Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pierwsze miejsce w sondażach pokazuje, że przyjęta przez Cimoszewicza taktyka okazała się skuteczna.

Pierwsze miejsce w sondażach pokazuje, że przyjęta przez Cimoszewicza taktyka okazała się skuteczna.

Wyświetlaj:
wierzący / .* / 2005-07-05 12:44
Proponowałbym wszystkim kandydatom rosyjską ruletkę, wtedy na pewno byłoby ich mniej, zostaliby prawdziwi desperaci a koszty wyborów spadłyby do minimum (kosz amunicji zresztą niewielki). Oszczędności niewymierne to brak stresu wśród wyborców i kandydat wybrany przez Opatrzność Bożą - chyba jedyny słuszny w naszych warunkach i dla naszego skóconego i podzielonego kraju.
bo / .* / 2005-07-02 14:58
Szanowny Panie Bartoszu, bardzo zgrabny komentarz.Wydaje mi się, że wiekszośc Rodaków, to niestety tumany.Demokratyczny Kraj, większości tumanów, zasługuje na Kwaśniewskiego lub Cimoszewicza. Żaden z tych dwóch tumanem nie jest. Szujami są obydwaj. Udowadniał nie będę, bo każdy kto żyje więcej niż 20 lat i potrafi czytać może tę wiedzę pozyskać. pozdrawiam
@ / .* / 2005-07-02 14:01
George - bardzo śmieszne małpowanie . Kiedyś krążyło hasło " mówisz partia- myślisz Lenin" itd.
zenek / .* / 2005-07-02 13:12
Żeby zostać na druga kadencję u nas to wystarczy w pierwszej nie zrobić z siebie durnia.Kaczorowski nie ma na to najmniejszych szans, a Cimoszewicz jak najbardziej.Społeczeństwo jest na szczęscię u nas bardziej umiarkowane od co bardziej kolorowych polityków. Dlatego wróżę Cimoszewiczowi zwycięstwo na miarę Kwaśniewskiego i także drugą kadencję.
Młody / .* / 2005-07-02 09:43
Bardzo dobra decyzja.Bez reklamówek i innych pudełek po margarynie...A Uczelnia.No cóż - równie dobre miejsce tak na naukę, jak i na naukę."Nie da się kogoś wyprzedzić, jeśli chodzi się jego śladami." - Francois Truffaut
Marek / .* / 2005-06-30 18:24
Niech startuje, to przegra z krestesem i w końcu moze zniknie ze sceny politycznej tak jak niegdyś Krzaklewski. Ten też był faworytem w przedwyborczych sondażach, a jak skończył to wszyscy wiemy...
Elżbieta / .* / 2005-06-30 12:33
Wstyd, że w tak poważnej sprawie Autora stać tylko na chichotliwy komentarz, jaki mógłby napisać byle początkujący w zawodzie felietonista.
Igor / .* / 2005-06-30 10:51
Jak powiazany towrzysko z Kwasniewskim PBS robi sondaz przez telefon to mozna miec spore watpliwosci co do wynikow takiego sadazu. Cimoszewicz to jeden z sitwy PLR-SLD i ta sitwa bedzie go popierac. Beda wszystkim ladowac do glowy jaki to on madry, uczciwy, jak sie troszczy o obywateli, itd. liczac na slepote, naiwnosc, slaba pamiec i po prostu glupote wyborcow.
Kassandra / .* / 2005-06-30 09:06
Wygląda na to że jest ostatnią deska ratunku dla skorumpowanych aferzystów z lewicy. Będzie buforem dla ustaw forsowanych przez przyszły rząd... czyli powtórka z histori...będziemy mieli kolejnego Prezydenta "wszystkich Polaków" ale najbardziej UB, SB i tych wymienionych powyżej. Nie może być tak by cynizm Pana Cimoszewicza był nagradzany przez część społeczeństwa za który i tak zapłacą wszyscy. Proponuję prześledzić zapiski historii i zobaczyć jak wypowiadał się na łamach prasy i za co został usunięty z rządu. Dlaczego mamy ufać człowiekowi który zmienia zdanie w zależności od okoliczności. Trochę honoru Panie C. Skończmy raz na zawsze z kliką partyjną i wybierzmy ludzi nie uwikłanych w żadną aferę, bo strach pomyśleć co będzie gdy przyjdzie nam znów wybierać mniejsze zło.
Antonio / .* / 2005-06-30 08:33
Panie Cimoszewicz uczciwy z pana facet ale otoczył się pan bardzo zły towarzystwem. Nie będę na pana głosować, ponieważ głosował pan za podwyższeniem przedsiębiorcom składek na ZUS co byłoby równoznaczne z likwidacją drobnej przedsiębiorczości w Polsce.
Nowy / .* / 2005-06-30 10:37
Ciekawe - uczciwy ale otacza sie złymi - albo głupi albo się kryguje na uczciwego. Obie tezy go eliminująA tak na serio to przecież człowiek SLD i układów ja by sie nie farbował. Wazne jest przecież zaplecze które będzie go otaczac i współrządzić.
luasz / .* / 2005-06-30 07:51
Wreszcie jeden mądry komentarz. Jak widać nie wszyscy w tym kraju sa zaslepieni nowym kandydatem. Nie na w szystkich działa socjotechnika czasów PRl. Dla mnie Cimoszewicz jest kolejnym kandydatem, który nie spełnia w najmniejszym zakresie moich oczekiwań co do Prezydenta. Myślałem, że może TUSK ale to co ostatnimi czasy wyprawia razem z Marią to katastrofa. Tak więc pozostaje dalsze czekanie może się ktoś objawi. Może jeszcze raz pojawi się Andrzchowski- bo wydaje mi się że w ostatnich latach toon był najlep[szym kandydatem. Piszcie co o tym mysliciePS a gdzie wogóle podziewa się Andrzej O
bubuś / .* / 2005-06-30 19:25
Po co wyciągać politycznego nieboszczyka z lamusa!!!!Niech agent ubecki A.Olechowski ,oczywiście on tylko.....,siedzi w swojej norze i tłucze mamone bo to jest jego domena.
:-p / .* / 2005-06-30 10:58
daj spokój andrzejowi o. - to tez lepszy cwaniak, umie robic szum wokół siebie i tyle, nic dobrego nie przyniesie, lepiej niech siedzi cicho i robi te swoje pieniądze
George / .* / 2005-06-30 07:31
Szanowny autorze. Cimoszewicz nie jest zakładnikiem żadnej partii? Wątpię, zważywszy na życiorys. Parafrazując klasyka: "mówimy partia - myślimy Cimoszewicz, mówimy Cimoszewicz - myślimy partia" .
szwejk / .* / 2005-06-29 23:35
Pomijając to że Nazwisko to pewnie pseudonim, poglądy pewnie nie, co nie znaczy aby były produktywne a tym samym skuteczne. Jakoś nie zniechęcają do Pana Marszałka
T.W. / .* / 2005-06-30 09:09
Nikt, kto ma zaschniętą krew na rękasch z czasów PRL nie ma prawa do stanowisk publicznych w wolnej Polsce! I tyle!
camel / .* / 2005-06-29 18:43
i zgodziłeś się. To ja Cie teraz proszę, przestań kandydować. Przestań razem w Twoim sztabem kolesi, Kwiaśniewskimi, Czarzastymi, Szmajdzińskimi, Kaliszami. Starczy już was.A na marginesie. W Niemczech Schroeder poda się glosowaniu i w jego wyniku odbędą się przyspieszone o rok wybory. A nasze lewaki ? Dużo gorsze szuje, bo tego typu rozwiązanie okazało się ponad siły.
kamil / .* / 2005-06-29 15:11
Pokaż mi swoich przyjaciół a powiem ci kim jesteś. Sztab wyborczy Cimoszewicz to weterani PRL-u + jakiś młodziak z SLD.Ja temu towrzystwu (towarzyszom) dziękuję.Tym ludziom władza, kasa i przywileje w głowie a nie rozwój Polski.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy