Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Tusk na Twitterze: Unikniemy recesji, będą nowe pozytywne rekordy

Tusk na Twitterze: Unikniemy recesji, będą nowe pozytywne rekordy

Wyświetlaj:
Pilsener / 2012-12-30 18:31 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
A jak unikniemy Tuska i jego nieudolnych rządów?
Pyclik / 2012-12-30 20:33 / Tysiącznik na forum
Oby tylko nie dopuszczając kaczuszek do władzy!
Pyclik / 2013-01-05 02:12 / Tysiącznik na forum
666 – to znany symbol zła( szatana) – literatura np. http://xn--diabe-o7a.pl/symbole-zla/.
Można wnioskować - na podstawie szkolnych reguł - iż przypisane mojej osobie [ -666] - liczba przeciwna - jest symbolem… dobra !
Dziękuję za tak dobrą ocenę, ale to gruba przesada , przypuszczać można , że jakiś niedouczony KK- talib popełnił ogromną gafę.
Czy tak czy siak -666 przy poście zwraca uwagę i przyciąga do jego przeczytania, a mnie o to w końcu chodzi, więc dziękuję kolejny raz!
zorro1 / 94.75.114.* / 2012-12-30 21:42
@Pyclik. Szanowny Pycliku.Nie ważne kto będzie rządził. Wszędzie gdzie obstawia się stanowiska kierownicze rozpisuje się konkursy i wybiera najlepszych.Oczekiwania są takie, że ma rządzić gospodarz z wiedzą i doświadczeniem.Nie "pij" do kaczuszek, bo dobrze wiesz (i chyba zdajesz sobie sprawę)do czego nasza gospodarka doszła i jakie z tego i TY i ja (wszyscy)poniesiemy konsekwencje. Jeśli nie zdajesz sobie sprawy, to świadczy że o jakimkolwiek gospodarowaniu, zarządzaniu nawet małej firmy czy kawałkiem ziemi nie masz pojęcia. Praca powinna dawać zyski i zapewniać rozwój,a nadto pokrywać utrzymanie ..... w tym emerytów, jakim zapewne jesteś lub będziesz.Jeśli nie ma pracy, zakładów, masowa emigracja młodych, to dokąd zmierzamy? Kto wypracuje na Twoją emeryturę. Piwosze? Dobrej nocy.
Pyclik / 2012-12-30 22:25 / Tysiącznik na forum
Jasne jak słońce, ale w złej sytuacji trzeba unikać czegoś znacznie gorszego, np. rządów "kaczuszek"; o tym właśnie posałem , a Szanowny Pan nie był łaskaw zrozumieć.
zorro1 / 94.75.114.* / 2012-12-31 20:06
@Pyclik. Czy za rządów "kaczuszek" wg twojego nazewnictwa, wyrzucono Cię z pracy, jak doktora G. i z tego masz do tamtego rządu żal i opluwasz?
Jesteś żałosny.Obyś w życiu poznał prawdziwą gospodarkę (w sklepie, w warsztacie,na zmywaku itp. no i obyś zarobił na chleb. Wtedy podyskutujemy.
Pyclik / 2013-01-01 16:59 / Tysiącznik na forum
Jestem pewien, że dyskutować ,"kaczuszko", nie mamy o czym i nigdy mieć nie będziemy!
"A żałosny " ( cytat z tekstu powyzej) możesz sobie mówić do siebie, do lustra przy goleniu, będziesz miał dzień jak się patrzy, czego ci życzę na zawsze odwzajemniając delikatnie twoje dla mnie życzenia.
Pyclik / 2013-01-05 02:14 / Tysiącznik na forum
666 – to znany symbol zła( szatana) – literatura np. http://xn--diabe-o7a.pl/symbole-zla/.
Można wnioskować - na podstawie szkolnych reguł - iż przypisane mojej osobie [ -666] - liczba przeciwna - jest symbolem… dobra !
Dziękuję za tak dobrą ocenę, ale to gruba przesada , przypuszczać można , że jakiś niedouczony KK- talib popełnił ogromny błąd.
Czy tak , czy siak , to -666 przy poście zwraca uwagę i przyciąga do jego przeczytania, a mnie o to w końcu chodzi.
Dziękuję kolejny raz!
Rejtan / 90.201.53.* / 2012-12-30 18:22
„Jak wyzwolić się z tych stereotypów, które towarzyszą nam niemal od urodzenia, wzmacniane literaturą, historią, powszechnymi resentymentami? Co pozostanie z polskości, gdy odejmiemy od niej cały ten wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń?
Polskość to nienormalność – takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu.
Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze, wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać ....
Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski – tej ziemi konkretnej, przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem !”

Dobrze powiedziane! Celnie i jakże indeferentnie! Nowocześnie.

Autorem tego wyznania jest pan D.Tusk. Niewykluczone, że pan przyszły premier zapomniał o ankiecie miesięcznika ZNAK z roku 1987 (nr.11-12 str.190) i swojej odpowiedzi na pytania o pojęcie polskości.

Pewnie - powie ktoś, przez 20 lat można zmienić poglądy i przekonania, a młody człowiek czasem wygaduje bzdury... Problem w tym,że pan Tusk był wówczas człowiekiem 30 letnim i nie chcę przypuszczać, by naśladując krowę zmieniał co lat 10 poglądy w tak istotnych sprawach.

Rozumiejąc treść wyznań 30 -letniego Tuska, znajdujemy klucz do przesławnej idei budowy 2 Irlandii. Skoro "piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski" - to nowa Irlandia, Holandia , Jamajka , będzie zawsze piękniejsza od "tej przegranej i brudnej ziemi".

Jestem przekonany, że warto te słowa przypomnieć dziś, gdy pan Tusk ma gębę pełną frazesów o patriotyzmie i miłości Ojczyzny. I poprosić przyszłego pana Premiera RP o włączenie ich do rządowego expose. Choćby - w imię poprawy wizerunku Polski zagranicą.
kaka88 / 194.33.72.* / 2012-12-30 17:48
..pamiętam, że już raz Polska miała być drugą Irlandią a emigranci mieli wracać tysiącami. Fotoradarów też miało nie być. Zapowiadano marsz w kierunku zmniejszenia obciążeń obywateli i danin na administrację.. oj było tego było.
768r7uft7 / 94.154.97.* / 2012-12-30 17:30
Polubiłem tego Donalda. Dzięki niemu ludzie są coraz biedniejsi, a ja coraz bogatszy.
USA-man / 94.154.97.* / 2012-12-30 17:09
Błeeee, nie mogę na niego już patrzeć. Okropny i do tego kłamie.
Co to za element za nim głosował (poza bezrobotnymi, agenatami i studentami kiepskich uczelni, na poziomie przedwojennego liceum albo niższym)??
leov / 91.230.86.* / 2012-12-30 17:47
Życzę ci osiągnięcia poziomu przedwojennego liceum, o którym piszesz. Premier Tusk, to człowiek rozsądny i mądry. Takiego premiera jeszcze nie mieliśmy.Wybrali go (jego partię) mądrzy Polacy.
mercedes adenauer / 188.146.223.* / 2012-12-30 18:51
skancerowany propagandą wojensie, otóż mylisz się. Mieliśmy już takiego premiera. Cyrankiewiczem go zwano, a jego połowicę Andrycz. Ten to wytrwał przy korycie, od czasów tow. Stalina, aż po Gierka. Obecny mu może, co najwyżej poskakać po murawie.
ajuju / 194.33.72.* / 2012-12-30 17:51
Zgadza się. Premier to Bardzo Mądry człowiek - tylko dlaczego my stajemy się powoli "żebrakami".
Rejtan / 90.201.53.* / 2012-12-30 18:22
Bo płemieł kieruję cały swój spryt i umiejętności kieruje w tę stronę by tylko on odniósł korzyści. Polska i Polacy mu śmierdzą...

„Jak wyzwolić się z tych stereotypów, które towarzyszą nam niemal od urodzenia, wzmacniane literaturą, historią, powszechnymi resentymentami? Co pozostanie z polskości, gdy odejmiemy od niej cały ten wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń?
Polskość to nienormalność – takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu.
Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze, wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać ....
Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski – tej ziemi konkretnej, przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem !”

Dobrze powiedziane! Celnie i jakże indeferentnie! Nowocześnie.

Autorem tego wyznania jest pan D.Tusk. Niewykluczone, że pan przyszły premier zapomniał o ankiecie miesięcznika ZNAK z roku 1987 (nr.11-12 str.190) i swojej odpowiedzi na pytania o pojęcie polskości.

Pewnie - powie ktoś, przez 20 lat można zmienić poglądy i przekonania, a młody człowiek czasem wygaduje bzdury... Problem w tym,że pan Tusk był wówczas człowiekiem 30 letnim i nie chcę przypuszczać, by naśladując krowę zmieniał co lat 10 poglądy w tak istotnych sprawach.

Rozumiejąc treść wyznań 30 -letniego Tuska, znajdujemy klucz do przesławnej idei budowy 2 Irlandii. Skoro "piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski" - to nowa Irlandia, Holandia , Jamajka , będzie zawsze piękniejsza od "tej przegranej i brudnej ziemi".

Jestem przekonany, że warto te słowa przypomnieć dziś, gdy pan Tusk ma gębę pełną frazesów o patriotyzmie i miłości Ojczyzny. I poprosić przyszłego pana Premiera RP o włączenie ich do rządowego expose. Choćby - w imię poprawy wizerunku Polski zagranicą.
łysinka / 159.205.76.* / 2012-12-30 17:08
nie dość tego zaczesuje łysinę od tyły głowy do czoła,musi młodo wyglądać dla swoich ślepych wyznawców PO.
kłamca / 79.185.181.* / 2012-12-30 16:53
O ZIELONEJ WYSPIE już nie wspomina. A to zły znak na przyszłość.
texas / 83.10.119.* / 2012-12-30 16:51
Sam tego nie pisze on ma to gdzieś jak wam policzki się żyje
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
obywatel803 / 37.209.141.* / 2012-12-30 16:41
Tusku odejdź
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
jt / 78.10.104.* / 2012-12-30 15:56
To się chłopina wysilił aż 3,słownie trzy prognozy wysmażył,no,no,taki wysiłek intelektualny co widać po minie na fotce.
dsgfgfdh / 82.139.44.* / 2012-12-30 15:37
TO jest fajny chłop popiera nas lichwiarzy lubie go jak kłamie w żywe oczy a społeczeństwo mu wierzy pozdrawiam PO i jedziemy na 3 kadencje
Edek niemiec / 83.25.19.* / 2012-12-30 15:36
I znowu tak jak w 2011 będzie można zrobić dotację z budżetu dla firm ochroniarskich w wysokości 811 mln złotych a może i więcej skoro w tym roku udało się 'zaoszczędzić" 500 mln zł na dofinansowaniu do insulin i pasków dla dzieci z cukrzycą.Dawni funkcjonariusze PRL-owskich służb będą zadowoleni.
Katol / 83.15.250.* / 2012-12-30 15:07
Tusk jest Strasznie zaklamany gdyby mial odrobine honoru juz dawno podalby sie do dymisji!Powinien odpowiedziec za zdrade stanu !
Edek niemiec / 83.25.19.* / 2012-12-30 15:02
No proszę jakie prognozy można mieć po studiowaniu przez 8 lat historii.Praktycznie wszystkie zapowiedzi w ostatnich 3 ex-posee tego pana "się sprawdziły' w 4 procentach.To i te też tak się sprawdzą.

Najnowsze wpisy