Forum Polityka, aktualnościKraj

Tusk: wygrana Kaczyńskiego byłaby politycznym piekłem

Tusk: wygrana Kaczyńskiego byłaby politycznym piekłem

Wyświetlaj:
rotor / 84.144.91.* / 2010-06-14 13:24
"ZGODA BUDUJE" panie Tusk a pan znow nas straszy.
Wiekszego piekla jakie pan Tusk zostawia PO sobie
nie mozna juz doswiadczyc.
Prosze o zwrocenie uwagi na agresje i jad jaki sieje
pan Tusk. PO czynach ich POznacie.
!@#$ / 83.7.14.* / 2010-06-14 13:00

"Bo kiedy mówi: my chcemy, żeby Polska była silna, to w domyśle, czy w nawiasie jest: a oni chcą, żeby była słaba; +my chcemy, żeby Polska była niezawisła wobec Rosji+, tzn., że ktoś chce - wiadomo kto, Platforma, Komorowski, Tusk - żeby była zawisła od Rosji" - wyjaśniał premier.

Pan Tusk oczywiście sam sobie te nawiasy wstawia. To taki dyplomatyczny sposób podkładania świni Jarosławowi Kaczyńskiemu. Jest to polityczna insynuacja, a jak inaczej to nazwać. Mówi, że jego wygrana byłaby politycznym piekłem. Lepsze piekło niż polityczny bezwład, anarchia i pasienie kolesi. Ogień ma właściwości oczyszczające, więc może to "piekło" Kaczyńskiego oczyści Rzeczpospolitą z wszelkiego syfu, którego tu nie będę wyliczał, bo i tak wszyscy wiedzą o co chodzi. Odrobina piekła (czyt. dyktatury) jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Odrobina.
ADAM POLSKA / 89.231.99.* / 2011-04-14 13:06
żeczywiście wygrana PISU będzie piekłem dlazłodziei wbiałych kołnieżykach czyli platwormie patologicznej-macie sięczego obawiać.A co do LOTOSU nie pozwolimy go sprzedawać,LUDZIE wyjdą na ulice obiecuję to wam ,co z tąPOLSKĄ WYRABIACIE ŁOBUZY
szklarek / 2010-06-14 12:19

mamy szanse być w G20, wtedy, kiedy będziemy jedną z 20 największych gospodarek świata"

To nie wystarczy tupnąć nóżką i się wybrać oficjalna delegacją na posiedzenie? Krzesła ewentualnie dostawić. Przecież to się nam należy ;-)

Najnowsze wpisy