Forum Polityka, aktualnościGospodarka

TVP chce dodatkowych pieniędzy od klientów kablówek

TVP chce dodatkowych pieniędzy od klientów kablówek

Wyświetlaj:
Adam / .* / 2005-07-01 10:02
Nie płacę abonamentu RTV - i nie zamierzam.Od roku nie oglądam TV zarówno tej "państwowej" jak i prywatnej - czuję się znacznie zdrowszy.Polecam!!Stacje radiowe są ok - z nie mogę płacić, o ile finanse / wpływy w Polskim Radio staną się transparentne.
Kuklunek / .* / 2005-07-01 09:04
Nie płacę abonamentu RTV od momentu ( 2002 r.) , kiedy po 3 miesiącach mojej nieobecności w kraju odłączono mi kablówkę , bo za ten czas nie opłaciłem . A ponieważ zniknął mi również programy :TVP I , TVP II , więc stwierdziłam , że nie muszę płacić abonamentu RTV , natomiast płacę tylko! za kablówkę. I śpię spokojnie , bo płacić daniny nie mam zamiaru , a tym samym finansować " ciężko pracujących" członków KRRiT.
Kardorota / .* / 2005-07-01 08:30
Przecież juz płacimy podwójnie.Ja płace abonament i wnosze opłaty za kablówkę.Czy do diaska te dwie instytucje nie moga sie dogadać.Fakt jak pisali poprzednicy na czs wakacji możnaby zawiesić płacenie abonamentu.Pozycje oferowane przez TVP sa bardziej niz stare.W ciagu roku niektóre filmy powtarzają się po parę razy
óbserwator / .* / 2005-07-01 07:28
Jeśli tak się stanie, proponuję ogólnopolską akcję zaprzestania płacenia abonamentu RTV! Przez użytkowników kablówek, satelitarnej i... pozostałych
filon / .* / 2005-06-30 14:55
Jeśli pami Waniek nie wie jak ściągać abonament, to trzeba jej podpowiedzieć. Przecież obywatel nie powinien płacić dwa razy za tę samą usługę: oddzielnie za abonament rtv i oddzielnie za to samo w abonamencie tv kablowej - to już jest niezgodne z prawem. Niech się rada zdecyduje gdzie tenże obywatel ma płacić. Abstrahuję już od tego, że tv publiczna stała się tv komercyjną, np tvp-2 nie da się oglądać - nadaje więcej reklam niż jakikolwiek inny kanał prywatny. Daj Bóg, żeby przyszły sejm zlikwidował tę radę na czele z jej przewodniczącą.
aga / .* / 2005-06-30 13:57
rzeczywiscie na czas wakacji powinien byc zawieszony abonament, przeciez telewizja nie nadaje nowych programów, a za stare juz zapłacilismy w abonamencie za ubiegle miesiace
NieOglądamTVP / .* / 2005-06-29 12:34
Jesteście odtwarzacze, zawiesiliście program na wakacje!!! Co to jest wolne ??? To dzieci mają wolne. A wy odtwarzacze staroci chcecie mieć taką samą pensje w wakacje i jeszcze sie nie wysilać. Jak w wakacje zamieniacie się w odtwarzacz to przez te dwa miesiące przynajmniej powinna być tańsza opłata z TV.

Najnowsze wpisy