Forum Forum ubezpieczeńInne

Ubezpieczenia zdrowotne w Polsce. Będą zmiany?

Ubezpieczenia zdrowotne w Polsce. Będą zmiany?

Wyświetlaj:
goość / 83.20.35.* / 2013-05-21 06:57
Nauczyli że służba zdrowia musi kosztować i teraz kosztuje leki to bandyckie ceny lekarze to monarchowie którym trzeba bulić tyle ile sobie życzą a pacjenta jedynie leczy się ceną usługi.
lech13 / 81.207.119.* / 2013-05-21 05:41
Czasami to duchowo tymi obiecankami mozna podleczyc ale nasza sluzba zdrowia to nie grypa ktora po jakims czasie zanika ale jak gagrena ktora niszczy organizm Nie jeden juz zeby zjadl po tych obiecankach a zeby mogl dalej czysto sie wypowiedziec to musi poczekac na szczeke
pola989930 / 178.183.199.* / 2013-05-21 04:49
Najlepiej wyjedżmy wszyscy,a wtedy braknie pieniędzy na urzędników i ich premie.
pola989930 / 178.183.199.* / 2013-05-21 04:44
Są obszary w każdym państwie,gdzie musi istnieć dotowanie państwa.I zdrowie do takich obszarów należy.Po co NFZ potrzebne i opłacanie urzędników,skoro i tak w wielu przypadkach musimy korzystać z prywatnej służby zdrowia i z recept płatnych w 100%.Co ma zrobić kilka milionów ludzi bez pracy czy na umowach śmieciowych.Kategoryczne "nie" dla trwającej od 30 lat reformy służby zdrowia.Przecież utrzymujemy już urzędników,którzy zarządzają naszymi podatkami,by m.in.zarządzali również służbą zdrowia.NFZ-u już nie musimy obsługiwać.Jeżeli mamy urzędników,którzy nie umieją zarządzać naszymi pieniędzmi bez tworzenia pośrednich jednostek,to trzeba tych urzędasów dobrze opłacanych i premiowanych zmienić.Podobnie z całą grupą zawodową lekarzy.Degrengolada tych ludzi sięga zenitu.A studiowali przecież za pieniądze podatników.Zakaz wyjazdu do pracy za granicę przez 20 lat i basta.Państwo polskie nie radzi sobie już w żadnej dziedzinie.Więc przez analogię pora na zmiany.Dość fundowania im wykształcenia i dobrze opłacanych stołków.Nie zamierzamy fundować im wysokich odpraw,gdyż więcej zepsuli,niż stworzyli.Może centrale związkowe zechcą łaskawie wziąć to pod uwagę.Ludzie bez pracy też byli kiedyś pracownikami i nie wolno ich pomijać,tylko dlatego,że kolejne rządy wyprzedały majątek narodowy i zlikwidowały miejsca pracy.Jak można wrzeszczeć o poprawę dzietności,gdy społeczeństwu brakuje mieszkań,pracy,a płace nie dają możliwości zabezpieczenia godnego bytu.Jak można żyć w kraju,który martwi się bardziej płynnością banku,niż rodziną.W dodatku bank nie jest już bankiem polskim.I tak można wymieniać w nieskończoność,uzupełniając to nazwiskami reformatorów,polityków,których w większości można nazwać nieukami lub złodziejami.
kaka88 / 161.49.249.* / 2013-05-21 00:32
sami sobie płaćcie doattkowe skladki. jak będę chciał to sobie pójdę "dodatkowo" prywatnie bez waszej łaski i pośrednictwa.
Zygmunt Starzyński / 31.63.44.* / 2013-05-20 23:52
W kwietniu chciałem zapisać się na wizytę kontrolną do poradni kardiologicznej - najbliższy wolny termin to przyszły rok. W Poliklinice MSW w Poznaniu doradzili żeby dzwonić w czerwcu to będą mieli bliższe informacje, w którym miesiącu przyszłego roku. Co innego prywatnie. NFZ wymusza na wręcz na pacjencie wizyty prywatne. Nie sądzę, żeby jakikolwiek lekarz zechciał cokolwiek zmienić w obecnym systemie, a nuż troszkę wyschłoby źródełko. Swoją drogą jestem już w wieku, w którym pamięta służbę zdrowia i "długi czas" oczekiwania do specjalisty za czasów tzw. komuny. Pamiętam też jakie świetlane wizje przedstawiały pacjentom wszystkie kolejne rządy nowej rzeczywistości. Upłynęło dwadzieścia lat i jest tylko gorzej. W najbliższych wyborach głosuję, a co mi tam - na PZPR jeżeli powróci i w głębokim poważaniu mam co sobie o mnie ktoś pomyśli. Swoją drogą może do terminu wizyty dożyję bo prywatnie nie pójdę i nie dlatego, że mnie nie stać ale dla zasady.
cale zlo to PO / 164.126.7.* / 2013-05-20 23:21
POpaprańcom zwyczajnie brakuje już kasy dla kolesi
a lemingi to wezmą za dobrą monetę
łykną jak Amber Gold łykali
Prorok666 / 88.199.5.* / 2013-05-20 23:19
TO JEST TYLKO PO TO, ŻEBY PO WYBORACH CI NIE WYGRAJA MIELI NA WYPŁATY DLA SIEBIE A NIE PO TO, ŻEBY LUDZIOM ULŻYĆ.... JEDNO ZŁODZIEJSTWO POLITYKIERÓW....
Ziuta Płatek / 78.9.160.* / 2013-05-20 22:55
Wszystkie zmiany sprowadzają się do tego ,że zatrudnia się coraz więcej urzędników.A zpustego i salomon nie naleje.
i to by było na tyle / 83.5.99.* / 2013-05-20 22:34

Sławomir Neumann

[pol.]Sławomir Nowak

Klątwa?
marian rzepnikowski / 37.209.158.* / 2013-05-21 08:20
Przez kilka lat ubezpieczalem się dodatkowo, Co dwa lata podnosili składkę za każdym razem zmniejszając zakres oferowanych usług, gdy doszło do 3 000 Pln na rok za ubezpieczenie podstawowe, powiedziałem basta -przecież to średnio dwie wizyty u specjalisty miesięcznie. Ubezpieczenia dodatkowe to tylko wzrost kosztów leczenia, nie idźcie ta drogą
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ty 345 / 178.37.55.* / 2013-05-20 22:29
zebysmy szybciej zdechli

Najnowsze wpisy