Forum Polityka, aktualnościKraj

Tusk szefem Rady Europejskiej. Nieoficjalne pożegnanie premiera

Tusk szefem Rady Europejskiej. Nieoficjalne pożegnanie premiera

Wyświetlaj:
denis 6552292 / 84.39.172.* / 2014-11-04 23:37
I po ptokach, wiedziałem, że ucieknie.
Już go teraz nie osądzimy przed trybunałem...
W dziesiejszych czasach z tonącego statku kapitan ucieka PIERWSZY (patrz. kpt. Schettino - przyp.red)
ryszardw / 83.22.79.* / 2014-11-04 21:40
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
szkodnikdaldyla / 91.193.160.* / 2014-11-04 21:02
I jest to bardzo dobra wiadomość dla nas wszystkich:
1. szkodnika, największego jakiego mieliśmy od 1945 roku, nie ma w polsce, naszkodził i dał dyla, oby na zawsze.
2. te stare, głupie baby, szczególnie z warszawy, na kogo one teraz będą głosowały, skoro, z polskiej sceny politycznej
znikł ich "goguś"??
3. następca, ktokolwiek nim będzie, natychmiast rozwiąże tę tzw."radę gospodarczą przy premierze" , czyli zgraję
darmozjadów łasych na pieniądze, o gospodarce mających takie pojęcie, jak ja o fizyce kwantowej!
4. obrady w brukseli, będzie prowadził po angielsku, ten poliglota z bożej łaski!
5. w sprawach €uro jest niekwestionowanym autorytetem, wszak to on wprowadził €uro do obiegu w Polsce w roku
2011-tym ,o czym niektórzy zapomnieli.
[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

fdhhu44 / 81.190.175.* / 2014-11-04 20:16
Pożegnanie najwiekszego szkodnika w historii III RP. Stworzył pasozytniczy system podporzadkowany złodziejskiej i aferalnej partii. Zniszczył podstawy przyzwoitego sprawowania władzy. Mam nadzieję ze po powrocie z UE w której bedzie tylko kompromitował Polskę bedzie na niego czekał Trybunał a może i zwykły sąð

Najnowsze wpisy