Forum Polityka, aktualnościPolityka

Ujazdowski: Wybory odbędą się jesienią

Ujazdowski: Wybory odbędą się jesienią

Money.pl / 2007-07-22 14:34
Komentarze do wiadomości: Ujazdowski: Wybory odbędą się jesienią.
Wyświetlaj:
fred / 2007-07-22 22:24 / Bywalec forum
Redemptoryści już byli wyganiani z Polski. A jednak nowa władza opiera się na nich...Zły znak dla przyszłości polaków...
wczoraj / 2007-07-22 16:37 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
no tak, ale co dadza wybory? znowu po i pis i znowu klotnie?
niestety nic nie wskazuje na to zeby bylo inaczej
na co licza politycy pis? na co politycy po? a moze po pojdzie po rozum do glowy i przyjdzie z pomyslem do dupy
jakim wydaje sie rzadzic z lisem, a moze z eselde?
kpiarz / 195.205.100.* / 2007-07-22 14:34
Brawo Panie Ujazdowski! Serdecznie gratuluję tak wspaniałej i odważnej krytyki wobec tego niesfornego koalicjanta LiS-a. A feee Romek wszędzie pier.dolisz na temat tych zboczeń, już nawet dzieci które zdążyłeś w szkołach uświadomić przedwcześnie naśmiewają się z Ciebie popaprańcu jeden! A Lepperowi Burakowi też najwyższy czas podziękować. I przy okazji wyrażam swoja głeboką nadzieje, że przy następnych wyborach PiSuariat nie osiągnie większości w sejmie:). Panu Ujazdowskiemu jeszcze raz z całego serca dziękuję za wyrażenie tej trafnej i bądźmy szczerzy do bólu słusznej krytyki co nieczęsto zdarza się politykowi z jedynie słuznej Partii rządzącej! Przy Pańskiej aparycji na pewno ma Pan duże szanse na wygranie następnych wyborów prezydenckich! Te dwa nasze skarłowaciałe złośliwe Kaczorki przy Panu wysiadają:)
generałmajor / 83.24.253.* / 2007-07-22 18:46
a co, chamski śmieciu, z kpiarskim tonem ?. Czyżby jednak zapiekły wyuczony ubolski styl był przydatniejszy do prowadzenia polemiki wszelakiej?
kpiarz / 83.7.142.* / 2007-07-22 21:18
A ty co chamski s.k.u.r.w.y.s.y.n.u poza słowem "ubol" innych nie znasz ? Dla twej wiadomości PiSuardesie zajadł y dodam, że z UBecją nie mam nic wspólnego. A ty co "generałmajor" z CBA czy CBS jesteś? p.i.e.r.d.o.l się sam chamski chamie! Pozostałych forumowiczów przepraszam, że musiałem zniżyć się do poziomu jaki zaprezentował "generałmajor"
.......... / 213.158.197.* / 2007-07-23 07:30
ależ nie masz za co przepraszać - przynajmniej wszyscy już wiedzą, z kim mają do czynienia...
kpiarz / 83.7.169.* / 2007-07-23 21:45
Tak ja też wiem, że z zastępcą generałmajora mam przyjemność:)

Najnowsze wpisy