Forum Polityka, aktualnościKraj

Trafią pod sąd za "Głosuję na Bronka"

Trafią pod sąd za "Głosuję na Bronka"

Money.pl / 2011-03-25 13:29
Komentarze do wiadomości: Trafią pod sąd za "Głosuję na Bronka".
Wyświetlaj:
ździcho / 77.254.236.* / 2011-03-25 17:11

Ludzie włożyli je, bo chcieli pokazać, że popierają Bronka Komorowskiego, ale przecież tam nie było żadnej agitacji: nikt np. nie rozdawał zdjęć czy ulotek - powiedział Skiba.

Prywatnie po godzinach pracy można sobie takie hece robić, ale oni w tych koszulkach REPREZENTOWALI urząd i powinni dostać po 5 tys. nałeb, bo agitowali urzędników podczas pracy . Abstrahujmy już od tego, że w pracy o takim charakterze należy być ubranym w garnitur, krawat, białą koszulę (ze spinkami, nie z guzikami). Jakikolwiek inny strój w takich okolicznościach jest brakiem szacunku dla ludzi. Posiedzenie rady miasta to nie mecz, nie piknik.
Elendir / 2011-03-25 15:12 / Łowca czarownic
Osobiście wydaje mi się że jest to przesada.

A może dojdziemy do absurdu, że kandydat nie może się pojawić w żadnym miejscu publicznym gdyż inaczej prowadzi agitację? A może zastosować tutaj wyjaśnienie dotyczące bilboardów - że koszulki założyli wczoraj?
kancia / 2011-03-25 14:30
nie mają poczucia humoru chłopaki, pewnie w pierwszy dzień wiosny w szkołach siedzieli i na kolegów donosili co uciekali z lekcji
oborowy / 79.185.94.* / 2011-03-25 14:15
Bronek im da Dyspęzę.
arch / 2011-03-25 13:29 / Tysiącznik na forum
, " Tusk to polityczny kloszard." Palikot o Tusku -24.03.2011

.
Polityk PO: ": Kupowaliśmy głosy, ale źle, że daliśmy się złapać! "

Przy okazji obraził mniejszości etniczne.
Rzecznik prasowy wałbrzyskiej PO chciał zrobić dobrze swojej partii. Bronił jej przed zarzutami o kupowanie głosów i trzeba przyznać, że zrobił to w sposób bardzo specyficzny.

Podsumował to w sposób, którego długo mu w PO nie zapomną:

"Matka bije Cygana nie za to, że kradł, ale za to, że dał się złapać."

Czyli problem z aferą w Wałbrzychu nie tkwi w tym, że działacze PO kupowali głosy. O nie.
Problem tkwi, jak nam uświadamia pan Marek Rząsowski, w tym, że Platforma dała się złapać za rękę,
antichrist / 95.49.190.* / 2011-03-25 15:29
Nie głosuje na bronka! To teraz jestem nietykalny?
ździcho / 77.254.236.* / 2011-03-25 17:14

Nie głosuje na bronka! To teraz jestem nietykalny?

Też nie, bo prowadzisz działalność sabotażową :)

Najnowsze wpisy