Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Terrorystów Al-Kaidy przetrzymywano w Polsce

Terrorystów Al-Kaidy przetrzymywano w Polsce

Money.pl / 2008-06-23 10:14
Komentarze do wiadomości: Terrorystów Al-Kaidy przetrzymywano w Polsce.
Wyświetlaj:
ExPolak / 81.83.62.* / 2013-04-22 23:10
I co z tego , że przetrzymywano ; w tym samym czasie w państwach islamskich wymordowano tysiące chrześcijan . Pytanie ; jak się ma jedno do drugiego i jakie zainteresowanie wywołują te fakty .
Nieładnie / 213.208.85.* / 2008-06-23 11:23
Dlaczego dziwimy się,że nasze służby chciały aktywnie współpracować z CIA?Niektórzy w Polsce mają bogate tradycje historyczne w walce z "terroryzmem",podczas wprowadzania władzy ludowej,po II wojnie światowej.Ludzie ci nigdy nie zostali rozliczeni za tamte czyny i mordowanie własnych obywateli! Jest mi wstyd za te poczynania,bo podobno jesteśmy krajem,gdzie przestrzegane są prawa człowieka, a jako kraj cywilizowany,myślałem,że mamy wyższe standarty.Hańba.
Polska nie mogłaby być 51Stanem,ponieważ w Stanach tortury są zabronione,dlatego wybiera się do tego celu inne kraje,gdzie ktoś zrobi wszystko za garść zielonych.
/ 217.99.225.* / 2008-06-23 11:04
Zaraz się okaże, że nie tylko przetrzymywano ich w Szymanach, ale że sam Bin Laden był widziany na kebabie u Wierzynka i jak jadł kuskus w Mariocie i właśnie dlatego trzeba w Polsce postawić tarczę, żeby móc strzelać do skurczybyka rakietami, w razie czego. Trzeba także wprowadzić w Polsce amerykańskie ubezpieczenia na wypadek samobójczych ataków japońskich roninów, którzy utraciwszy twarz, mogą popełniać seppuku w miejscach publicznych, czym będą narażać na niepowetowane szkody estetyczne przygodnych obserwatorów. Konieczny jest także powszechny dostęp do amerykańskiej broni palnej, w tym do obrzynów a la buzuka, bo trzeba przecież się bronić przed atakiem nacierającej z wszystkich kierunków głupoty amerykańskiego (?) aparatu propagandy.
ajhbergen / 2008-06-23 10:14 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
co gorsze, gorliwosc polskiej strony byla taka, ze Polske okreslono jako 51szy stan. Zamiast
zapewnic sobie pozycje we WE Polska wlazila do dpy Amerykanom, placac gorliwie swoim
autorytetem miedzynarodowym i zyciem polskich zolnierzy. I co zarobilismy? Kontrakty w
Iraku? Tarcze? Polityka proamerykanska SLD i PiSu to rezultat korupcji. Co nam to da,
ze pracowalismy dla Busza? Obama i tak ma to w dpie.

Najnowsze wpisy