jest słuszne i wzbudza moją czujność, zawsze coś się za nią kryje.
I jeśli ktoś chce mi coś dać za pół darmo to mnie nie opłaca się tego brać.
Krzesimira / 87.207.246.* / 2008-01-19 19:35
Bardzo mądra zasada. Kupuj wszystko najlepszej jakości. Zawsze rozsądnie nie za całą kasę.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy