Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Tusk: Expo to także moja porażka

Tusk: Expo to także moja porażka

Money.pl / 2007-11-27 17:46
Komentarze do wiadomości: Tusk: Expo to także moja porażka.
Wyświetlaj:
Handel wyrokami 1 / 83.21.7.* / 2007-11-27 18:49
Cześć komuszki !
No i co Komuszki, jestescie zadowoleni z działań POpapranców ?
No w koncu PO rzadzi Wrocławiem naprawdę od dawna. Na akcje EXPO poszło tylko 40 mln złotych. Co Powiedzą obrońcy PO - przeciez to tylko 40 mln !!!!
Wysłaliście Borusericza co to ani be ani me ani kukuryku w zadnym obcym jezyku.
W taki razie Kręcccie chociaz Lody na Szpitalach. Bo jedyna rzecz którą umiecie robic to --- kraść !
cvb / 79.184.31.* / 2007-11-27 20:34
Jak za rok PO coś nie wyjdzie to reż będzie wina PiS przecież to jest oczywiste
KAP / 2007-11-27 20:13 / Tysiącznik na forum
zdaje sie ze to Fotyga robila fajne notaki by nie promowc Dutkiewicza? Rzeczywicie handlujesz wyrokami na lewo i prawo PiSiorku.
Cogito / 2007-11-27 19:07 / Bywalec forum
Chłopie nie podniecaj się tak, bo Pisuary zrobiły taki gnój w służbie zdrowia, że o lekarza trudno, a tobie bez psychiatry niedługo wyschnie piana na pysku
Kotka / 79.186.76.* / 2007-11-27 19:20
Cocito : gnoju to sobie narobiły sami pracownicy słuzby zdrowia, lepiej niech się do uczciwej pracy wezwą, teraz myślą że wszystko im wolno, że im nikt nie podskoczy bo mogą wyjechać do Irlandii lub itp. ale nie długo się na nich za granicą poznają jacy to dobrzy i zdolni lekarze i pielęgniarki i wywalą na zbity pysk, zwłaszcza jak otworzą granice dla innych państw z Europy Środkowowschodniej lub Azji, od dawna wiadomo że najlepsi lekarze to Rosjanie i Ukraińcy, a nasi to mogą co najwyżej instrumenty do operacji im podawać
acozadwalata? / 83.24.200.* / 2007-11-27 19:19
a czym się tu podniecać, chyba widokiem konDonka. Jak zobaczysz to indywiduum piana ci nie wysycha?, no jaki amator rereania!
obserwator / 2007-11-27 17:46 / Tysiącznik na forum
Musze napisać: bzdury , jeszcze raz bzdury, nigdy nie bylem sympatykiem premiera, ale to co napisane , jeżeli jest prawdą winno skutkować podaniem sie do dymisji, juz na poczatku bo dalej będzie grzęzawisko gdzie wszyscy utona. Cyrk jaki rozpetała PO w sprawie budowy stadionu narodowego w Warszawie, pokazal całemu swiatu że Polska jest niewiarygodna. Zrzucanie winy na PIS to szukanie drogi ucieczki, ta droga prowadzi do bagna. Brak pewności że przygotujemy sie do 2012r jest wysoce niepewne, Europa to widzi i świat to widzi. Zatem prosze PO bić się w własne piersi, w ubieglek kadencji PO miała ponad 130 posłów, co oni robili? siedzieli na kanapach i liczyli diety i wszysto co daje kasa sejmowa. Wszyscy ktorzy wsłuchuja się w mowy premiera, to przecieraja oczy ze zdumienia, to nie ten sam człowiek, anioł traci poświatę, cudu nie będzie , to juz widać i czuć.
wczoraj / 2007-11-27 18:41 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jak zwykle obserwator kupa słów a zero tyreści, bynajmniej nie chodzi mi o meritum ale o lichą formę
Klops / 83.26.188.* / 2007-11-27 18:01
To nie anioł traci poświatę to proza życia go dopadła a jak się nie weźmie do roboty to się będzie staczał na dno śmieszności.

Najnowsze wpisy