Trudne poczatki

pragnacypomocy / 2011-07-20 22:53
Witam, otóż zaczynam przygode z giełdą mam 18lat, przeczytalem pierwsza ksiazke pt:GPW w praktyce
95% przeczytalem z czego może 40% zrozumialem czyli wszystko to co autor pisal w języku potocznym czyli zrozumiałym dla każdego,oczywiscie niezniechęciłęm sięi dlatego zaczełem czytac druga ksiązke pt:czas na giełde no i tu znowu pare stron po wstępie autor tłumaczy co to np. akcje imienne, na okaziciela itp. ,niestety treść jak dla mnie jest znów niezrozumiałą. Dalej nie jestem tym zrażony lecz bardziej zmobilizowany do pogłębiania wiedzy i tu mam pytanie może są jakieś sposoby lub ksiazki pomocne przy takim problemie, czyli jakaś książka dla całkowitych lajklów którzy chcą się oswoić z giełdą a nie, od razy na wstępie czuć lekkie zażenowanie swoją niewiedzą, morze ktoś uporał się już z takim problemem i poradził by mi co zrobić w takim wypadku.
Pozdrawiam
Pragnącypomocy :)
ad... / 87.118.101.* / 2011-07-20 23:15
Czytac, czytac i jeszcze raz czytac, jak sie czegos nie rozumie to warto spr. np. w wikipedii itp.
Polecam strone, gdzie bardzo prosto wytlumaczone "tajniki" gpw:
http://bossa.pl/index.jsp?layout=2&page=0&news_cat_id=11
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy