Forum Polityka, aktualnościPolityka

Tusk: Celem PiS układ z Rydzykiem, Lepperem i Giertychem

Tusk: Celem PiS układ z Rydzykiem, Lepperem i Giertychem

Wyświetlaj:
zdenek / 83.5.254.* / 2006-02-28 16:15
nie mogę nic obiecać ----piękne hasło wyborcze gratuluję
zdenek / 83.5.254.* / 2006-02-28 16:08
ciuchcia na koszulce syna pana Donalda bardzo mi się podobała.
zdenek / 83.5.254.* / 2006-02-28 16:06
czego chce pan Donald przecierz połowa ekspertów PO weszła wskład rządu . czy pan Donald ma zaniki pamięci
.
bubus / 212.76.37.* / 2006-02-28 15:49
Miał byc Kaczor Donald i nic. Ale dośc żartów , myślęze życie niczego Pana Tuska nie nauczyło a jeżeli sie nie potrafi to należy ustapić miejsca osobie kompetentnej. Pan Tusk został 'wyslizgany" przez prof. Gieremka z UW, chyba w nim zobaczył nieudacznika, teraz tak samo załatwiły sprawe "kaczory". I chwatit Panie Tusk jak mawiali prawdziwi czekiści. Czas na zmianę lidera PO bo mazgajenie jednego i arogancja drugiego doprowadzą PO do upadku, chyba że zgdonie z teoria spiskowa P. Dnald i p. Janeczek Marys zahandlowali z kaczorami i to jest ich cel a przysłowie mówi , że najciemnej jest pod latarnią
jliber / 212.180.147.* / 2006-02-28 15:49
Przecież po głosowaniach PiSu w poprzednim parlamencie (np. poparcie 50% stawki PIT) było jasne że PiS niewiele różni się od LPR czy Samoobrony. Jaka koalicja z PO? Kto to wymyślił?
zdenek / 83.5.254.* / 2006-02-28 15:43
panie Donaldzie zapraszam WKD-ką jeden przystanek przed Pruszkowem .Życzę miłej i fachowej obsługi oraz szybkiego powrotu do zdrowia.
zdenek / 83.5.254.* / 2006-02-28 15:50
kolegę janka również zapraszam.myślę że efekty tej kuracji miło panów zaskoczą ; }
klafta / 83.8.218.* / 2006-02-28 14:35
Nie widzę właściwego uzasadnienia dla ilości symboli narodowych POLSKI w rozgłośniach p. Rydzyka.
łubidubi / 167.3.114.* / 2006-02-28 13:54
Panom Kaczyńskim dziękujemy. Drugą Białoruś niech sobie budują na Madagaskarze lub wśród Pigmejów.
Tam ich chore wizje mają szansę.
Artur Gocel / 83.23.204.* / 2006-02-28 13:16
Temu Panu już dziękujemy!
Na oczach wszystkich wyborców zaproszeni do wspólnego stołu politycy PO na czele z Panem Tuskiem obrazili się na cały świat i wyborców (takze swoich), a chcac to zademonstrować zrezygnowali z wzięcia współodpowiedzialności za rzadzenie Polską.
Teraz zorientowali się, że sami skazali się na polityczne unicestwienie.
Było trochę spokoju.Ten Pan zamilkł i to działało na jego korzyść. Kto go zaprosił do szerzenia ponownie nienawiści i głoszenia wrednych , podjazdowych kłamstw?????
Wszystkie jego tłumaczenia sa pokrętne i maja sie do prawdy tak jak spóźniony ślub kościelny do jego wizerunku
katolika.
Myślę, że Zjazd PO rozgrzeszy odpowiednio zaprzepaszczenie dużej szansy zrobienia reform w Polsce z udziałem PO.
Myślę, że to szamotanie Pana o dużym mniemaniu o sobie
wtedy się skończy definitywnie.
Wstydzę się za brak powagi i honoru tego polityka.
amm / 81.210.107.* / 2006-02-28 14:21
wydaje mi sie ze brak kompromisu PO-PIS nie byl jak wg. Pana ... wina Tuska czy platformy, propozycje PiS stawialyby PO na przegranej pozycji, platforma otrzymalaby najgorsze resorty, ktrorych przywrocenie do sprawnego funkcjonowania zajeloby pewnie i kolejna kadencje, PiS mialby na kogo "zwalic" wszelkie nieudane reformy ...
zadna z obecnych obecnie w polityce nie jest doskonala ale zdecydowanie lepiej bym widzial na miejscu prezydenta i partii rzadzacej PO niz Kaczynskich ktorzy np.uwazaja ze w panswie nie ma wolnych mediow, a pierwsza dama wylatuje na wazna delegacje z reklamówka w ręku....
MarekP / 85.219.252.* / 2006-02-28 15:37
Taaa, Niesiolowski z PO jest niesamowicie dobrze wychowany.
Szechtyna ze swoimi znajomosciami mafijnymi.
Klamca Tusk.
Szalupowiec Rokita.
Wspaniala ekipa rzadaca.
A PO startowalo do wyborow aby objac tylko niektore resorty i gdyby wygrali 100% miejsc w Sejmie te pozostale pozostawiliby nieobsadzone.
Rozumiem powtarzanie bzdur telewizyjnych, ale zeby wogole nie uzywac wlasnego mozgu jest niebezpieczne dla zdrowia.
WJ / 82.177.46.* / 2006-02-28 13:27
Popieram, prezydent Tusk jeszcze nie obudził się z szoku powyborczego, tak jak premier z Krakowa. Dziwię sie tylko, że media gloryfikują i cytują tych fustratów. Przegranych nie powinno się pokazywać.
eLoki / 62.89.89.* / 2006-02-28 13:26
A mnie sie wydaje Artur, ze "do szerzenia ponownie nienawiści" to wiecej przyczyniaja sie tacy komentatorzy jak ty niz sam Tusk. Nie zgadzam sie z twoja opinia i pozdrawiam.
cichy / 2006-02-28 13:24 / portfel / Bywalec forum
A ja myślę, że wina leży po obu stronach. O ile w przypadku PO kara jest już wymierzana i dotyczy tylko tej partii, o tyle w przypadku PiS może się to odbić czkawką nam wszystkim...
Artur Gocel / 83.23.204.* / 2006-02-28 13:29
W odpowiedzi : Panie "" cichy"" -jeśli to się sprawdzi tak jak sprawdziło się zw przypadku Pana Tuska to przyłaczę sie do Pana w osadzie rzeczywistości-tymczasem jest jak jest.
z pozdrowieniem A .G.
Jacek T. / 213.158.197.* / 2006-02-28 14:44
Szanowny panie Arturze
Komentaz - jest jak jest - oznacza, ze jest ok, nie ma co nazekac, moglo byc gorzej (z PO). Ale czy na pewno?
Czy to ze nie popieram PiS-u, to jestem wrogiem nr 1? Nie kocham Tuska, nie kocham Olejniczaka czy Borowskiego. Ale ci panowie przynajmniej umieja wyartykulowac swoje pomysly i uzasadnic (prawie zawsze) mozliwosc ich realizacji. Natomiast PiS - robia sie na Robin Hooda (razem z Lepperem i Giertychem) - zabrac bogatym i dac biednym. Natomiast czy tak naprawde ktos skorzysta na ich poronionych pomyslach?
O panu Rydzyku (jako katolikowi ciezko mi go uznac za \
z / 83.5.254.* / 2006-02-28 14:52
tak to prawda ci trzej panowie potrafią "wyartykułować" szkoda że tylko tyle potrafią
popekjr / 2006-02-28 16:20 / Bywalec forum
nie rozumiem czemu wielu z was naskakuje na Tuska z wsciekloscia godna pitbulla. Jezeli suwerenna partia jaka jest PO nie godzi sie z warunkami koalicyjnymi stawianymi przez PiS i braci Kaczynskich, to po co odrazu mowic ze zawiedli oni swoich wyborcow? Ja glosowalem na PO i bardzo sie ciesze ze nie doszlo do koalicji bo rzady Kaczynskich sa jedna wielka katolicko-populistyczna propaganda, i jestem dumny z PO ze nie weszli w tak zdradziecki uklad. a poza tym jesli ktos (PiS) chce miec wiekszosc w sejmie, czyli dazy do koalicji to musi sie rowniez liczyc z pogladami i warunkami innych, a nie wyglosic swoje niedorzeczne plany i ządania. gdybym chcial miec wspolnika w swojej firmie to traktowalbym go jak partnera a nie jak przegranego ktoremu rzuce ochlap o on bedzie do mnie merdal ogonkiem. naj;epszym przykladem na zaklamanie blizniakow byla jedna z deklaracji pana K., ze zadne stanowisko nie zostanie obsadzone "ludzmi ktorzy mieli konflikt z prawem", "wyrokowcami", a tuz po wygranych wyborach pan A.Lepper zostal w-ce Marszalkiem, przeciez to jakas paranoja. a poza tym PiS swoich wyborcow juz dawno podsumowal: "... dobra jedziemy z tym, CIEMNOTA to kupi..."
Hana / 83.5.61.* / 2006-03-06 12:33
Bardzo sie cieszę, że ktoś ma takie samo zdanie w tej sprawie jak ja, jestem dumna z tego, że głosowałam na PO i że partia ta nie wdepnęła w to g..no jakie teraz mamy , mimo,że oferowano jej niemało.Mam nadzieję, że ci co nie poszli glosować i ci co głosowali na PiS obudzą się i zobaczą jak wspaniałe państwo bedziemy mieli wkrótce,dzięki kaczkom, tylko ptasia grypa moze nas uratowac przed królestwem ciemnogrodu w moherowym berecie.
popekjr / 2006-03-01 15:54 / Bywalec forum
moze duma to przesadne stwierdzenie, moze lepiej powiem ze "nie zawiedli mnie swojego wyborcy"

Najnowsze wpisy