Forum Polityka, aktualnościPolityka

Trybunał w Strasburgu: Polska naruszyła prawa człowieka

Trybunał w Strasburgu: Polska naruszyła prawa człowieka

Wyświetlaj:
tatko / 2007-05-06 16:58 / Tysiącznik na forum
Nie pierwszy to raz i nie ostatni kompromitują się polskie sądy.
Siwak / 81.80.49.* / 2007-05-03 15:18
A wiec Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP uwaza, ze w Europejskim Trybunale Praw Czlowieka siedzi banda niekompetentnych osob, ktora nie umie wlascicie ocenic sprawy? Zabawne ;). To chyba symptomatyczne, ostatnio cos kojarze, ze czolowe osoby w Panstwie mowily cos podobnego o Polskim Trybunale Konstytucyjnym. Co oznacza Prawo i Sprawiedliwosc? Gdzie jest niezawislosc organow sadowniczych? Cos mi tutaj nie gra. Uff, na szczescie tutaj w Irlandii mam inne problemy.
figo fago / 87.105.26.* / 2007-05-07 19:20
Nie Albin tylko Jarosław
dziedzic / 83.24.212.* / 2007-05-03 16:27
a macie zapewne, tj. jak uprzejmie i sprawnie wykonywać rolę służących.
wroceporeszterzeczy / 213.230.129.* / 2007-05-05 08:06
Jesli pracownika dzialu kontroli jakosci w Intelu (a to robi moj kuzyn w Irlandii) potraktowac jako sluzacego... Ja jestem we Wloszech i kieruje kwiaciarnia.
Jest tu mnostwo Polakow i nie wszyscy robia za 'sluzacych'. Tak, sa i tacy, ale jak sie wezmie pod uwage, ze tu opiekunka do dziecka ma placone lepiej niz kierownik w ZUSie w PL...
Jesli ktos wyjezdza z nastawieniem, ze jedzie do raju i bedzie zebrac o okruszki, to tak go beda traktowac. Ale jesli zna swoja wartosc i potrafi zawalczyc o swoje, to ma duzo wieksze mozliwosci niz w Polsce. A zagraniczni pracodawcy wbrew pozorom cenia polskich pracownikow. Slyszalam tu opinie jednego starszego pana, ze kiedy byl w Polsce to najbardziej zapamietal to, ze tam nawet zwykly murarz mial ukonczona zawodowke i sprawial wrazenie bardziej rozgarnietego niz robotonicy wloscy. A mieli Polske wtedy za 'trzeci swiat'. Admin sieci w Irlandii ma w zakresie obowiazkow 1/4 tego, co robil w PL za kilka razy wieksza kase. A Irlandczykom wlosy deba staja jak widza, ile on potrafi. Wystarczy pokazac, ze nadajesz sie do czegos wiecej niz uprzejmy sluzacy. Ale jesli na swoim przykladzie widzisz, ze Polak nic wiecej nie moze robic w zyciu... wspolczuje.
raqq / 87.206.7.* / 2007-05-04 07:52
Nie wydaje się panu smutne to, że mimo wykonywania za granicami naszego kochanego kraju różnych nieciekawych zawodów Polacy wolą wyjechać z Polski? Mi owszem.
Poza tym dziwi mnie fakt, że niektórym nie mieści się w głowie że Polacy są przyzwoicie wykształceni i w wielu krajach są poszukiwanymi pracownikami.
płatnik / 83.24.186.* / 2007-05-04 20:30
"mi" natomiast nie mieści się w głowie, że nie mogę, tu w Polsce, zatrudnić nikogo do wykonania prostych prac.

Najnowsze wpisy