Forum Polityka, aktualnościKraj

"Tusk przed Trybunał Stanu". Mocne słowa w kampanii

"Tusk przed Trybunał Stanu". Mocne słowa w kampanii

Wyświetlaj:
marc527 / 83.238.239.* / 2014-06-19 20:18
Korwin i Tyminski zbuduja nam trzeci swiat , wydostaniemy sie nareszcie z czwartego , wczoraj jego kolega brylowal po biurach "Wprost" , chyba znowu chcial prowokacje z policja zrobic . Korwin , Ty lepiej zrzeknij sie tego imunitetu i idz grac w brydza .
henopole / 2014-05-21 15:54
Najpierw niech Januszek Korwinek-Mikkunio da się badac przez psychiatrę.
powstańcy / 82.113.106.* / 2014-05-21 12:50
Janusz masz głosy od całej mojej rodziny. Sióstr kuzynów ciotek itd. Nie możliwe że się nie dostanie chyba że tusk będzie grzebać przy głosach
stop błaznom / 77.65.19.* / 2014-05-21 14:06
uważaj tylko, żeby ci ten Januszek córek do tureckiego burdelu nie sprzedał, bo wg niego tylko do tego się nadają.
nexton / 178.37.113.* / 2014-05-21 12:39
Popieam Tuska: trzeba powstrzymać tego pajaca w próbach szkodzenia krajnowi.
emeryt46 / 185.26.182.* / 2014-05-21 12:38
JESTEM ZA !!!
TUSK OKRADŁ MNIE EMERYTA GÓRNIKA POPRZEZ " WALORYZACJĘ KWOTOWĄ " . ZŁAMAŁ KONSTYTUCJĘ - KTÓRA ZAPEWNIA PRAWA NABYTE !!!
OCHRANIA KOLESI " ZBYRO - MIRO " I IIM PODOBNYCH !!! .
PLATFORMA Z PSL-EM POD WODZĄ TUSKA CAŁY CZAS OKRADAJĄ POLSKĘ !!!
henopole / 2014-05-21 15:58
Górniku nie płacz bo cała Polska od lat płaci na Was i wszystko to w błoto.
tomek291 / 89.234.194.* / 2014-05-21 11:54
Spokojnie głosuję na Nową Prawicę. A premierowi trybunał stanu by dobrze zrobił.
rrrrrrrrrr / 37.128.107.* / 2014-05-21 11:44
Janusz, pół Polski jet z Tobą. To mądrzejsze pół. Dasz radę. Trzeba tępić komuchów
Ostatni Mochicanin / 93.154.199.* / 2014-05-21 12:53
"Pół Polski jest z Tobą" więc skoro jest tak dobrze, to po co coś zmieniać. Polecam wsłuchanie się w to co mówi Janusz, wystąpienia dostępne na YouTube. Z tego co ja zrozumiałem, to chce on zrobić dobrze bogaczom, kosztem biedoty. By nie być gołosłownym jeden przykład. Słowacy zgodzili się na prywatyzację (pod naciskami z zewnątrz) na prywatyzację kas chorych. Efekt, musieli się z niej wycofać ponieważ koszty ubezpieczenia wzrosły, przy jednoczesnym zmniejszeniu zakresu świadczeń. Ja też mam wątpliwości w zasadność wydawania milionów na leczenie ludzi po 75 roku życia, kiedy niestarcza na leczenie dzieci z wyleczalnych chorób, ale Janusz właśnie te dzieci chce pozbawić szans. Który jest na tyle cwany, że będzie się targował ze szpitalem lub lekarzem o koszty leczenia matki, że nie wspomnę własnych dzieci. Oczywiście można ubezpieczyć się indywidualnie, ale jak wskazuje przykład USA polisy w przypadku choroby, która w Polsce nie stanowi problemu do wyleczenia tam są niewystarczające i trzeba albo rozstać się ze światem, albo wyzbyć się całego majątku i dodatkowo zadłużyć o ile jest taka możliwość. I znowu można znaleźć w tym "PLUS", gdyż Janusz będzie się cieszył, że osobniki z wadami genetycznymi wymrą i poprawi się stan zdrowotny populacji. Ale co jak pojawi się np. nowy wirus grypy, bardziej zabójczy od "Hiszpanki" a szczepionkę będzie miała tylko jedna firma farmaceutyczna np. z USA. Ile będzie można wyciągnąć z kieszeni pacjentów, ilu z nich pokusi się o negocjację. Janusz niestety działa przeciw biedocie i dlatego reprezentuje bogaczy. Tak więc popierać go mogą osoby z aktywami nie mniejszymi niż 1 mln EUR lub osoby wybitne (twórcy, wynalazcy) ale nie plankton, który zostanie w takich warunkach jeszcze bardziej upodlony.
j3-9 / 2014-05-22 10:59
Masz rację.Tyle tylko,że plankton niczego nie pojmuje i na Korwina lub inną prawicę zagłosuje na bank a później będą lamenty,że brakuje przedszkoli.A jeżeli podzielasz pogląd,że szkoda pieniędzy na tych po 75 latach,to bądź konsekwentny i proponuj prawo do eutanazji. Jak się powiedziało A....

Najnowsze wpisy