Forum Polityka, aktualnościKraj

Tusk: SLD i PiS działają razem. By zyskać w mediach

Tusk: SLD i PiS działają razem. By zyskać w mediach

Wyświetlaj:
Binarek / 2009-09-11 19:20 / Tysiącznik na forum
Brawo sojusz czerwono-brunatny. Ryj przy ryju

W mediach teraz Czarzasty z Kwiatkowskim wypchną dawnego kolegę Farfała.

Już wcześniej SLD łączył się w głosowaniach z PiS (pierwsze głosowanie pomostówek, odebranie wszystkich dotacji dla partii)

Socjalizm - solidaryzm obojętnie jak nazwiecie komunistyczne zasady ekonomii stale będzie wpisany w program Kaczyńskich i Napieralskiego
Brandnew / 89.229.74.* / 2009-09-12 10:10
Z tego co wime, to PO standardowo współpracuje z SLD. Potrzebujesz przykładów czy sobie znajdziesz?
Poza tym to PO w tym przypadku wydymało do kwadratu SLD - mylę się? A teraz pokaż mi wypowiedż polityka PIS który potwierdza rewelacje Twoje i Tuska. A ja Ci znajdę zaprzeczenia. Tylko nie anonimowego polityka - jak ma to pisać w zwyczaju POmedia (np. ostatnio przypadek ultimatum dla Putina). A w ogóle załosne są te wasze próby zakłamywania rzeczywistości - dzisiaj walka z kłastwami PO jest juz tak prosta, że nie sprawia nawet frajdy ...
pasuje? / 213.158.199.* / 2009-09-11 21:08
konkurent "zbolałej" kreatury? a wiesz ty, co ci w ryj?
cypryjczyk / 83.29.228.* / 2009-09-11 19:00
Rząd ryżego eurodojcza rozwalił już wszystko w krainie lemingów, od morza do gór, od stoczni po piłkę nożną, wycyprzone lemingi na koniec rozwalą ryżego i jego platformę - BEZ WŁASNOŚCI i KAPITAŁU znaczysz mniej niż zero.
Pan Zenek / 82.210.157.* / 2009-09-11 23:08
Tzn. oni własnie mają taki kompleks, myślą że bez pieniędzy i władzy są nikim dlatego tak prą do koryta. Dotyczy wszystkich opcji politycznych.
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-09-11 16:49
I życzę wam dalszego podążania za nimi, pomimo totalnej hipokryzji i kłamstwa prezentowanych przez te partyjki. Wyborcom SLD się nie dziwię - oni hipokryzję i kłamstwo mieli na co dzień. Ale wyborcom pis - podobno partii honoru - już tak.
A zatem, niech wam przyświeca ta hipokryzja po wieki wieków,
amen.
Roman K / 2009-09-11 21:41 / Bywalec forum
Poczytaj moje wcześniejsze wypowiedzi i odpowiesz sobie czy możesz mnie sklasyfikować do ćwiećinteligentów tylkko dlatego, że jestem w pewnych kwestiach przeciwko Popaprańcom.

A zapomniałem -Tylko musiałbyś jeszcze sporo się podszkolić przynajmniej z finansów by to zrozumieć. Nie wspominam o kończeniu studiów, bo te pewnie jakieś prywatne za kaskę skończyłeś eksternistycznie i jak widzę ciężko ci to przyszło. Piszę tak dlatego ,że niekiedy parę twoich komentarzy przy różnych okazjach pobieżnie przeczytałem i takie mogę wyciągnąć wnioski..
Nawet teraz pisząc swój komentarz, aż żal mi czasu na ciebie ale niech stracę. Należysz do fanatyków jaśnie panującej parti rządzącej i nie potrafisz sam myśleć, a jedynie się wpisujesz w modny schemat przyjmowania bezkrytycznie wszystkiego co Tuskowe i potępiania w czambuł co pisowskie czy sld-owskie. Zastanawiałem się kiedyś jak można być takim fanatykiem jak niektórzy islamiści ale teraz widzę takiego PO - fanatyka na forum
przemyśl i wyluzuj
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-09-11 21:51
Cytuję to co poniżej napisałem, ponieważ nie chcę mi się pisać jeszcze raz tego samego:

2009-09-11 17:35:26 | 89.187.232.* | PrawdaKtóraBoli
Radził bym ci łaskawie czytać ze zrozumieniem napisany przeze mnie tekst. W której linijce napisałem, że wyborcy pisu są gorzej wykształceni?
fahmer / 85.214.101.* / 2009-09-11 17:19
cwierć inteligenckiego (pis)
Z powyższego cytatu wynika wniosek, że mamy do czynienia z przedstawicielem tego elektoratu lepiej wykształconego, który głosował na "rząd specjalistów", wykształconych wysoko, na czele z czołowymi ekonomistami kraju: profesorem Tuskiem i profesorem Komorowskim.
Z takimi specjalistami i z tak wykształconym elektoratem żaden kryzys ekonomiczny nam niestraszny. ;-))
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-09-11 17:35
Radził bym ci łaskawie czytać ze zrozumieniem napisany przeze mnie tekst. W której linijce napisałem, że wyborcy pisu są gorzej wykształceni?
Postaraj się czytać moje posty ze zrozumieniem większym, niż poziom honoru i intelektu u konusów.

PS.
Ale fakt faktem jest, co ze statystyk można wyczytać, iż jednak wyborcy pisu stanowią inną grupę społeczną.

A swoją drogą mniej się boję kryzysu, gdy rządzi tusk. Znając możliwości Mr zerro i konusa I, oni kryzys by od razu zapuszkowali. I po kłopocie.
Wykształconypowyżejśredniej / 77.65.1.* / 2009-09-11 19:34
Taaa, ze statystyk można wyczytać. Statystycznie, to ja - z habilitacją i zwolennik PiS oraz mój syn - na razie bez dyplomu zwolennik PiS, statystycznie wypadamy słabiej od ciebie i twojego psa z dyplomem policyjnym i preferencjami w kierunku kiełbasy wyborczej PO.
A skoro jak twierdzisz, nie było mowy tu o wyborcach, to per analogiam:

per analogiam - dr hab. Prezydent i dr Prezes PiS wypadają statystycznie w oczach pożal się boże wyborców znacznie gorzej pod względem wykształcenia od uznanych autorytetów ekonomicznych, tzn. mgra Tuska i mgra Komorowskiego i całego ich "rządu specjalistów" z wielkim specjalistą od finansów Jackiem Rostowskim, który jest specjalistą tak wielkim, że nie mieści się nawet w bazie "Ludzie nauki" Informatora Nauki Polskiej:
http://nauka-polska.pl/dhtml/raportyWyszukiwanie/wyszukiwanieLudzieNauki.fs?lang=pl
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-09-11 20:47
dr Jarosława Kaczyńskiego też w tej bazie nie znalazłem.
Lech jest.
Jak już piszemy o tych sławnych naukowcach, to pokaż mi choć jedną publikację na liście filadelfijskiej tychże naukowców, których tak ładnie wymieniłeś.
Czyżby prawdo pracy (socjalistyczne) było li tylko domeną krajową?
A poza tym, co to za naukowcy, skoro ani be ani me ani kukuryku w jakimkolwiek obcym języku? I daj sobie spokój, z przekonywaniem mnie, że był komunizm, że się nie dało nauczyć czegokolwiek innego niż rosyjski. Znam wielu naukowców, którzy mimo panującego komunizmu, byli w stanie opanować jeden zachodni język.

PS.
A jak już się chwalisz na stopnie naukowe to może się pochwalisz publikacjami, również z listy filadelfijskiej. Zobaczymy, który z nas jest lepszy w tym temacie.
Wykształconypowyżejśredniej / 77.65.1.* / 2009-09-11 22:25
Typowy gatunek snoba.
Nie bardzo wie czym błysnąć, więc próbuje zabłysnąć znajomością istnienia listy filadelfijskiej.
Ćwierćinteligentów widzi tylko w PiS, boć dla niego jest pewne, że lista filadelfijska jest pełna artykułów autorstwa mgra Tuska i mgra Komorowskiego.
A dlaczego wyskoczył jak filip z konopi z tą listą filadelfijską, to pewnie sam nie wie. Reakcja taka histeryczna na wieść o tym, że Prezydent jest hab, a Tusk ledwie magister.
Nie miejsce tu na dyskusję o samej liście filadelfijskiej, ale może nam prawdaktóragoboli wyjaśni na czym polega wyższość naukowa artykułu pt. "Explaining the Puzzle of Cross‐State Differences in Bankruptcy Rates", który się ukazał w czasopiśmie z listy filadelfijskiej, nad książką Noama Chomsky'ego pt. Syntactic Structures, która z listą filadelfijską, nie ma nic wspólnego, mimo że bywa dosyć często cytowana.
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-09-11 22:45
Widzę, że odrobiłeś lekcję z czytania ze zrozumieniem.
Gratuluję ale szkoda, że dopiero za drugim razem dotarło do ciebie, że piszę o pisie a nie o jego wyborcach.

Ja nie wychwalam pod niebiosa tuska ani komorowskiego, jak ty to robisz z konusami. Nawet o tusku nie wspomniałem.
I na prawdę, żadnej reakcji histerycznej - którą mi tak usilnie wmawiasz - na wieść o habilitacji twojego idola a braku hab u tuska nie zaobserwowałem u siebie.
Ale jak już po raz kolejny piszesz, że twój prezydent jest hab. to może choć pokaż jakąkolwiek publikację tego osobnika. Może być konferencyjna z ostatnich 10 lat. Już nawet książkowej nie wymagam, żeby cie nie zdołować.

PS.
Czekam również na listę twoich publikacji z listy filadelfijskiej, skoro się pochwaliłeś, że jesteś dr hab. A może masz taką habilitację jak konus II tzn. tak marną?
Brandnew / 89.229.74.* / 2009-09-12 10:19
Publikacji Kaczyńskich przyjacielu możesz znależć całe mnóstwo jako szereg ustaw, rozwiazań prawnych czy przepisów. Chocby prawie 40 ustaw zgłoszonych przez LK w ostatnich 2 latach. Kaczyńscy sa politykami teraz, a nie naukowcami ,więc nie szukaj ich prac naukowych a efektu pracy własnie jako polityków. Moze tutaj wykażesz wyższość Tuska czy Kwaśniewskiego Kaczyńskimi? Chociaz szczerze wątpię.
Wykształconypowyżejśredniej / 77.65.1.* / 2009-09-11 23:15
Nie jesteś osobą dla której warto tu tracić czas.
Twoje kompleksy to nie mój problem. Nie ty jesteś od oceniania mojego dorobku, Od tego są inne gremia i inni ludzie.
Szkoda mi nawet czasu na dyskutowanie o oczywistych błędach logicznych - "chociaż habilitowany, ale nie ma publikacji w czasopismach listy filadelfijskiej, więc ćwierćinteligent").
Kto ci dał prawo do takich ocen i od jakiego poziomu wg ciebie zaczyna się półinteligent? Od poziomu Tuska?
Nawet nie mam ochoty z tobą dyskutować.
Zajrzałem, wychodzę.
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-09-11 23:29
To nie ja brałem jako wzorzec pisu kaczyńskich. Sam ich wtrąciłeś. I to ty, zacząłeś porównywać ich do tuska. Nie ja.
Ale nadal uważam, że ktoś kto ma hab. musi coś sobą prezentować. A twój idol raczej nie wiele prezentuje jak na ten stopień naukowy. Powiedziałbym, że prezentuje się marnie. Swoje myśli prezentuje również w marny, kompromitujący sposób. W sposób całkowicie nieadekwatny do stopnia naukowego, który posiada.

Szkoda, że nie ujawnisz swoich publikacji skoro się już pochwaliłeś hab. Czyżbyś się wystraszył, że aż to marnie wygląda? A może jesteś zwykłym kłamcą, tak jak twoi wybrańcy? I nie tylko hab nie masz, ale nawet i mgr o dr nie wspominając?

A do oceny kogokolwiek prawo dałem sobie sam. Zwłaszcza do oceny polityka. Tak jak ty oceniłeś sam tuska. Miej więc miarę swych czynów adekwatną do swych wypowiedzi.
stoffverbindungen / 60.191.128.* / 2009-09-11 23:44
Czytając ten twój bełkot, zupełnie nie dziwi, że prawda cię boli.
Nawet nie wiesz w którym miejscu piszesz bzdury, dlatego na dyskusję z tobą szkoda czasu.
A może jednak?
Dlaczego uważasz, że wzorcem PiS nie jest Kaczyński?
Jeśli PiS to ćwierćinteligenci, to jakoś to obliczyłeś, czy piszesz wyłącznie o swoich wrażeniach?

No a teraz gwóźdź do trumny:
Dwa cytaty
a) "PS. Ale fakt faktem jest, co ze statystyk można wyczytać, iż jednak wyborcy pisu stanowią inną
grupę społeczną."
b) "dopiero za drugim razem dotarło do ciebie, że piszę o
pisie a nie o jego wyborcach"

A teraz wyjaśnij która z twoich osobowości pisała o wyborcach, a która twierdzi, że o nich nie pisała i skąd ta schizofrenia?
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-09-12 06:50
Jakbyś czytał od początku i ze zrozumieniem, to żaden mój komentarz nie nazywał wyborców pisu ćwierć inteligentami. Nawet ten, który sam zaprezentowałeś.
Fakt, stanowią inną grupę społeczną ale czy ja gdzieś napisałem, że są ćwierć inteligentami???

Po raz kolejny apeluję do wyborców pisu o czytanie ze zrozumieniem, o dogłębną analizę a nie pisanie na klawiaturze pod wpływem emocji.

kaczyńscy, a właściwie jeden z nich bo chyba drugi nie jest w partii co jednak trudno zobaczyć, stoi na czele i jest najważniejszym członkiem tej partii, ale na tą partię składają się również inni, którzy niestety ale pokazują tą partię w złym świetle. Powiem więcej, ci co rozumieli cokolwiek z polityki już z pis odeszli.
fhm / 85.24.142.* / 2009-09-12 11:28
Prawda cię boli, bo powinieneś sam czytać tekst, który komentujesz ze zrozumieniem, zamiast pouczać innych. A ze zrozumieniem tekstu pisanego masz olbrzymie problemy.
Fahmer pisał o tobie, i nie zajmował się tym, czy ty pisałeś o elektoracie PiS. Brak zrozumienia tekstu, to cecha charakterystyczna wyborców Tuska, wybierają, bo nie rozumieją tekstów, które się do nich mówi i pisze.
Jeśli byś natomiast się chciał przyczepić do tego, że fahmer nie powinien pisać o czymś o czym ty nie pisałeś, to też strzelisz sobie w stopę bo ty pisząc o ćwierćinteligenckim PIS też nie pisałeś o tym, co napisał Roman K. A na dodatek złego, nie dość że zarzucasz innym to, co sam zrobiłeś, to jeszcze zarzucasz to rozmówcom, którzy w ogóle się nie wypowiadali na temat tego, czy ty coś pisałeś o wyborcach PiS, czy nie pisałeś.

Jesteś człowieku klasycznym przykładem przeciętnego wyborcy PO, który wyznaje filozofię Kalego.
Smutny / 194.237.142.* / 2009-09-11 16:53
Masz blad: na poczatku 3ciej linijki powinno byc: 'po'
Przeczytaj post od 'marek 19.53' bo mi sie nie chce go powtarzac
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-09-11 17:03
Spokojnie, spokojnie. To nie tusk mówił o sld
"SLD zawłaszczała Polskę w latach 1945-2005"
a niejaki konus I podczas konwencji samorządowej PiS w Radomiu (30.06.2007).
Rozumiem zatem, że obecnie pis i sld zawłaszczają Polskę razem.

Wyborcom pis życzę wytrwałości w dalszym przekonywaniu o braku hipokryzji w działania pis czyli, że białe jest czarne i vice versa pomimo, że wasz przywódca mówił wręcz odwrotnie.
Po wieki wieków,
amen.
@@@ / 89.79.62.* / 2009-09-11 17:09
Ja ci zycze zeby cie ta glowa przestala bolec bo piszesz takie glupoty ze az zeby bola.
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-09-11 17:11
Czy ty musisz zawsze wypisywać takie kretyńskie komentarze?
Wznieś się ciut wyżej niż poziom pisu czyli poziom mułu na dnie jeziora.
@@@ / 89.79.62.* / 2009-09-11 17:20
Widzisz takie jak ty kreatury rozdzielajace kulki jak robil to hitler i stalin trzeba tepic w zarodku. Zeby ci nie przyszlo do glowy swoje chore pomysly wprowadzic w zycie.
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-09-11 17:28
Wyborcom pisu gratuluję poziomu tego wyborcy.
@@@ / 89.79.62.* / 2009-09-11 17:31
POpaprancom wystarczy jeden jak ty aby nastepne wybory przegrali.
Wapniak / 2009-09-11 16:48 / Tysiącznik na forum
No i co z tego. Nieważne środki...ważny cel. Fakt. On przecież nic o tym nie wie....Ha..ha...ha...
jake / 93.105.64.* / 2009-09-11 16:31
Biedny Tusk. On chce tak dobrze dla wszystkich Polaków a tu go nikt nie słuch i nie chcą jego wspaniałej ustawy. Skleroza czy coś gorszego panie Premierze. Czy to nie PO wycofało się z ustaleń z SLD? A teraz krokodyle łzy? Czy pan uważa Polaków za idiotów? Za rok się Pan przekona, że Polacy mają dobrą pamięć. I znów będzie - już prawie był w pałacu, już szykował mowę - i d..a.
marek 19.53 / 83.24.16.* / 2009-09-11 15:49

Szef rządu uważa, że SLD i PiS zawarły porozumienie, aby rozdzielić między siebie stanowiska w mediach.

O ile dobrze pamiętam to właśnie PO i SLD porozumiały się a następnie pokłóciły. PO wyrolowało SLD zmieniając w ostatniej chwili zapisy i ustalenia.
Smutny / 194.237.142.* / 2009-09-11 16:51
Ciii, nie mow tak! Nie wolno!
Brandnew / 89.229.74.* / 2009-09-11 16:48
Przecież Tusk wie, że ludzie POjasnogrodu juz tego nie pamietają. I tak dział całay czas non stop zaprzeczając sobie. Kto pamieta teraz jego obietnice, expose, słowa o odpowiedzialności rządu za gospodarkę (2005 rok), odpowiedzialności rządu za sytuacje na drogach (2006), o zabijaniu sedziego, kastracji pedofili, zabraniu zysków NBP, prosbie o niepłacenia abonamentu, barku kryzysu w Polsce. Spytaj sie POwczyka pierwszego lepszego - zrobi duze oczy i powie, ze nie pamięta. To pajac , nedzny aktorzyna i klamca. Nigdy nie wiadomo co to za gośc i czego sie po nim mozna spodziewać - zero wyrazistości i typow achoragiewka.
karys / 24.114.255.* / 2009-09-11 17:06
Ciesze sie ze komentarze na tej stronie sa rzeczowe oprocz tego bledu z 3-ciej linijki :)
Niestety rzad mamy wrecz antypolski, a oprocz tego PO zniewaza Polakow poprzez lzenie prosto w oczy ... szkola sowiecka... - niesiolowski to przyklad prorosyjskiej polityki jaka zaszczyca nas rzad.. ale wracajac do tematu - PIS poniekad chyba nie mial wyjscia - liczy sie efekt koncowy czyli to ze udalo sie uchronic media przed totalitarnym Tuskiem...
Brandnew / 89.229.74.* / 2009-09-12 10:26
2007 rok?? Zgadza się - błędów jest o wiele więcej - róznego typu, ale czasami czasu brak ...

Najnowsze wpisy