Forum Polityka, aktualnościKraj

"To ostrzeżenie dla tych, którzy chcą ze Smoleńska uczynić maczugę"

"To ostrzeżenie dla tych, którzy chcą ze Smoleńska uczynić maczugę"

Wyświetlaj:
przeciwnik pancernej brzozy / 83.28.161.* / 2012-11-10 21:59
"Po co im dowody, wystarczy zaufanie do rosyjskiej prokuratury i prikaz z góry."
JanuszPOlikot / 2012-11-10 21:44 / Tysiącznik na forum
Wierzę we wskazania "bezdusznego"spektrometru.....W Tuska nie wierzę...:):):):)
Pyclik / 2012-11-11 17:50 / Tysiącznik na forum
znowu nowe wcielenie głupawego pajaca - znawca duszy spektrometru
przeciwnik pancernej brzozy / 83.28.161.* / 2012-11-10 21:41
Uwazajcie na seryjnego samobójcę wszak dzisiaj sobota.
Ja złozyłem oswiadczenie że nie zamierzam popełniać samobójstwa
przeciwnik pancernej brzozy / 83.28.161.* / 2012-11-10 21:38
Jeslibyśmy nie przyjęli konwencji chicagowskiej to mielibyśmy
dostęp do materialów i moglibyśmy ......... wykluczyć ZAMACH
A tak leczy nas naczelny psychiatra Polaków
lkjhgfdsa / 37.47.75.* / 2012-11-10 21:31
W końcu znalazł się ktoś kto tej nawiedzonej, chorej z nienawiści do Polaków za zawiedzine nadzieje na wygranie ostatnich wyborów parlamentarnych , PiS-owskiej bandzie która robi Polsce wredną antypolską robotę polityczna powiedział kilka slów prawdy w języku zrozumiałym dla nich. Kaczka i Antek Maciora to dwa koltuny cyniczne, wredne i ich miejsce jest w więzieniu. Zgadzam się z tym całkowicie.
______________________ / 83.9.98.* / 2012-11-10 21:18
Warto obejrzeć Górnicy w Warszawie. Pajac nas ostrzega. Czy on stracił kontakt z rzeczywistością?
http://www.youtube.com/watch?v=c6tpp7jTXT8
Przecież trzeba mieć choćby odrobinę wstydu. Dlaczego pajac idzie w zaparte?
*MIS.CO / 78.8.242.* / 2012-11-10 21:12
wezwanie sikorskiego aby „dorżnąć watahę” – wtedy, gdy wypowiadał te słowa, i w czasie gdy w myśl tej instrukcji bojówkarz PO ryszard cyba dokonał pamiętnego mordu politycznego na działaczu PiS w Łodzi! Gdzie wtedy byli „zacni” z „elit III RP” (chociaż na nich nigdy bym nie liczył) oraz PROKURATURA? Może się mylę, ale to było preludium do ... BREIVIKA! Dzisiaj te same media, te same kreatury z GW, TOK-FM, Polityki, TVN24, ... rżnął głupa w sprawie publikacji Rzepy!
JanuszPOlikot / 2012-11-10 19:54 / Tysiącznik na forum
POjawiły się minusy......Pyclik się POjawił....:):):)
Pyclik / 2012-11-11 00:35 / Tysiącznik na forum
Znowu jest głupawy pajac - okazuje się, że to największy entuzjasta Po PO Po PO, propagandysta Platformy, itd
nadmierny wyzysk. / 79.185.179.* / 2012-11-10 19:31
Tusk chce wykończyć finansowo Polaków. A do tego jeszcze zaczyna grozić. Katastrofa pod Smoleńskiem gówno mnie obchodzi. Premier ewidentnie działa na szkodę Polski. Ceny mamy najwyższe na świecie. I ciągle rosną. Niedługo pójdziemy z torbami.
bsf / 87.205.196.* / 2012-11-10 19:29
Donaldu Tusku jesteś arogancki i cyniczny. Państwo zarządzane przez Ciebie i Twoją ferajnę zdało egzamin na szóstkę z KŁAMSTWA i OBŁUDY.
(@) / 89.70.214.* / 2012-11-10 19:22
Ostrzeżenie ? to raczej groźba ! ..........No cóż tonący brzydko się trzyma.
L_W / 83.4.205.* / 2012-11-10 19:24
Dzisiaj sobota, ulubiony dzień samobójców w Polsce.
(@) / 89.70.214.* / 2012-11-10 19:31
Ciekawe kto następny ? .............................................. strach się bać.
qwer609 / 89.229.7.* / 2012-11-10 19:39
Do tego walka Wacha, bójcie się ....
A.K. / 178.42.47.* / 2012-11-10 19:00
Ręce na tym zdjeciu ma tak ułożone jakby Msze odprawiał ???

Do jakiego zakonu On należy ??
JanuszPOlikot / 2012-11-10 18:59 / Tysiącznik na forum
Pyclik to do ciebie i Dyzmopajaca.....oraz Zdzicha forumowego który twierdził że współcześnie nie stosuje się trotylu....:):):):)


Trotyl jest składnikiem sporej ilości współcześnie stosowanych materiałów wybuchowych takich jak np....HBX...H6...HTA...oktol....itp
Trotyl jest materiałem bardzo trwałym dlatego PO "myciu" i "wietrzeniu" wraku który trwa już kilka lat ... POzostały w spektrometrze wyraźniejsze piki po tym materiale .....POzostałe materiały (np.heksogen..itp) jako mniej trwalsze chemicznie zdążyły już POzostać w naprawdę śladowych ilościach i nie dawały tak wyraźnych śladów widmowych w analizatorach przesiewowych ....Dlatego trzeba zastosować teraz czulsze metody np. spektrometrii mas wraz z chromatografią aby POrozdzielać POszczególne składniki użytego materiału wybuchowego...
Mam nadzieję że wiecie o jakim "piku" piszę .....:):):)Nie ma to nic wspólnego z pikaniem aparatu "tzw beep)....Tutaj chodzi o tzw(spike) w widmie spektrometrycznym....

Druga sprawa trotyl w porównaniu z np. heksogenem (który mógł być w mieszance) ma znacznie mniejszą prędkość detonacji ....Dlatego PO wybuchu można to nazwać w uproszczeniu nie utlenił (spalił)" się całkowicie w "mieszance wybuchowej" w porównaniu z drugim bardziej reaktywnym składnikiem np. heksogenem czy oktogenem.....Dlatego POzostałość PO trotylu jest bardziej zaznaczona w odczytach spektrometru.....
.Mozna POwiedzieć że bardziej reaktywny składnik mieszanki uległ detonacji a mniej reaktywny jak np. trotyl tylko eksplozji....Dlatego POzostałośc PO nim została większa......Co wykazały spektrometry przesiewowe mobilności jonów....

Tak na koniec mam nadzieję że wiecie jaka jest różnica POmiedzy eksplozją a detonacją.........Jak nie widzicie różnicy to mam prośbę ..."POtszkolcie " się trochę.....:):)

Jeszcze jedno nitrogliceryna służy jako tzw składnik miotający....Służy miedzy innymi do napędu rakietowego.....Wiemy że znaleziono ślady w analizowanych próbkach.....Oczywiście dzisiaj jest opanowana technologia utleniaczy bezsmugowych dodawanych np do napędów rakietowych (składników miotających)jako paliwo ....Więc rakieta praktycznie może być niewidoczna "naocznie".......

Prawdopodobnie samolot został zestrzelony.......Sadzę że jednak POznamy kiedyś prawdę.....

Oczywiście to co napisałem można POtwierdzić u ludzi z branży albo jak ktoś chce niech POszuka w internecie......

POzdrawiam wszystkich POwskich "fryzjeruf" PO szkołach gastronomicznych którzy wierzą w te POwskie bajki..........Hawk....:):):)
Pyclik / 2012-11-10 20:02 / Tysiącznik na forum
Znowu Odrodzenie się nam zdarzyło, prawdziwy Renesans znowu nastał, a wszystko przez jednego autora na tym forum .
Po znawcy giełd i rynków finansowych, po wieszczu Wernyhorze dla ubogich, przepowiadającym w dowolnej dziedzinie z takimi samymi skutkami, po polityku, po znawcy aparatury medycznej, fizycznej, chemicznej , matematyki, anglistyki , coś jeszcze …? tenże autor ujawnia się nam teraz jako znawca, ekspert chemik i saper.
Chyba geniusz!
A przy okazji różnorakich postów leci ciągła reklama Platformy Obywatelskiej : PO PO PO PO !
Im więcej , tym lepiej – wielokrotne powtarzanie czegoś, czy prawdy czy kłamstwa robi swoje, to dość znana metoda w reklamie i propagandzie od już 80 – 9o lat, skąd – wiemy.
Tak więc dobre słupki dla Platformy – to także ten właśnie „geniusz” ?
Czyżbym tak się mylił?
JanuszPOlikot / 2012-11-10 20:05 / Tysiącznik na forum
I co jeszcze POdesłali...?.Pewnie zauważyłeś że POwielasz te swoje głupstwa od 3 w nocy.....
Jedno i to samo ......Może tak napisać coś bardziej konstruktywnego..?....Albo niech tobie napisze ktoś "mądrzejszy" typu Gras..itp....:):)
Pyclik / 2012-11-11 00:42 / Tysiącznik na forum
Znowu jest głupawy pajac, a może "geniusz" - największy propagandysta, nowy entuzjasta PO PO Po PO ......!
tesa1959 / 2012-11-10 19:09 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Prawdę mówiąc, nie chce mi się czytać tak długiej wypowiedzi, ale
..oraz Zdzicha forumowego który twierdził że współcześnie nie stosuje się trotylu....:):):):)


Nie uważasz, że to zbyt prymitywny materiał na taki zamach? Chyba, że Tusk dokonał tego osobiście nie będąc pirotechnikiem/chemikiem.
JanuszPOlikot / 2012-11-10 19:23 / Tysiącznik na forum
Co jest prymitywnego w trotylu?......Jest on jednym ze składników mieszanek wybuchowych.....Zauważ że jest potrzebna odpowiednia siła detonacji....A trotyl heksogen i oktogen są najmocniejsze....Bo mają największe prędkości detonacji....Na razie nie ma nic lepszego aby "wywrócić " taką kupę żelastwa......

Tesa jak nie czytałaś całej mojej wypowiedzi ......No to nie POdyskutujemy......Martwi mnie twój brak wiedzy a zarazem ferowanie wyroków......Tesa taka prośba jak nie masz zielonego POjecia to nie wypisuj głuPot na tematy o których nic nie wiesz.....Podobno jestes katechetką.....Więc o czym chcesz POdyskutować.....?....O ksiedze Koheleta..?
tesa1959 / 2012-11-10 19:37 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

...Martwi mnie twój brak wiedzy a zarazem ferowanie wyroków..

Tu wiedza nie zda się na nic, gdyż wszystko to Wasze domysły i pomówienia póki co. I póki co, ferowanie wyroków to też Wasza domena. Jeśli nie zauważyłeś, to przypominam: ja nikogo nie oskarżam, a jedynie buntuję się przeciwko ferowaniu bezpodstawnych wyroków.'
Już pytałam L_W, ale zapytam Ciebie: masz Rosjan za idiotów, że nie pozbyliby się dowodów do tej pory?

...Podobno jestes katechetką.....Więc o czym chcesz POdyskutować.....?..

Wyżej Cię ceniłam.
JanuszPOlikot / 2012-11-10 19:49 / Tysiącznik na forum
Cały problem że trotyl jest bardzo trwały i trudno się tych mikrodrobnek "POzbyć"..... ........Niektórzy nawet widzieli trotyl z czasów II wojny światowej......Naprawdę trudno się go POzbyć dlatego tak długo "wietrzą" i myją wrak.....:):):).....Kto jest winien nie wiem....Czy Rosjanie czy ktoś inny...?.....No chyba że ty kogoś POdejrzewasz...?:):):)
Pyclik / 2012-11-10 20:08 / Tysiącznik na forum
Znowu jest pajac z Platformy - największy entuzjasta PO PO PO PO!
tesa1959 / 2012-11-10 19:54 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Cały problem że trotyl jest bardzo trwały i trudno się tych mikrodrobnek "POzbyć"...

Pewnie wchodzi w reakcję chemiczną z powłoką samolotu :D :D :D, ale chyba wiesz, że w wyniku reakcji chemicznej powstaje nowy związek?

.Naprawdę trudno się go POzbyć dlatego tak długo "wietrzą" i myją wrak.....:):):).

Do tej pory można go było wypucować tysiąckrotnie :)))

No chyba że ty kogoś POdejrzewasz...?:):):)

Skąd ten pomysł? Aaaaa, bo to nie jest pomysł, ale POmysł :D. Ja nie widzę celowego działania z żadnej strony, ale poczekam na konkretne wyniki, a nie będę bawić się w domorosłego detektywa, jak to wszyscy robicie.
JanuszPOlikot / 2012-11-10 20:01 / Tysiącznik na forum
...W co ma wejść w reakcję chemiczną.?.....Trotyl w odpowiednich warunkach wchodzi w reakcję sam ze sobą(np. gdy jest zainicjowany zapalnikiem).....Nie POtrzebuje utleniacza....:):):).......Ciekawe jak włożyć zapalnik do mikrocząstek rozrzuconych po samolocie....Jedyny sposób POdpalić wrak......

Tesa..Tesa......musisz się trochę jeszcze "POtszkolić"....:):):...Wiesz ludzie sie nie znają np. na POlityce a POtem robią głupie wybory...Wybierając błaznów do rządzenia krajem...:):):)
Pyclik / 2012-11-10 20:12 / Tysiącznik na forum
"Wybierając błaznów do rządzenia krajem...."
mówi nowo upieczony geniusz przymierzając się do jakiegoś stanowiska z nadania PO PO PO PO!
tesa1959 / 2012-11-10 20:07 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

...W co ma wejść w reakcję chemiczną.?...

Janusz. Zaczynasz się kompromitować. Robiłam sobie nabiał z tą reakcją chemiczną trotylu z powłoką samolotu.
..Wybierając błaznów do rządzenia krajem...:):):)

Dobrze wiesz, że żadnego błazna nie wybierałam ani z PO ani z PiS.
JanuszPOlikot / 2012-11-10 20:16 / Tysiącznik na forum
Tesa ty naprawdę niewiele wiesz a udajesz ciągle że się na czymś znasz.....Przeczytaj swoje POsty zero merytoryki.....
Już tobie kiedyś pisałem nie ten POziom dyskusji....:):):)
Jak chcesz merytorycznie POdyskutowac to pisz konkretnie.....Bo ja jestem konkretny człowiek....Nie lubię Tusko-wodolejstwa.....
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - Pyclik.]
tesa1959 / 2012-11-10 20:20 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

..Przeczytaj swoje POsty zero merytoryki....

Do zerowej merytoryki tylko takowa przystaje, więc się nie dziw, że w ten sposób odpowiadam.
Kompletnie nie rozumiesz moich wypowiedzi. Chyba muszę je wszystkie ująć/streścić w: Mt 7,1-6, bo cały czas tylko o tym mówię, chociaż w innych słowach.
JanuszPOlikot / 2012-11-10 20:26 / Tysiącznik na forum
No comment....I think you are not sufficient educated person....Your POsts are without any ideas.....Discussion with you is rather boring....It is in my opinion but a think many presons agree with me...:) Hi
tesa1959 / 2012-11-10 20:29 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
No to popisałeś się angielskim i ok. Ja odpowiem po polsku: nie zawsze większość ma rację, zwłaszcza jeśli to są poszlaki. Ja poczekam z oskarżeniami aż będą niezbite dowody.
L_W / 83.4.205.* / 2012-11-10 19:43
Odpowiem Ci jeszcze raz.

Zbrodni katyńskiej Rosjanie "nie wyczyścili", dowodów nie pozbyli, mimo wielu starań. Uważasz więc jednak Rosjan za idiotów.
tesa1959 / 2012-11-10 19:45 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Odpowiem Ci jeszcze raz.

Zbrodni katyńskiej Rosjanie "nie wyczyścili", dowodów nie pozbyli, mimo wielu starań. Uważasz więc jednak Rosjan za idiotów.

Więc ja też jeszcze raz: nigdy nikt nie udowodniłby Rosjanom Katynia, gdyby Niemcy nie zerwały z nimi układu o nieagresji.
L_W / 83.4.205.* / 2012-11-10 19:55
To ja Ci też jeszcze raz odpowiem. Były inne dowody, wiele dowodów.
Ale Ty nie lubisz długich wypowiedzi, więc na tym stwierdzeniu skończę.

Najnowsze wpisy