Forum Forum podatkoweInne

UE: Koniec z rajami podatkowymi

UE: Koniec z rajami podatkowymi

skomentuj
George / .* / 2005-07-04 06:26
Komentarze do wiadomości: UE: Koniec z rajami podatkowymi.
Wyświetlaj:
Andre / .* / 2005-07-06 16:43
Europa dobija tych którzy pracuja by dobrze żyło się tym którzy nic nie robią. Był już jeden taki ustrój zaczynał sie na S
jliber / .* / 2005-07-04 17:24
No i tak o niebo lepiej zaplacic 15% czy 35% od odsetek niz tyle samo od samego kapitalu w postaci podatku dochodowego. Poza tym, zawsze znajdzie sie panstwo ktore nie podpisze takich traktatow, takze zawsze bedzie tak ze podatki placa tylko szaraczki okradane przez swoje rzady.
George / .* / 2005-07-04 06:26
Socjalistyczny zamordyzm ma się w Europie coraz lepiej. Już widzę strach w oczach tych, którzy mają konta w europejskich rajach podatkowych. Koń by się uśmiał. Transwer kapitałów z kraju A do B to kwestia sekund, a nie lat. Cały świat stoi otworem. I byłoby mi wszystko jedno gdyby nie fakt, że mieszkam w Europie i decyzje KE mnie również w jakimś sensie dotyczą. Szkoda tylko, że nie te o rajach podatkowych. Zupełnie zabawne i dziwne jest utrzymanie status quo wspomnianych trzech krajów i składane przez nie wyjaśnienie, że tajemnica bankowa rzecz święta przy jednoczesnej zgodzie na opodatkowanie odsetek od lokat i przesyłaniu ich do kraju ojczystego posiadacza konta. N czym ta tejmnica ma polegać? Jeśli, dajmy na to, Smith zapłaci 15 000 Euro podatku, a stopa podatkowa wynosi 15%, to chyba dość łatwo obliczyć ile ma na koncie?
skomentuj

Najnowsze wpisy