Forum Polityka, aktualnościPolityka

Tusk: Rokita sam może zredukować swoją pozycję w PO

Tusk: Rokita sam może zredukować swoją pozycję w PO

Wyświetlaj:
marek19-53 / 83.24.8.* / 2006-11-22 19:22
Tussk szuka kozła ofiarnego winnego spadku notowań Gronkiewicz. Może jeszcze wpadnie na pomysł, że przegrana w wyborach parlamentarnych i prezydenckich to też wina Rokity.
W ten sposób w zapowiadanej "precyzyjnej ocenie skuteczności" wypadnie super.
PO / 217.116.100.* / 2006-11-22 20:32
Pan Tusk jest żałosnym człowiekiem. Powinien zamienić się z Rokitą stanowiskami. Czy jednak człowiek, który ma niski iloraz potrafi być wolnym, niezależnym strzelcem? Wątpię.
PiS_STOP / 213.102.142.* / 2006-11-23 18:01
Pan Tusk jest człowiekiem aktualnej opozycji opluwanym przez całą bandę etatowych propagandzistów PiS grasujących na różnych internetowych forach. Ilość pomyj i plwocin jakie produkuje PiSowska propaganda świadczy o tym jak bardzo jednak boi się tego człowieka. I to jest pocieszające- każdy taki głos jak kolegi PO jest świadectwem jego siły. My ludzie z prawdziwego PiS nie zgadzamy się z takim stylem propagandy i nie godzimy się PiSmakami internetowymi.
GieKa / 83.6.113.* / 2006-12-01 09:58
Zgadzam się z Panem całkowicie. Gdy czytam te wszystkie zarzuty przeciwko panu Tuskowi, to zastanawiam się, czy te osoby żyją w tej samej rzeczywistości, co ja, że widzą rzeczy, których ja nie widzę? Na pewno pewnych rzeczy nie dostrzegam, każdy z nas ma przecież inną percepcję, ale to chyba niemożliwe, że jadowitość tak zalewa niektórym oczy, że wykrzywia im całkowicie obraz rzeczywistości. Myślę, że często przypisują Tuskowi cechy, które chcieliby, żeby on posiadał, aby potwierdzić ich niechęć do niego. Prawdą jest też, że jeśli ktoś nie ma argumentów merytorycznych, to posługuje się emocjonalnymi.
ko / 83.26.253.* / 2006-11-22 21:27
To chyba raczej JMR zupełnie nie pasuje do PO takiej, jaką chcieliby widzieć wyborcy: prawdziwie liberalną, antyklerykalną, europejską , a nie ugładzoną wersją PiS. Do tej ostatniej JMR pasuje lepiej niż jej 99% liderów
marek19-53 / 83.24.8.* / 2006-11-22 22:16
Coś się Panu "pokićkało". Jeżeli ktoś jest prawdziwie liberalny to nie może być "anty". Wypowiada Pan sprzeczności z założenia. Pomylił się Panu wojujący antyklerykalizm komunistów, pseudofeministek i zielonych z liberalizmem.
PO / 217.116.100.* / 2006-11-22 21:44
Szkoda, że PO nie demonstruje swojego liberalizmu, antyklerykalności. Powiedziałbym więcej : czy antyklerykalizm pozwala Panu Tuskowi na ślub kościelny "wyborczy" i uczestnictwo we Mszy św. (wtedy gdy są kamery oczywiście)?
Pomijając Pana Tuska - hipokrytę, gdyby PO pokazała swoją prawdziwą twarz, nie wiem, czy by się jej udało przekroczyć 10% w wyborach 2005.

Najnowsze wpisy