Forum Polityka, aktualnościPolityka

Tusk: Rząd najwięcej wydaje na siebie

Tusk: Rząd najwięcej wydaje na siebie

Money.pl / 2007-10-07 16:22
Komentarze do wiadomości: Tusk: Rząd najwięcej wydaje na siebie.
Wyświetlaj:
jan23 / 88.156.44.* / 2007-10-07 22:21
Ciekawe cz bedzie powtórka z plakatami "Tusk prezydent"
halineczka / 85.219.221.* / 2007-10-07 21:43
pan Tusek ma serce za blisko gówna i jest przez to bardzo mściwym chłopczyną Nigdy nie miał żadnego stanowiska i teraz też przegra. Podobnie Kwach. W reklamie klepie o patryiotyzmie a sam moczymorda był ochlany w Charkowie na grobach rodaków.
mkg / 2007-10-07 21:33 / Bywalec forum
No i nareszcie wiadomo o chodzi . Pan Tusk rwie sie do koryta aby nareszcie móc wydawać nasze podakti. Tylko nie mówi na co wyda nasze pieniądze i tu popełnia błąd gdyz ja nie będę głosował na nieudacznika, który w oczy mi mówi , że przekręci z LiD moje pieniądze.
Elendir / 2007-10-07 21:31 / Łowca czarownic
PO popełnia błąd, że tylko twarz Tuska tak często się pojawia w mediach. To nie są wybory prezydenckie.
irena ł / 83.14.249.* / 2007-10-18 14:12
Jego rozwścieczonej miny mam już dość- nie można na to patrzeć. Swoją drogą poczekamy jak następnym wykopanym przez Nowaka będzie Tusk. Tak, tak na pana piersi wyrosła panu żmija- niech się pan strzeże młodego wilka
Elendir / 2007-10-18 14:36 / Łowca czarownic

Jego rozwścieczonej miny mam już dość- nie można na to patrzeć.

A jakie uczucia u Ciebie budzi pojawiająca się twarz Kaczyńskiego?
najcz / 2007-10-07 20:01 / Tysiącznik na forum
Platforma Obywatelska (lista nr 8) otrzymała 34%; LiD (lista nr 20) - 24,7%, lista nr 6 (PiS) - 17,4%; PSL (lista nr 10) - 9,7%. W prawyborach brało udział dziewięć komitetów wyborczych. Frekwencja wyniosła 8,34% uprawnionych .
I niech tak będzie.
domonik ol. / 83.23.171.* / 2007-10-07 19:33
brawo panie Tusk dokopiemy im.
prawiezaratustra / 2007-10-07 18:48 / _
Jestem w stanie zrozumieć Premiera. Doprowadził do rozwiązania sejmu uznając, że nie jest w stanie przy ostatnim układzie sił w sejmie, zrealizować programu sprzed dwóch lat . Dlatego ograniczył koszty kampanii,. Zamiast programu podkreśla opór opozycji w walce o silne i zdrowe państwo. W lekkiej formie.
Ale dlaczego partie opozycyjne nie korzystają z okazji aby wyartykułować program, którym mogłyby pozyskać wyborców? Dlaczego silnemu państwu nie przeciwstawią silnych, ale i uczciwych obywateli? Dlaczego nie mówią nam czy oni wycofają wojska z Iraku, Afganistanu. Że obniżą koszty państwa? Chcą tylko przejąć stołki i rządzić pod stołem? Tęskni się za podwójną moralnością czerwonych?
najcz / 2007-10-07 19:38 / Tysiącznik na forum
nie chcę Polski rydzykowej ,a co ty wiesz o czerwonych,żyłeś w tamtych czasaach,czy wiesz o tym ,że obecna telewizja publiczna przypomina tą z propagandą sukcesu z czasów komuny,a wypowiedzi pisowców przypominają mroczne czasy upadłego ustroju..Kolego historia oceni i to negatywnie czasy braci.Piszesz o układzie sił ,nie zapominaj,że przez dwa lata mieli większość i w sejmie i senacie,o prezydencie nie wspomnę.Kiedyś to zrozumiesz.
Floyd / 2007-10-07 22:10 / Tysiącznik na forum
A ja widzę to tak (pewnie się mylę):
Telewizje komercyjne są przeciwko PiS ( z wyjątkiem tv. "Trwam") co widać wyraźnie i nikt chyba temu nie zaprzeczy, dlatego nazywa się je niezależnymi, a ja nie mam do nich o to pretensji.
Telewizja publiczna nie jest zdecydowanie wrogo nastawiona do partii rządzącej ale to już wystarcza by nazwać ją prorządową, jak chcą jej przeciwnicy. Można i tak.
Dodam jeszcze tylko, że jakoś nie mogę się dopatrzyć tej Polski rydzykowej (poza telewizją Trwam). wydaje mi się, że z pewnością bym to zauważył bo też nie jestem jej wielbicielem ale staram się być obiektywny na ile to możliwe.
waran / 2007-10-07 16:37 / Twardy dziadyga
Panie Tusk ! To juz tylko cuda w Polsce ?
Czyli Solidarność , Niepodległość i JP II , to cuda ? To znaczy , że jako Naród , to albo jesteśmy tym wybranym , albo nieudacznikami. Jeżeli bedziesz Pan jak ta katarynka powtarzał to samo , co Kaczyński , to wiedz Pan , nici z rządzenia. Po co PO skoro PiS ma lepszego oratora.
A zresztą i tak się niczym nie różnicie.
Wyrośliście z jednego buntu i jak to zwykle w Polsce , od razu skoczyliscie sobie do gardeł. Tam gdzie dwóch Polaków , tam trzy zdania.
Nic dobrego dla Polski obaj nie zrobicie. Trzyma Was przy życiu chęć udowodnienia drugiemu , że macie rację. Wart jeden drugiego.
A najgorsze w tym jest , że nie ma na kogo głosować.
pman / 81.190.7.* / 2007-10-07 19:52
> A najgorsze w tym jest , że nie ma na kogo głosować.
Święta racja... :(
marek 19.53 / 83.24.15.* / 2007-10-07 16:29
Słuchałem - zgorzkniały, bez wiary w siebie, przegrany.
Jedyne co potrafi to użalać się.

Słabiutko, jednym słowem cienias.
arch / 83.30.231.* / 2007-10-07 18:04
To któryś z pogańskich pisarzy starożytności powiedział, że "jeszcze tylko religia różni człowieka od zwierząt".

Najnowsze wpisy