Forum Polityka, aktualnościKraj

"To ostrzeżenie dla tych, którzy chcą ze Smoleńska uczynić maczugę"

"To ostrzeżenie dla tych, którzy chcą ze Smoleńska uczynić maczugę"

Wyświetlaj:
przeciwnik pancernej brzozy / 83.28.161.* / 2012-11-10 18:58
Naczelny psychiatra Polski Tusk
zarzuca mi halucynacje bo nie widzę autostrad.
Hydrofobię bo widzę Basen Nrodowy.
Chrematofobię bo nie widzę pieniędzy, które obiecał
ale widzę Amber Gold.
Tak więc schizofrenicy za/pie/dal/ć do 67 lat
mmar / 212.49.52.* / 2012-11-10 21:11
wyznawco sekty smolenskiej, wygoogluj sobie zdjecia tupolewa pokazywane po katastrofie, poznije pomys jak dziala bomba, moze pomysl to za duzo?? rydzyk z jarkiem zabraniaja myslec, bo kto pomysli to tej sekty nie poprze a paplanie o zamachu odejdzie w niepamiec
A.K. / 178.42.47.* / 2012-11-10 18:51
Donek też uwierzył ze wzroslo ??? Chyba Hanby ??
fgrg / 79.186.101.* / 2012-11-10 18:28
ktoś musiał tą klikę posprzątać
Jonh Rabmo / 89.229.200.* / 2012-11-10 18:18
Gdyby wybory odbyły się dziś to...ble,ble,ble.A gdy wybory odbędą się rzeczywiście,to wygra PiS z wielką przewagą i będzie samodzielnie rządzić.
przeciwnik pancernej brzozy / 83.28.161.* / 2012-11-10 18:11
Nie rozumiem !
Tzn. można kogoś zabić i zyskać w sondażach ?
tesa1959 / 2012-11-10 18:17 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Oskarżając na podstawie poszlak/domysłów pochodzących ze złej woli można stracić.
L_W / 83.4.205.* / 2012-11-10 19:05
A jak wyjaśnisz oskarżenia na podstawie poszlak:
1. Generał Błasik był pijany
2.Generał Błasik siedział za sterami
3. Piloci lądowali, a nie podchodzili do lądowania
4.Jarosław Kaczyński kazał śp. Lechowi Kaczyńskiemu lądować za wszelką cenę
5 Pancerna brzoza złamała skrzydło samolotu
itd. itp.
Jak to wyjaśnisz, że tego typu oskarżenia na podstawie nawet nie poszlak, ale pomówień, powodują wzrost notowań. Potrafisz to logicznie wyjaśnić?
tesa1959 / 2012-11-10 19:59 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Jak to wyjaśnisz, że tego typu oskarżenia na podstawie nawet nie poszlak, ale pomówień, powodują wzrost notowań. Potrafisz to logicznie wyjaśnić?

Nigdy w nie n ie wierzyłam.
A.K. / 178.42.47.* / 2012-11-10 18:55
opinia 100 naukowcow to POszlka według Ciebie ??

Jezeli urzadzenia jasno Podaja trotyl, to POszlaka według Ciebie ??

Ruska agentaka jak zobaczyła odczyt ,to dostała szoku.
tesa1959 / 2012-11-10 19:04 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Jezeli urzadzenia jasno Podaja trotyl, to POszlaka według Ciebie ??

Z całym szacunkiem, ale to nie średniowiecze, aby używać trotylu.

Ruska agentaka jak zobaczyła odczyt ,to dostała szoku.

No popatrz!!! Myślałam, że już tu byłam wszystkim, ale jeszcze ruską agentką nie byłam. No to czas nią zostać. Dziękuję za uznanie !!!
L_W / 83.4.205.* / 2012-11-10 19:14
W średniowieczu nie używano trotylu, czcigodna katechetko.
Poza tym przyjmij do wiadomości, że wykryto obecność TNT, co wcale nie musi świadczyć o użyciu trotylu w takiej postaci, jak to usiłują wmówić "znawcy" spod znau PO, wspieranej przez usłużne media.
To świadczy tylko o obecności TNT. Ciekawe, że odkryto obecność także nitrogliceryny, będącej np. składnikiem paliw napędowych rakiet i o ile się nie mylę, semtexu.
To już nowocześniej, prawda?
tesa1959 / 2012-11-10 19:28 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

W średniowieczu nie używano trotylu, czcigodna katechetko

średniowiecze i Średniowiecze to dwie różne sprawy/epoki, szanowny panie L_W. Nie mówiłam o epoce :P.

Ciekawe, że odkryto obecność także nitrogliceryny, będącej np. składnikiem paliw napędowych rakiet i o ile się nie mylę, semtexu.

Na prawdę macie Rosjan za takich idiotów, że do tej pory nie wyczyściliby tego wszystkiego, gdyby zamach był stanem faktycznym?
em96 / 151.37.82.* / 2012-11-10 21:04
"Na prawdę macie Rosjan za takich idiotów..."

Naprawdę (- !!!) Czyszczenie jest zbyt ryzykowne..., ale Rosjanie nie muszą zawracać sobie głowy takimi drobiazgami, liczą i wierzą w "zachodnich pożytecznych idiotów"...
- Po efektach widać mają rację, bo nawet suche fakty podawane przez nich samych i niewielki wysiłek intelektualny nie są w stanie obalić mitu "pancernej brzozy"...
Tylko może mi wyjaśnisz jak wielka musiała być ta brzoza by na wysokości 7 piętra (-20m) miała pień tak gruby by odłamać skrzydło, które utrzymuje kilkuset-tonowy samolot w czasie turbulencji...
(Z 7 piętra widać czubki świerków w dole...)
tesa1959 / 2012-11-10 23:54 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A czy ja coś mówiłam om pancernej brzozie? Swoją drogą nawet ptak potrafi uszkodzić samolot i wcale nie musi wpaść do silnika.

http://www.interia.tv/wideo-ptak-wybil-dziure-w-dziobie-samolotu-bylo-groznie,vId,812111

Chyba, że w powietrzu latają pancerne ptaki.
L_W / 83.4.205.* / 2012-11-10 19:39
Rozumiem, wielebna katechetko, że mówiąc "to nie średniowiecze", miałaś na myśli epokę kamienia łupanego.

Zbrodni katyńskiej nie wyczyścili - czyli uważasz Rosjan za idiotów?
tesa1959 / 2012-11-10 19:41 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Rozumiem, wielebna katechetko

Zaczynają się wycieczki ad personam, a więc to znak, że brakuje argumentów.

Zbrodni katyńskiej nie wyczyścili - czyli uważasz Rosjan za idiotów?

To nie ta bajka i gdyby nie Niemcy, nigdy nie udowodniono by tego Rosjanom. Mało, nikt nie znalazłby tych grobów.
L_W / 83.4.205.* / 2012-11-10 19:49

Zaczynają się wycieczki ad personam, a więc to znak, że brakuje argumentów.

Zauważyłem. To u Ciebie normalne.


i gdyby nie Niemcy

Czyżby?. Byli inni świadkowie, były inne dowody.
Ale poniewasz nie lubisz dłuższych wypowiedzi, jak to powyżej stwierdziłasz, nie będę ich przytaczał.
tesa1959 / 2012-11-10 19:58 / Tysiącznik na forum i pełna kultura


Zauważyłem. To u Ciebie normalne.

Wycieczki osobiste to nie moja norma. To Ty z nimi wyjeżdżasz.
Czyżby?. Byli inni świadkowie, były inne dowody.

Innych świadków można było się pozbyć (nie zdążyli), a dowody? No cóż, gdyby inaczej potoczyły się losy wojny, te też zaliczyłyby niebyt.


Ale poniewasz nie lubisz dłuższych wypowiedzi, jak to powyżej stwierdziłasz, nie będę ich przytaczał.

Nie lubię referatów, natomiast tu należy się wyjaśnienie.
Natter2 / 2012-11-10 18:44 / Tysiącznik na forum
Ale się oberwało od jakiegoś czarnego kruka.Ja na temat Smoleńska już kiedys pisalem. a co się wydarzy wiedziałem 9 tego.
tesa1959 / 2012-11-10 19:00 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Ja na temat Smoleńska już kiedys pisalem. a co się wydarzy wiedziałem 9 tego.

Czyli maczałeś w tym, palce !!!!
zby79 / 2012-11-10 18:40 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Chciałbym, żeby tą sprawę wyjaśniono. A PO zrobiło z tego kabaret. Nawet nie wiedzą kogo pochowali. Za pierwszym razem przesłano sfałszowane nagrania z czarnej skrzynki (brak ciągłości i skrócone nagranie). Dopiera za drugim rzekomo były poprawne. Miano przekopać teren na metr i zebrać dowody. I co zrobiono? Wrak miał być w Polsce. Tak samo jak i czarne skrzynki. Przez miesiąc nie wiedzieli, że to był lot wojskowy. Jak po takim zrobieniu z siebie idiotów można zyskać?
L_W / 83.4.205.* / 2012-11-10 19:21
Można zyskać. Idioci popierają idiotów. Razem idioci czują się dowartościowani i rozmawiając ze sobą nie dostrzegają, że mówią idiotyzmy.
tesa1959 / 2012-11-10 20:01 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
W tym sęk, że po obu stronach są sami/prawie sami idioci.
przeciwnik pancernej brzozy / 83.28.161.* / 2012-11-10 18:26
----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.----

Zacznijmy od prawa.
Konwencja Chicagowska odnosi się do lotów cywilnych a to był wojskowy.
Przejdźmy do poszlak.
Jesli nóż mordercy zostawisz u niego w domu aż on łaskawie go zbada to raczysz nazywac mnie idiotą a ja się nie zgadzam aby morderca naywal mnie idiotą
tesa1959 / 2012-11-10 18:36 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Kretynie tesa 1959 !

J.....e przeciwniku pancernej brzozy:
co ma wspólnego kwalifikacja lotu do faktu katastrofy? Czy gdyby był to lot cywilny, nie byłoby tego?

Jesli nóż mordercy zostawisz u niego w domu aż on łaskawie go zbada to raczysz nazywac mnie idiotą a ja się nie zgadzam aby morderca naywal mnie idiotą

To nie jest żaden dowód na zamach w tej akurat katastrofie.
przeciwnik pancernej brzozy / 83.28.161.* / 2012-11-10 19:02
Pier/....ny tesa 1959 jesli kwalifikacja byłaby jako wojskowa to
mielibysmy pełny dostęp do materiałów.
Ale twój mały kupiony i sprzedany mózg tego nie pojmuje.
tesa1959 / 2012-11-10 20:04 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Naucz się czytać ze zrozumieniem. Zapytałam: co ma wspólnego kwalifikacja lotu z twierdzeniem, że to był zamach? Nie wchodziłam w dostęp do materiałów.
przeciwnik pancernej brzozy / 83.28.161.* / 2012-11-10 21:33
Pier/....ny tesa 1959 jesli mielibysmy dostep do materialów to......
kre....ty......nie moglibysmy wykluczyć !!!!!! ZAMACH !!!!!
przeciwnik pancernej brzozy / 83.28.161.* / 2012-11-10 18:57
Naczelny psychiatra Polski Tusk
zarzuca mi halucynacje bo nie widzę autostrad.
Hydrofobię bo widzę Basen Nrodowy.
Chrematofobię bo nie widzę pieniędzy, które obiecał
ale widzę Amber Gold.
Tak więc schizofrenicy z********** do 67 lat
uczymy się wszyscy / 83.9.98.* / 2012-11-10 17:59
Niestety również na tym forum (być może bez wiedzy administratora). Na każdym kroku przemoc moralna. Winę za to ponosi nie kto inny jak rząd, prezydent, premier, instytucje państwowe, Policja polityczna (zamiast zajmować się przestępstwami)... Większość telefonów jest podsłuchiwana. Media sterowane. Cenzurowane. Ograniczane do głównego rynsztoka. Wszystko w imię interesu publicznego. Jaki jest tego efekt? Wręcz odwrotny. To przypomina lata 80-te kiedy Solidarność walczyła o wolność i demokrację. Jeszcze tylko Kościół i duchowni upominają się o obywateli, ale coraz mniej skutecznie. Jemu też to złodziejskie państwo chce odebrać Radio Maryja czy Telewizję Trwam.... Państwo powinno być dla obywatela, nie dla władzy. Państwo w którym policjant zarabia więcej niż nauczyciel jest państwem policyjnym /Lenin/. Instytucje i urzędy otoczyły się strażnikami i ochroną, bo uważają, że trzeba chronić władzę. Władze nie występują w obronie obywateli tylko bronią swoich przywilejów. Jeszcze trochę i będziemy mieli Sodomę i Gomorę na ziemi. Tak jak to zostało opisane w Folwarku Zwierzęcym. Mój apel do forumowiczów: Zawsze liczcie się z tym, że wasz komputer jet obserwowany, a wasze dane zbiera Policja polityczna. Uważajcie na słowa, bo one mogą być podstawą do postawienia Wam zarzutów: o obrazę władzy (ludowej), o obrazę pajaca albo rosomaka spod żyrandola, o działalność wywrotową, o nielegalną działalność, o podburzanie do niepokojów,... Nie łudźcie się, nie zapominajcie, że może jest inaczej. Na taką inwigilację konkretnie mnie mam 100 procentowe dowody. Każdy z Was jest w podobnej sytuacji. Pozdrawiam myślących, wolnych i niezależnych!
juju / 178.37.23.* / 2012-11-10 17:54
PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO trupach.....
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy