Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pierwsze miejsce w sondażach pokazuje, że przyjęta przez Cimoszewicza taktyka okazała się skuteczna.

Pierwsze miejsce w sondażach pokazuje, że przyjęta przez Cimoszewicza taktyka okazała się skuteczna.

Wyświetlaj:
filipek / .* / 2005-06-29 15:04
Ani mi sie sni bolszewik jako prezydent. A te ostatnie sondaze to manipulacje. Radze zaczekac na inne robione w sposob normalny a nie na skroty.Ktos tu mowi o zamordyzmie Kaczynskiego. A jaki to zamordyzm jest teraz w Warszawie? Radze byc ostroznym i nie powtarzac sloganow wymyslonych w SLD.
fakcik / .* / 2005-07-01 09:55
Filipku, wyskoczyłeś z konopiii. Zamordyzm Kaczuchy w Wawie? Proszę, ot przykład: parada kochających inaczej.
ziele / .* / 2005-06-29 10:01
Jest to (niestety) kolejny kandydat na którego społeczeństwo będzie głosować z rozsądku a nie przekonania.Ale w obliczu "zamordyzmu" Kaczyńskiego czy anarchii Leppera to chyba niezły wybór.
T.W. / .* / 2005-06-30 09:10
Jesli ktoś w tej wyliczance zapomina o Tusku, to rozsądku mu brak!!
Reza / .* / 2005-06-29 09:25
Co nie zmienia faktu, że dla wielu (także dla mnie) to jedyny kandydat. No bo na kogo głosować? Kaczek nie lubię nawet w buraczkach, Tusk ma histeryczną wizję polskiej polityki zagranicznej i to właśnie w czasie gdy UE potrzebuje umiaru i kompromisu. Cimoszewicz może i był w PZPR od 1971 ale zdążył już poznać i tajniki rządzenia, i polityki zagranicznej. A jego chwiejności się nie dziwię - może zwyciężyła w nim (przepraszam za górnolotność) racja stanu?
:-P / .* / 2005-06-30 11:04
stanu? chyba umysłu... szalonego.. to rzut na taśmę w wykonaniu SLD i wszystkich z nimi związanych. i niestety wielu Polaków da się nabrać na te górnolotne słowa (.."racja stanu".. ha ha ha) oni i tak mają we władaniu większą częśc Polski, przy okrągłym stole podzielili się wszyskim co tylko można było podzielić, a teraz śmieją sie Nam w twarz.
T.W. / .* / 2005-06-29 09:11
To poparcie zacznie spadać, gdy elektorat zapozna się z nazwiskami w komitecie wyborczym tego Pana.Pastusiak, Kalisz, Szmajdziński, Czarzasty....Ta menażeria już pokazała gdzie ma swoich wyborców i co potrafi.Panie Cimoszewicz, myslałem, że nie jest Pan farbowanym lisem!Pański "komitet" chwycił się Pana jak tonący brzytwy i pociągnie pana na dno...
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy