Forum Polityka, aktualnościGospodarka

To nie będzie łatwy rok dla inwestorów, ale powtórka 2011 nie grozi

To nie będzie łatwy rok dla inwestorów, ale powtórka 2011 nie grozi

Wyświetlaj:
Amerykanin / 159.205.139.* / 2012-01-18 18:19
Jednak korzystacie wszyscy z postepu USA na co dzien nawet piszac te bzdety to umozliwila wam ameryka. Jakos nie korzystacie z wlasnych wynalazkow zeby krytykowac Ameryke, bo wasze wynalazki to kamien do kiszeenia kapusty i ogorek kiszony. No i do dzisiaj wzajemna informacje przesylalibyscie listem ze znaczkiem. Ano zapomnialem o taczce ktora sami skonstruowaliscie. Dyplom dali ale wiedzy nie przekazali, no i pretensje do amerykanow.
Przyśpieszenie / 79.185.168.* / 2012-01-16 06:35
A w czym to USA przyśpieszą? Czy w powiększaniu swojego zadłużenia?
KONIEC Z AMEYKAŃSKIM PASOŻYTNICZYM IMPERIALIZMEM / 83.4.47.* / 2012-01-16 11:30
PRZYSPIESZĄ W NAPADANIU NOWYCH PAŃSTW I ZAGARNIANIU ICH SUROWCÓW NATURALNYCH ... GŁÓWNIE ROPY ... W IRAKU NIE CHODZIŁO O WOLNOŚĆ CZY DEMOKRACJE ANI BROŃ BIOLOGICZNĄ ... IZRAELOWI I AMERYCE CHODZIŁO O DŁUGĄ I NIEROZWIĄZYWALNĄ WOJNĘ DOMOWĄ MIĘDZY IRACKIMI PLEMIONAMI, PONADTO INSTRUOWANE PRZEZ AMERYKAŃCÓW MARIONETKOWE RZĄDY NO I CO NAJWAŻNIEJSZE ... PRZEJĘCIE KONTROLI NAD ROPĄ ... JAK MYŚLICIE KTÓRE FIRMY SIĘ TYM ZAJMUJĄ ???

KONCEPCJA IZRAELO-AMERYKAŃSKIEJ EKSPANSJI W ŚWIECIE ARABSKIM I NIE TYLKO JEST TAKA SAMA DLA KAŻDEGO Z KRAJÓW. POPATRZCIE NA TO Z "LOTU PTAKA" I ZOBACZYCIE WSZYSTKO JAK NA TACY.
ppp. / 159.205.209.* / 2012-01-15 22:56
"Usługi doradcze maklerów." Dobre sobie.
Jak uważasz, że akcję wzrosną,kupuj fundusze indeksowe. IMHO są najmniej czasochłonnym, najtańszym i najpewniejszym sposobem inwestowania na giełdzie.
Szkoda że w PL jest tylko jeden ;)
abnegat finansowy / 87.251.252.* / 2012-01-15 21:27
Powinniśmy opierać się na tym, co realnie posiadamy, wytworzyliśmy, wypracowaliśmy.

Do szczęścia nie są nam potrzebne ani spekulacje, ani to, w co WIERZĄ (sic!) różnej maści analitycy i eksperci.
double agent sc / 99.234.78.* / 2012-01-15 18:46
Do próby przewidzenia co może się przytrafić w 2012 należy zupełnie inaczej podejść. Trzeba mieć wiedzę i inteligentnie łączyć wszystkie fakty dochodzące do nas z różnych kątów świata. Przewidzieć co przyniesie najbliższa przyszłość jest niezmiernie trudno i niewielu się to udaje. W skrócie mówiąc, w świecie zachodzą obecnie zmiany bardzo trudne do zidentyfikowania i prognozy roku 2012 są czymś wyjątkowym. Przede wszystkim trzeba zrozumieć, że prognozy na rok bieżący są prognozami, które będą stanowiły początek zupełnie nowej rzeczywistości dla przyszłych pokoleń a wielu z nas nie będzie mogło tego nawet zupełnie zrozumieć a tym bardziej pogodzić się z nową sytuacją. Odnośnie tytułu. Teraz coś pozytywnego: dla dobrych inwestorów każdy rok jest dobry. Dla złych tylko jeden. To co autor pisze w swoim komentarzu należy może nie zignorować ale przymknąć oczy i raczej przychylać siędo tego co w swojej dorocznej prognozie podaje Stratfor tutaj: http://www.stratfor.com/forecast/annual-forecast-2012 Jest to spojrzenie amerykańskie i nie wszystkim będzie się to podobać. Zwłaszcza tym, którzy szukają porównana USA z resztą świata. Nie znajdą tutaj niczego na ten temat. Dla nieznających stratfor.com mogę powiedzieć, że ich prognozy geopolityczne prawie zawsze się sprawdzają. Dla niezorientowanych i krytyków przypominam, że gospodarka USA jest ciągle trzy razy większa od chińskiej. PKB na głowę obywatela jest jedno z najwyższych na świecie i jest oparty na wartościach wypracowywanych w wielu sektorach gospodarki a nie jak w sztucznie zawyżanych niektórych gospodarkach światowych gdzie osiągnięcia pochodzą wyłącznie z sektorów energetycznych. Waluta chińska jest sztucznie na stałe przylepiona do amerykańskiej. Pieniądz jest miarą wartości materialnej. Czy jest ktoś na świecie kto potrafiłby sprawiedliwie dla każdego oceniać wartość materialną? Ja jestem tak jak wszyscy. Po co udawać. Chcę jak najwięcej dla siebie.
Pat7 / 178.73.48.* / 2012-01-15 18:55
Ty se prowadź pamietnik - jestes jak wszyscy rzeczywiście.
kdll / 83.4.47.* / 2012-01-16 11:38
HA HA ... RACJA ... NIE MA CHYBA BARDZIEJ ILUZORYCZNEJ GOSPODARKI NIŻ AMERYKAŃSKA ... JEDEN WIELKI BUBEL, KTÓRY ODPOWIADA ZA WSZELKIE KRYZYSY NA ŚWIECIE ... NIE MÓWIĄC JUŻ O LUDOBÓJCZEJ ŚWIATOWEJ EKSPANSJI.
niepoważny / 82.198.250.* / 2012-01-16 14:01
No wiecie,tu nie chodzi o prognozy tylko być albo nie być dla systemu kapitalistycznego,bo nie ma go czym zastąpić.Po latach wychwalania, sypie nam się.Ja też sprawdzam prognozy i chyba....zagram w lotto,przynajmniej mam wpływ na,jakie numerki wybiorę.
MarkoCZ / 83.21.47.* / 2012-01-15 18:27
Chociaż żydowskie media - także w Polsce chcą go ignorować !!!! Ale Ron Paul może wygrać w South Carolina i w kolejnych stanach !!!

Najnowsze wpisy