Forum Forum ubezpieczeńInne

ubezpieczenie medyczne w PZU

ubezpieczenie medyczne w PZU

skomentuj
renka09 / 2011-05-17 08:36
Witam,
co sądzicie o ubezpieczeniu medycznym w PZU? czy myślicie że warto wykupić tam taką polisę? chciałabym mieć łatwy dostęp do medycznych usług w placówkach prywatnych i nie wiem czy akurat PZU jest dobrym wyborem, jakie są Wasze opinie? z góry dziękuję
Wyświetlaj:
titak / 193.227.131.* / 2011-05-26 13:55
Mam wykupiony pakiet komfort plus w ramach ubezpieczenia grupowego. Mieszkam w Warszawie. W ramach tego pakietu dostęp jest ograniczony do placówek Medycyny Rodzinnej i to niestety jest problem. Bowiem w umowie ubezpieczenia gwaranotwany dostęp do POZ jest w ciągu 24h a do lekarza specjalisty w ciągu 3 dni. I to jest prawda tylko, że nie gwarantują nam, że do lekarza POZ będziemy mogli się dostać najblizej naszego miejsca zamieszkania tylko np. dostaniemy możliwość konsultacji w placówce położonej na drugiem końcu miasta lub w Piasecznie. Jakość i procedury świadczeń są praktycznie identyczne jak w państwowej służbie zdrowia, dlatego warto zweryfikować czy opłaca się wydawać 80-100zł miesięcznie na to co mamy w ramach państwowej służby zdrowia i ewentualne zaoszczędzone pięniądze przeznaczyć na wizytę adhoc.
aaudytor / 2011-05-24 13:33 / Bywalec forum
Zależy co jest dla Ciebie najistotniejsze. W tym przypadku masz na pewno szeroki dostęp do placówek i specjalistów i szeroki zakres samej oferty.
skomentuj

Najnowsze wpisy