Forum Polityka, aktualnościGospodarka

To nie Tusk traci najwięcej na ucieczce Gibały

To nie Tusk traci najwięcej na ucieczce Gibały

Wyświetlaj:
BAT-KLIK / 78.9.153.* / 2012-03-12 19:51
a przed nami jeszcze:
1. klapa z infrastrukturą drogową i kolejową
oraz
2. BATY JAKIE DOSTANIEMY NA EURO
oraz
3. puste stadiony po RURO - w tym ten "narodowy"
acomitam / 195.191.163.* / 2012-03-12 06:53

Wątła przewaga, która ma koalicja PO-PSL nad opozycyjnymi klubami to teraz już tylko czterech posłów.

A jakie znaczenie ma ten fakt? Żadnego, bowiem w razie czego przyjdą rozkazy jak ma głosować PO, PSL, SLD i RP i po sprawie. Znów szyk będzie zwarty, wszystko pod kontrolą. Żadnych niespodzianek nie będzie. W kraju, w którym role polityczne rozpisuje bezpieka parlament pełni funkcję listka figowego. No chyba że dojdzie do przepychanek w klubie gangsterów.
Mikarus / 83.29.118.* / 2012-03-09 16:34
Straszne. Chciał zapalic marihuanę, pewnie umarłyby od tego jakieś dzieci albo wykoleił się pocią. TO, że zwraca uwagę na problem społeczny (czyli zamykania do więzień i ciągania po sądach ludzi, którzy potrzebują pomocy a nie ataków) to już tak razi wszystkich? A że inne sposoby nie pomagają (bo były używane, ale kto np. w Polsce wie o liście o niesprawnej polityce narkotykowej podpisanej przez kilkuset przywódców od Clintona po Wałęsę i znanych ludzi ?). Janusz szuka więc sposobów innych na to by Państwo zajęło się tym do czego ma służyć a nie mówieniem obywatelom jak mają spędzać wolny czas.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-03-09 08:22
Przeciez PO i partia swinskiego ryja to zbieranina smieci i odchylek anormalnych. Przyjma kazdego zdrajce (Kluzik), zbokola i ubeka byle by tylko nie pozwalal na zmiane ukaldow w Tuskolandzie ...
Wiec po co w ogole pisac o wedrowkach smieci z jednego kosza do drugiego ... Nie szkoda czasu? Ja na przyklad chcialbym sie dowiedziec jaki byly efekty parcy komisji swinskiego ryja i ile nas to kosztowalo? Albo dlaczego swinksi ryj nie domaga sie leczenia, albo co najmniej testow IQ dla swego kumpla Bronka usadzonego teraz na fotelu prezydenckim? A dziennikarzy to nie interesuje..? Dlaczego?
nnnn3 / 213.238.67.* / 2012-03-09 11:35
a przypadkiem Bronek nie zostal "usadzony" ma fotelu prezydenckim w wyniku wolnych wyborow? A testy psychiatryczne Jarka tez by cie interesowaly?
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-03-09 12:56
O testy psychiatryczne Jarka walczyl z calych sil wspolnie z POmediami pan Wajda, pan Palikot chyba tez i cala ta spolka. Wlacznie z sadem Tuskolandu na tym sie zastanowiano ... Nie poamietsza tego, drogi wyborco Bronka...? A przeciez to tak niedawno bylo - zaledwie rok temu? Moze link ci podeslac, co...?

A Bronka to usadzily na tronie prezydenckim TVN z GóWniana - masz watpliwosci? Ja estem juz pewny, ze gdy przyjdzie zlecenie to ta koalicja rzadzaca (POmedia , znaczy sie) zrobi z kury prezydenta - wystarczy klika obrazkow w ladnej oprawie na niebieskim oltarzyku i tyle ...
ref / 178.235.211.* / 2012-03-09 09:08
Sam jesteś "świńskim ryjem i śmieciem z odchyłkami anormalnymi". Normalny człowiek o innych tak nie pisze.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-03-09 09:34
Normalny czlowiek (jak np. Palikot ) mowi publicznie o innym cham, alkoholik, kurdupel, chora psychopatyczna postac, itd.

Mozna tez inaczej - np. "''Belzebubem z Torunia'' i ''diabłem'', prostytutka ...

Malo tego - wszystkie te okreslenia zostaly przez naczelne organy Tuskolandii uznane za calkowicie "normalne" i akceptowalne. Oco ci chodzi - gazet nie czytasz ?
Wiec, jesli ja pisze, ze taka Grodzka czy Biedron jest odchylkeim od normy (co jest w 100% prawda) to czy ja kogos obrazam albo sie mylę?
Makak / 83.29.118.* / 2012-03-09 16:50
Ale on robi to publicznie pod własnym imieniem i nazwiskiem. A nie po tchórzowsku anonimowo na forum.
Oszolomowaty / 217.229.1.* / 2012-03-09 19:11
No to skoro on mógł publicznie zwracać się do profesora pełniącego obowiązki prezydenta, wybranego mocą wolnych wyborów, i być za takie postepowanie uznawanym za wzór cnót wszelkich , godny POwszechnego naśladowania, to ja tym bardziej mam prawo robić to samo. Tak czy nie? Krótka odpowiedz!
baron84 / 2012-03-09 08:49 / Bywalec forum
no faktycznie, tylko 3 czy 4 osoby przewagi to już bardzo niewiele i przeforsowywanie swoich reform już nie takie proste będzie
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-03-09 09:02
Palikot zawsze bedzie wspieral Tuska - taka "opozycja" to tylko taka szopka dla "mlodych i wyksztalconych". Daltego opisywanie jakichkolwiek ruchow pomiedzy zbiertaninami tych Panow nie ma zadnego sensu.

Najnowsze wpisy