Forum Polityka, aktualnościKraj

TNS OBOP: PO - 46 proc., PiS - 26 proc., SLD - 13 proc.

TNS OBOP: PO - 46 proc., PiS - 26 proc., SLD - 13 proc.

Wyświetlaj:
dsadsdasdasda / 188.147.8.* / 2010-10-15 00:45
po 24 %, dochodowy w górę - zamrażają progi, a pamiętacie jak szczekał, że podatek belki zniesie ???!!!! A jak trąbił pod URMem bo Marcinkiewicz chciał podnieść akcyzę na paliwo, wtedy cena ON miała skoczyć do 4,10 zł/litr... szkoda gadać 3x15!!!
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-10-14 19:30
No i zaczyna się kreowanie partii homo nie wiadomo. I znowu nabiorą na nią kilka naiwnych osób...
SLD niczym prawie się nie różni od PO czy też Palikota.
JEDNYM SŁOWEM WIELKA ŚCIEMA.
EURO STUDENT / 2010-10-14 21:16
nie daj się zwieść tym zakłamanym sondażom =) to są plugawe kłamstwa ! PO straciło, PiS zyskało a SLD jest na tym samym poziomie takie są Sondaże z innych źródeł. To jest GRA POLITYCZNA !
dgen / 2010-10-14 18:31 / Tysiącznik na forum
Jestem przygotowany na kolejną kadencję rządów tej bandy złodzieji i oszustów:
Firmę przerejestrowałem do niemiec - zamiast 830 zł zusu, płacę 300 zł i w tym mam jeszcze prywatne niemieckie ubezpieczenie medyczne dla rodziny,
kasę z lokat przeniosłem do funduszy luksemburskich-nie będę złodziejom płacił "belki",
ściany w mieszkamiu ociepliłem też od środka -energia i ciepło będą dalej drożeć,
w piwnicy słoiki z powidłami, ogórki , grzyby i smalec, w pawlaczu konserwy z datą spozycia do 2015 roku. Może wystarczy.
EURO STUDENT / 2010-10-14 21:19
Ekstra =) szkoda że ja pracuję na umowę o pracę i nie mam takiej możliwości ale WIELCE prawdopodobnie jak PO wygra znowu wybory zawijam do Wielkiej Brytanii =) prędzej skocze z mostu niż będę płacić na taki RZĄD ZŁODZIEJI, AFERZYSTÓW I NIEROBÓW !
KRRIT / 193.24.203.* / 2010-10-14 19:04
Słuchaj żyjąc w takiej psychozie tylo skracasz sobie życie. Tu jest polska nam sie tu nie przelewa każdy robi co może żeby jakoś przetrwać. Jeśli każdy z nas wyprowadzi swoje pieniądze poza granice kraju to ten kraj nie ma prawa przetrwać a tobie tych konserw napewno nie wystarczy. Tutaj wybór PIS czy SLD zamiast PO nic nie zmieni to jedna sitwa wszystko ci obiecają żebyś na nich zagłosował a potem zawsze wychodzi jak zawsze. PO ci naopowiada że już jest super, PIS postawi ci krzyż pod miejscem pracy żebyś był szczśliwszy (zupełnie jakby to miało jakiś wpływ na moje życie) a SLD jesli chcesz zobaczyć korupcje na poziomie epickim to możesz na nich zagłosować.
EURO STUDENT / 2010-10-14 21:24

PIS
postawi ci krzyż pod miejscem pracy żebyś był szczśliwszy


mogą postawić MILION STO DZIEWIĘĆSET krzyży ale niech nie zadłużają państwa i podnoszą podatków jak Tusk to robi z Belką, Komorowskim i Rostowską
EURO STUDENT / 2010-10-14 21:22
żyjemy w PSYchozie z RZĄDEM TUSKA !!! nie rozumiesz że połowa Polaków nie chce żeby ten NIERÓB dalej był Premierem, nawet nie chce żeby on był gościem w budce przed wjazdem do sejmu który podnosi szlaban !
ekspatriota / 89.230.208.* / 2010-10-14 21:14
A po co ten kraj ma przetrwać ? Po to by kolejna banda mogła napchać kieszenie , a reszta biedowała ? Przyjrzyj się co ten kraj oferuje większości społeczeństwa - biedę, poniżenie, głodowe zarobki i bezrobocie. Mogę wymienić jeszcze kilka oferowanych "przywilejów" .Co oferuje tej rządzącej klice ? Wysokie zarobki, ekskluzywną służbę zdrowia, karuzelę stanowisk, brak jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich decyzje i obietnice. Sorry, lecz chyba lepiej żyłoby się "pod Niemcem" na tym terytorium.
Jasiek bułecka / 83.1.246.* / 2010-10-14 18:34
A po emeryturę przyjdziesz do ZUS ?
wiwan / 2010-10-14 18:08
Wiadomo, że wyniki sondaży czasem znacząco się różnią. Jedno jest od dłuższego czasu w nich niezmienne- to, że
PSL .... ulokowało się tuż poniżej progu wyborczego.

Tak po nomen omen chłopsku zapytam działaczy tej partii- nie wstyd wam ?

Najnowsze wpisy