Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Udostępnienie lokalu

Udostępnienie lokalu

elvis2112 / 2007-10-31 01:11
Witam wszystkich serdecznie. Mam pytanie związane z miejscem prowadzenia działalności. Konkretnie sprawa wygląda tak: mieszkam caly czas z rodzicami, jest to mieszkanie wlasnosciowe rodzicow, gdzie ja jestem zameldowany. Problem sprowadza sie do tego, ze zarejestrowalem firme w miejscu zamieszkania, w urzedzie skarbowym potrzebne jest pisemna zgoda wlasciciela lokalu o udostepnienie lokalu(w tym przypadku rodzicow) jednak w zadnym wypadku nie chca wypisac takiego pisma. Jest ono potrzebne do dalszej rejestracji firmy. Czy da sie coś z tym zrobic? Przypomne, ze jestem zameldowany w tym miejscu, rejestracja firmy stanela w polowie drogi, a szans na wypisanie takiego pisma nie ma. Jest może na to jakis sposob, oprocz znalezienia lokalu i zmianie danych na nowe?
Wyświetlaj:
przewodnick / 2007-11-01 13:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Moim zdaniem nie ma. Obowiązkowo należy złożyć umowę najmu + zaświadczenie, że osoba podpisująca jest właścicielem nieruchomości (np. wypis z ksiąg wieczystych).
elvis2112 / 2007-11-02 10:55
Czyli nie pozostaje nic innego jak wynajęcie lokalu użytkowego?
przewodnick / 2007-11-02 21:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ja nie widze innej mozliwości. Można wynająć "biuro wirtualne" - i za parę groszy miec adres bez powierzchni....

Najnowsze wpisy