Forum Forum finansoweInne

Tymoszenko wyjaśni najazd na Kredobank?

Tymoszenko wyjaśni najazd na Kredobank?

Money.pl / 2008-04-14 21:17
Komentarze do wiadomości: Tymoszenko wyjaśni najazd na Kredobank?.
Wyświetlaj:
Polak mały kresowy / 83.175.191.* / 2008-04-19 08:18
A ja czekam na reakcję naszego premiera -szczesliwszego jak poznał Julie T.Na reakcje od ambasady nie doczekamy sie bo ta matołkowa dyplomacja przyspawała sie do stołkow i drży żeby nie stracić ciepłej robótki i diet.
Nie mam swojego biznesu ale pracuje na Ukrainie i wiem jak to wygląda od poszewki.Jestesmy tylko dojną krową dla Ukrainy którą można okradać i wyśmiac jak durnych Polaczków,bo oni są u siebie.
Sam fakt gdzie znajduje sie ta informacja to też taka dziennikarska "rzetelność" no ale gdyby gdzieś przy okazji obrazili geja byłoby na pierwszych stronach gazet.
ll / 87.205.43.* / 2008-04-15 00:28
A ci głupi polscy politycy będą się kłócić o NATO dla ukrainy, walczyć o demokrację na ukrainie, będą starać o współpracę z ukrainą... Niech raczej się kłócą, walczą i starają o obywateli Polski i ich prawa w tym kraju, tak jak to robią inne przyzwoite ojczyzny...
absurd / 83.143.213.* / 2008-04-14 23:37
interesujace .. jaka bedzie reakcja polskiego rządu?

czy nie warto zastanowić się .. przed bezwzglednym poparciem interesów ukraińców na świecie .. nad zabezpieczeniem interesów polskich na ukrainie

interesujaca bedzie tez reakcja władz ukraińskich

co zrobią władze polsie .. jak władze ukraińskie znowu oleja sprawę .. ?

jaka bedzie reakcja polaków?

ciekawy ten swiat
Młody Rentier / 2008-04-14 21:41 / Bywalec forum
My walczymy za ich wolnosc podczas pomaranczowej rewolucji, wyciagamy ich z ramion ruskow, popieramy ich miejsce w europie a oni przy nadzarzajacej okazji kopna nas w dupe. Podobnie zrobia Białorusini jak juz obala łukaszenke.
Prawda jest taka, że najlepszym rozwiązaniembyło by dogadanie się z Rosja i dokonanie całkowitego rozbioru Białorusii i częsciowego Ukrainy z pozostawieniem fasadowego państwewka na siczy.
Tym sposobem odebrali bysmy nasze rdzenne ziemie i wyzwolili mieszkajacych tam Polaków. Stała by się sprawiedliwość dziejowa bo przeciez w 1939 roku te 2 zdradzieckie narody wbiły nam nóż w plecy. Razem z Ruskami spiskowali i zajeli nasze ziemie niby w obronie miescowej ludnosci. A teraz Polaków faktycznie szykanuje sie wiec powinnismy ich ratowac. Mysle ze Rosja chetnie przystała by na nasz arbitraż rozbiorowy.
Granica wschodnia musi byc taka jak za II RP bo iby dlaczego okradziono nas z kresow skoro wygraliśmy wojne. Ziemie zachodnie zabralismy od Niemców w zamian za zniszczenia wojenne, ludobójstwa i kare za napasc na nas. Tak wiec nie była to zadna wymiana ziem wschodnich na zachodnie. Czy Francja jak odzyskała Alzacje i Lotaryngię to oddała np Bretanie Anglikom??
ŻUBR1 / 83.16.141.* / 2008-04-14 22:50
JA I MOJA RODZINA ZOSTAŁA OKRADZIONA Z DOBYTKU WE LWOWIE
Calvin1 / 2008-04-14 21:50
Podoba mi się to co piszesz i w duchu się smieję ,bo byłyby niezłe jaja .Szkoda tylko ,że to jest nierealne i wręcz absurdalne w dzisiejszych czasach .Kto prowadził biznes w Rosji lub Ukrainie w ogóle nie jest zdziwiony takimi najazdami .Tam "rząd" - czytaj mafia wszystko może .
twardziel / 89.77.61.* / 2008-04-14 21:37
Ten kierownik oddziału to chyba Polak? Taki delikatny...
Lolololo / 79.189.77.* / 2008-04-14 21:17
Super wyszło. Gdybyśmy sobie na coś takiego pozwolili w Polsce wobec zachodniego koncernu noty dyplomatyczne latały by jak bombowce.
oszukany / 83.24.141.* / 2008-04-14 23:34
Było tak za dawnych lat, jest teraz i będzie. Komuniści mówią jedno, robią drugie i myślą jeszcz co innego. Szkoda czasu na rozmowy i wiary w ich brednie.
W majestacie prawa i tzw. "wziatek" proponują współpracę a potem ograbjają przybyszów i śmiejąc się nazywają ich "dojnymi krowami" a doić trzeba tak długo jak się tylko da.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: