Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Tydzień symbolicznej korekty na GPW

Tydzień symbolicznej korekty na GPW

Money.pl / 2008-11-07 17:22
Komentarze do wiadomości: Tydzień symbolicznej korekty na GPW.
Wyświetlaj:
modliszka / 2008-11-09 20:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Obama: Czas odłożyć politykę na bok i razem walczyć z kryzysem
(PAP, pr/08.11.2008, godz. 08:28)
Na swojej pierwszej konferencji prasowej prezydent-elekt Barack Obama podkreślił, że Ameryka przeżywa poważny kryzys ekonomiczny, który trzeba przezwyciężyć wspólnie, wznosząc się ponad partyjne podziały.

"Czas odłożyć politykę na bok i pracować nad tym co praktycznie powinno się zrobić" dla walki z kryzysem -powiedział. Podkreślił, że jest w kontakcie z prezydentem Bushem, którzy informuje go o rozmaitych sprawach w ramach procesu transferu władzy. Obama zapowiedział, że w poniedziałek spotka się z ustępującym prezydentem i że oczekuje "konkretnej rozmowy".

Zaznaczył, że kryzys jest globalny i wymaga globalnej odpowiedzi, ale jego priorytetem będzie pomoc Amerykanom dotkniętym trudną sytuacją materialną, ale także pobudzenie gospodarki do wzrostu. Kwestie ekonomiczne zdominowały konferencję.

"Stoimy w obliczu największego ekonomicznego wyzwania naszych czasów. Stawię mu czoła natychmiast jak zostanę prezydentem" - powiedział prezydent-elekt przemawiając do dziennikarzy w obecności swoich kilkunastu doradców ekonomicznych i nowo mianowanego szefa kancelarii Rahma Emanuela.

Ostrzegł, że wyjście z kryzysu będzie wymagać trudnych decyzji, sugerując, że mogą one być bolesne, ale wyraził przekonanie, że kraj przezwycięży obecne problemy gospodarcze.

"Pewne decyzje będą trudne" - powiedział. "Konieczne rozwiązania "nie będą szybkie, ani łatwe, ale Ameryka jest silnym i prężnym krajem i odniesiemy sukces, jeśli będziemy postępować w duchu ponadpartyjnym".

Powiedział, że zależy mu, aby przygotowany przez Demokratów pakiet naprawy gospodarki, przewidujący na początek wydatek 100 miliardów dolarów na ten cel powinien być uchwalony jak najszybciej, najlepiej jeszcze przed inauguracją jego prezydentury 20 stycznia.

Prezydent Bush ma jednak zastrzeżenia wobec tego planu -m.in. do projektu robót publicznych w celu zwiększenia zatrudnienia - i Biały Dom dał do zrozumienia, że prezydent może go zawetować, jeśli plan zostanie uchwalony przez odchodzący Kongres w listopadzie.

Obama przedstawił priorytety gospodarcze. Jako pierwszy wymienił rozszerzenie okresu świadczeń dla bezrobotnych, następnie pomoc dla pogrążonego w kryzysie przemysłu samochodowego i wreszcie - rewizję programu ratowania gospodarki przedstawionego przez administrację prezydenta Busha, tak "aby nie wynagradzał on" kierownictwa banków winnych krachu a pomagał poszkodowanym, przede wszystkim rodzinom tracącym domy za nie spłacanie długów.

Podkreślił także, że trzeba nie tylko pomóc poszkodowanym przez kryzys, ale pobudzić gospodarkę do wzrostu - i temu właśnie ma służyć jego plan podatkowy.

"Mój plan oznacza netto obniżenie podatków. Ma na celu zwiększenie zatrudnienia. Jego celem jest pomoc ludziom, którzy stracili pracę, ale także dać zastrzyk pobudzający gospodarkę" - powiedział.
xxxxxxxxxxxxxxx

Kilka stwierdzen ujelo mnie szczegolnie:
- kolejny plan ratunkowy jeszcze przed 20 stycznia i mozliwosc zawetowania,
- "Pewne decyzje będą trudne" - powiedział. "Konieczne rozwiązania "nie będą szybkie, ani łatwe".
- Priorytety Obamy: "
a) rozszerzenie okresu świadczeń dla bezrobotnych,
b) pomoc dla pogrążonego w kryzysie przemysłu samochodowego
c) rewizję programu ratowania gospodarki przedstawionego przez administrację prezydenta Busha

Mam wrazenie, ze wielki biznes nie bedzie zadowolony z tych posuniec.
Mieczyslaw / 2008-11-09 20:48 / Uznany Gracz Giełdowy
slowa slowa slowa
Kenobi / 2008-11-10 00:02 / Uznany malkontent giełdowy
Po wystąpieniu indeksy zaczęły spadać...
TOMOK / 2008-11-09 20:36 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
ch**, że dźwięku nie mam...wizja jest!!!
danke za pomoc
Pozdrawiam
bollullos / 2008-11-09 20:45 / portfel / Uznany Muł Pancerny
a może pomimo, że w panelu "Dźwięki i urządzenia audio" nie masz urządzeń, to masz ptaszka w kwadracie "wycisz"?

poszukaj sterownika na płycie "dołączonej" lub w sieci na stronie producenta urządzenia (dane swojej karty dźwiękowej gdzieś masz albo możesz je wykryć everestem) i zainstaluj ster w menedżerze urządzeń. Po każdej instalacji, próbie itp. resetuj kompa (miękko).

jak to nie pójdzie to chyba tylko reinstalacja systemu wszystkich sterów i programów. Ostatecznie pozostaje formatowanie wszystkich twrdych dysków nowy podział na partycje i reinstalacja systemu (pamiętaj o backupie) - miłej zabawy!
TOMOK / 2008-11-09 21:02 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Danke....coś idzie...jutro jak zadziała będzie duże danke
spokojnej nocy
Pozdrawiam
max303 / 2008-11-09 20:33 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
http://www.tase.co.il/TASEEng/homepage.htm

oni wiedzą lepiej
warren buffet / 2008-11-09 20:20 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Porsche zarobił 6,8 miliarda euro na akcjach Volkswagena
Wersja oryginalna Wersja oryginalna Porsche makes €6.8bn from VW trades
W piątek firma Porsche wywołała kontrowersje, ujawniając swoje zyski z handlu opcjami Volkswagena, które są osiem razy większe od zysku ze sprzedaży samochodów.
AFP
AFP
W roku fiskalnym kończącym się w lipcu, Porsche zarobiło 6,83 miliarda euro z handlu opcjami Volkswagena oraz dodatkowy miliard euro dzięki rosnącej wartości swojego udziału w konkurencyjnej firmie.

Pomogło to jej zwiększyć dochody przed opodatkowaniem o 46 procent, do poziomu 8,57 miliarda euro, przerastając znacznie przychody firmy.

Analitycy nazwali Porsche "funduszem hedgingowym", do tego jednym z najbardziej dochodowych na świecie, w czasach gdy inni producenci borykają się z ostrym kryzysem.

– Jeśli teraz zwiększą swój udział do ponad 50 procent i obrócą w gotówkę pozostałe 25 procent udziałów, to fundusze hedgingowe i banki zapłaciłyby za przejęcie Volskwagena – uważa Arndt Ellinghorst, analityk w Credit Suisse.
Mieczyslaw / 2008-11-09 20:24 / Uznany Gracz Giełdowy
brydzia juz dzis wlepiala :)
piciu / 2008-11-09 20:22 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
porsche ma dobrego menagera
Mieczyslaw / 2008-11-09 20:32 / Uznany Gracz Giełdowy
i dobre produkty wytwarza :)
Krzych / 2008-11-09 20:09 / Płoteczka na forum
POLSKI RYNEK
Tydzień na warszawskim parkiecie minął w rytmie wyznaczanym przez zagraniczne indeksy. WIG20 i WIG kończyły w okolicach poziomu sprzed tygodnia, po tym jak inwestorom w drugiej części tygodnia popsuły się nastroje za sprawą danych z amerykańskiego rynku pracy. Wyniki polskich spółek nie miały szczególnego przełożenia na wycenę akcji. Podczas, gdy na zachodzie banki tracą miliardy dolarów, polskie banki systematycznie poprawiają wyniki. Według KNF zarobiły one do końca września o 20 proc. więcej niż rok temu, pozytywnie zaskoczył także TVN.

USA: Giełda w górę, bo niskie ceny akcji motywują do zakupów
tm, PAP2008-11-07, ostatnia aktualizacja 2008-11-07 23:40
Piątkowa sesja na giełdzie nowojorskiej zakończyła się wzrostami wszystkich indeksów o ponad 2 proc. bowiem inwestorów, mimo świadomości narastających problemów gospodarczych, motywowały do zakupów niskie ceny akcji
Ponadto opublikowane dane o wzroście bezrobocia w październiku okazały się nie tak złe jak się obawiano. Liczba miejsc pracy - jak poinformował Departament Pracy - zmniejszyła się w ub. miesiącu o 240 tys. Poziom bezrobocia wzrósł do najwyższego poziomu od 14 lat i wynosi 6,5 proc. Rynki finansowe - jak twierdzi Reuters - były jednak przygotowane na jeszcze gorsze informacje.

a ile to u nas jest 8.5%
Czesława / 2008-11-09 19:46
Nie mogę doczekać się poranka jak to Ken będzie pisał o spadku ceny miedzi i wzroście zapasów a wiguś będzie robił up up up :)

Do jutra :)
krzysiu123 / 2008-11-09 20:20 / Bywalec forum
no robi up już od ponad roku właśnie widać fajnie tak luknąć troche więcej niż na dwa dni tak choćby z 1,5 miesiąca albo 12 mies tylko up up a portwel mniejszy
max303 / 2008-11-09 20:36 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
http://stooq.pl/q/?s=wig&c=10y&t=l&a=lg&b=0

wziąłem jeszcze dłuższy i podoba mi się to co widzę(:-)))))
bollullos / 2008-11-09 19:49 / portfel / Uznany Muł Pancerny
rok 2012 = wig20.12tys.punktów
Krzych / 2008-11-09 19:56 / Płoteczka na forum
w euro?
czy po Euro 2012?
bollullos / 2008-11-09 20:46 / portfel / Uznany Muł Pancerny
mówię w PLN. Znam Hiszpanów którzy ciągle jeszcze przeliczają na pesety.
Krzych / 2008-11-09 20:54 / Płoteczka na forum
tak jak kaziu nielogo.
Zielarz / 2008-11-09 19:42 / Uparty Gracz Giełdowy
Siedzi sobie gosc na rybach, w pewnym momencie ma branie. Wyciaga, a tam taka niewielka zlota rybka. Przyjrzal sie jej i stwierdził, że taka malizną to on sobie glowy nie bedzie zawracal i już chce ja wrzucic do wody, gdy nagle rybka sie odzywa:
- Czekaj! Ja jestem zlota rybka i spelnie Twoje życzenie.
- Wiesz co, ale ja juz mam wszystko o czym mozna tylko marzyć, wiec dzieki, ale wrzucę Cię do wody.
- Nie, tak nie moze byc, tradycji musi stac sie zadosć. Słuchaj postawie Ci taka chate, że ludzie w promieniu 100 km beda Ci zazdroscić.
- Kiedy ja juz mam taka chate!
- No to dam Ci bryke jakiej nikt w Polsce nie ma.
- Tez juz mam taką!
- A jak z Twoim zyciem seksualnym, tzn. jak czesto to robisz?
- Ze dwa razy w tygodniu.
- To ja Ci załatwie, że bedziesz miał dwa razy dziennie!
- Eee tam, ksiedzu nie wypada
Longterm / 2008-11-09 19:22 / Mostek Zwyciężymy!
Od jutra DJIA jedzie pod 12 000 a wig20 na 2600...odbicie czas najwyższy zacząć:)
szymon / 2008-11-09 19:59 / Uznany Gracz Giełdowy
ta... a bytom na 30 :D
adrianoo / 2008-11-09 20:04 / 10-sięciotysiącznik na forum
na czysta:)
piciu / 2008-11-09 20:09 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
szejset :)
lezak64 / 2008-11-09 20:56 / Bywalec forum
a później znowu szajse
adrianoo / 2008-11-09 19:23 / 10-sięciotysiącznik na forum
jak wszyscy mowia ze idzie to nie pojdzie:)))
Longterm / 2008-11-09 19:23 / Mostek Zwyciężymy!
Obama w cenie, recesja w Polsce w cenie, koniec świata odwołany...
Krzych / 2008-11-09 19:32 / Płoteczka na forum
Azja powinna pozytywnie zareagować na decyzje Chińskie i cięcie stóp procentowych przez władze monetarne na Tajwanie.
Kenobi / 2008-11-10 00:06 / Uznany malkontent giełdowy
I na Tahiti...
TOMOK / 2008-11-09 19:15 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Mam prośbę...może kotś zna się...
Mój laptop stracił dźwięk...nic nie ma...usunąłem coś?...HELP!
Pozdrawiam
Wielki Szu / 2008-11-09 20:36
zainstaluj drivery od karty dzwiekowej
Mieczyslaw / 2008-11-09 20:07 / Uznany Gracz Giełdowy
fornata trzasnij :) i po problemie , bedzie dzwiek i swiezutki systemik
modliszka / 2008-11-09 19:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tomok, przestan przezywac, jak stonka opryski.
Zacznij od zresetowania kompa.
anonim_03 / 2008-11-09 20:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy

jak stonka opryski.

jakoś to trzeba zmodernizować ...
np.: jak Straż Miejska goniąca panią w topless.
TOMOK / 2008-11-09 20:05 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
już przywracałem system i nic :-(
buuuuuuuu
Pozdrawiam
anonim_03 / 2008-11-09 19:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
spróbój klawisz "fn" razem z klawiszem z niebieskim głośnikiem :-))
TOMOK / 2008-11-09 20:03 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
nic:-(
Pozdrawiam
max303 / 2008-11-09 19:31 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
może masz ściszone w panelu sterowania?
TOMOK / 2008-11-09 19:35 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
w panelu sterowania nie mam możliwości regulacji...masakra
Pozdrawiam
max303 / 2008-11-09 19:37 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
a jaki masz operacyjny ?
max303 / 2008-11-09 19:42 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
masz w panelu sterowania "dzwięki i ustawienia audio" ?
max303 / 2008-11-09 19:45 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
urządzenia audio oczywiście
TOMOK / 2008-11-09 19:57 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
brak urządzeń audio tam mam....a zawsze coś było:-(
Pozdrawiam
baTboy / 87.207.226.* / 2008-11-09 20:36
zainstaluj dzwiek z plyty do lapciocha
bollullos / 2008-11-09 19:51 / portfel / Uznany Muł Pancerny
znajoma miała to samo też o to chodziło jest jakiś skrót klawiaturowy który to wylącza.
adrianoo / 2008-11-09 19:21 / 10-sięciotysiącznik na forum
sterownik sobie sciagnij i jeszcze raz zainstaluj, ja stracilem za to mozliwosc korzystania z czytnika linii papilarnych, moze ktos wie co z tym zrobic?
bollullos / 2008-11-09 19:51 / portfel / Uznany Muł Pancerny
może to: sterownik sobie sciagnij i jeszcze raz zainstaluj
adrianoo / 2008-11-09 19:58 / 10-sięciotysiącznik na forum
nie idzie:))) spradzalem
bollullos / 2008-11-09 20:38 / portfel / Uznany Muł Pancerny
A masz na gwarancji?
adrianoo / 2008-11-09 21:02 / 10-sięciotysiącznik na forum
mam ale jak pomysle ze sprzet bede musial gdzies wysylac to mi zaczyna nie przeszkadzac
Czesława / 2008-11-09 19:08
Jutro będą niewielkie obroty większość inwestorów na wolnym stopy ustawione i spekuła to wykorzysta to podciągnięcia indeksu powyżej 1900 pkt.

Szkoda mi Kena znowu nie zarobi :)
kaziu2 / 83.29.53.* / 2008-11-09 19:20
Bzdury pleciesz,co w angli też świętują? Anglia rozdaje karty.
Czesława / 2008-11-09 19:23
nie widziałeś ochoty to wzrostów w piątek nawet na złe dane nikt nie zwraca uwagi
max303 / 2008-11-09 19:03 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
Dobry wieczór
adrianoo / 2008-11-09 19:08 / 10-sięciotysiącznik na forum
priviet
_wookash_ / 2008-11-09 18:52 / Bywalec forum
dzisiaj niedziela... off topic..

FLUGO
zapodales vczoraj linki do sytuacji v Kongo i ze kolonializm jest za to odpoviedzialny:
http://www.sprawiedliwyhandel.pl/artykuly/2003/kongo.html

odpoviadam: takie podejscie do zagadnienia, to nic innego, tylko uznanie Czarnych, za rasy uposledzonej, ludzi od ktorych nie mozna oczekivac odpoviedzialnosci za svoje czyny... ' tak, vyrznalem cala vioske, nie oszczedzajac ciezarnych i garbatych, bo bialy zaplacil mi szklanymi paciorkami'
taki poglad, ktory glosisz, to nic innego, jak rasizm v czystej postaci.. ze Czarny jest uposledzony i nie odpoviada za svoje czyny...
podobnie bylo z nievolnictvem... vina Bialych jest oczyviscie vielka, ale nie zapominaj, ze Bialy nie byl v stanie zapuscic sie v glab buszu, zlapac Czarnego i vyviezc go do Ameryki na plantacje.. Bialy tylko podplyval zaglovcem do brzegu i otvieral punkt skupu... reszte Czarni Bracia zalatviali miedzy soba, polujac na siebie, kujac v lancuchy i sprzedajac Bialym...
Zvalnianie Czarnych od odpoviedzialnosci za to co sie dzieje v Afryce do niczego dobrego nie provadzi, bo koniec koncov i tak oni sami musza sie ogarnac, organizovac sie, i korzystac z dobr ktore maja... jesli sami zaczna to robic, to zaden Bialy im nie podskoczy, tylko zacznie ich szanovac, jak Chinczykov chocby...
Zauvaz ze my, tj. Polacy, tez bylismy okupovani i mordovani przez lata, a jednak jakos staramy sie zagospodarovac przynalezny nam kavalek planety i navet czesciovo nam sie to udaje:]

zapodales kiedys linka do strony goscia co podrozuje po Afryce... przeczytalem vszystkie jego relacje z vyprav po kolei.. svietne.. przyblizaja Afryke navet bardziej niz Kapuscinski, bo mniej literatury i filozofovania, a viecej observacji.. polecam:
http://www.yahodeville.com/wyprawy/index.html
niestety, politycznie, spolecznie... zgroza...

pozdrovka...
Krzych / 2008-11-09 18:42 / Płoteczka na forum
z najciekawszych znalazłem
Dzięki Szwajcarom ceny kredytów spadną
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Dzieki-Szwajcarom-ceny-kredytow-spadna-1860497.html

Obama zamierza wpompować w gospodarkę 100 mld dolarów
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Obama-zamierza-wpompowac-w-gospodarke-100-mld-dolarow-1860518.html

mało pozytywnych a od tych złych to nie ja.
Krzych / 2008-11-09 18:45 / Płoteczka na forum
jeszcze jedno
Chiny wstrzykują miliardy w swoją gospodarkęZaktualizowany!
JO, CNN
09.11.2008 17:20
Chiny, których głównym motorem napędowym są wpływy z eksportu, zaczynają odczuwać coraz poważniej spowolnienie u swoich największych kontrahentów – z USA i Europy.
Skłoniło to rząd w Pekinie do działania. Władze ogłosiły, że przeznaczą 586 mld USD na „plan stymulujący” dla chińskiej gospodarki. Ma on na celu uchronić czwarta na świecie pod względem wielkości gospodarkę przed skutkami kryzysu finansowego.

http://www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=e7c1ee09-3c46-4ecb-b018-fe4ae946e0dd&open=sec
TOMOK / 2008-11-09 18:24 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
2008-11-08 19:11:48 | TOMOK [ Portfel ] [ Dziecko forum ]
Re: Tydzień symbolicznej korekty na GPW [3]
Cześć
Przyjmuję:-)
Pozdrawiam


Znowu to robię :-)
Pozdrawiam
TOMOK / 2008-11-09 18:31 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
baaa...a co mnie tak zagadujesz już drugi dzień inzynierze?
Pozdrawiam
uliczny analityk / 78.88.78.* / 2008-11-09 17:07
Obserwowalem otwarcie galerii handlowej w duzym stutysiecznym miescie na dolnym slasku w ktorym juz sa 3 inne galerie.Zainteresowanie klientow niewielkie zawiedzione miny sprzedawcow ktorzy liczyli na szturm klientow.Chyba inwestorzy sie przeliczyli z ocena zamoznosci polakow,choc nie powinni narzekac bo ceny za metr kwadratowy wynajmu powierzchni do niskich nie naleza.
bollullos / 2008-11-09 17:39 / portfel / Uznany Muł Pancerny
teraz sama galeria to nie wszystko - przykłady takie jak Wrocław i Poznań pokazują, ze trzeba stworzyć coś wyjątkowego, połączyć ze sztuką, przestrzenią publiczną, multipleksem, po prostu nowoczesne miejsce w ktorym można się dobrze poczuc - zobacz np. to http://www.galeriawalbrzych.pl/
Longterm / 2008-11-09 18:44 / Mostek Zwyciężymy!
dobrym przykładem są złote tarasy w wawie
adrianoo / 2008-11-09 19:07 / 10-sięciotysiącznik na forum
tarasy nie wywarly na mnie wrazenia, poza nowinkami technicznym, brakuje im jeszcze troszke do wnetrza z klasa, tym niemniej to dobre wnetrze komercyjne
Zielarz / 2008-11-09 17:50 / Uparty Gracz Giełdowy
ale jak mozna sie dobrze poczuc w centrum handlowym ...
wiem ze dla pewnych ludzi jest to sposob spedzania wolnego dnia ale dla mnie stanowi to caly czas zagadke ... nie wiem jak bardzo musialoby mnie cos pie...ac w glowe zebym sie dobrze poczul w centrum handlowym.
adrianoo / 2008-11-09 17:58 / 10-sięciotysiącznik na forum
wczoraj wsapilem do nowootwartego marketu ze sprzetem rtv/agd, otwarcie bylo o 7.00 ja bylem o 19... kolejki przez caly sklep, nawet nie wiem czy go na noc zamykali... ludzie wychodzili z towarem jak za komuny po rzuceniu towaru... tv... kto wyniosl wiekszy ten lepszy, nie wspominam o ilosci ogladajacych... a ze dzis niedziela, dzien zwiedziania to wyobrazam sobie co tam sie dzialo...
co do spedzania czasu w marketach to jest to psych. uzasadnione iz polepsza nastroj - to swoiste przebywanie z towarem jego dotykanie - prawie jak posiadanie... tym niemniej nie moge sobie wyobrazic jak tak mozna tracic czas ale coz...
bollullos / 2008-11-09 18:47 / portfel / Uznany Muł Pancerny
chodzi mi o pewną atmosferę wnętrza, np. fajnie jest obejrzeć rzeźby dobrych artystów w Starym Browarze (unikaty) czy pójść pokazać dziecku modele dinozaurów 1:1 (w Plazie)
bollullos / 2008-11-09 18:47 / portfel / Uznany Muł Pancerny
architektura (ta przestrzeń pośrodku i u góry resztki instalacji) starego browaru też nie jest najgorza
bollullos / 2008-11-09 18:49 / portfel / Uznany Muł Pancerny
do tego kino i dobre koncerty free pod gołym niebem
adrianoo / 2008-11-09 19:06 / 10-sięciotysiącznik na forum
stary browar to naprawde dobra architektura i dobre wnetrze, uwiefrz mi, znam sie troszke na tym:) poza tym budynek wielokrotnie wyrozniany w konkursach swiatowych na najlepsze budynki publiczne, mozemy byc dumni z niego pomimo atmosfery towarzyszacej powstaniu;)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy