Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Ukraina prosi świat o pomoc w walce z grypą

Ukraina prosi świat o pomoc w walce z grypą

Money.pl / 2009-11-02 08:41
Komentarze do wiadomości: Ukraina prosi świat o pomoc w walce z grypą.
Wyświetlaj:
zortan77 / 77.252.90.* / 2009-11-02 10:50
zastanawia mnie jaki zapas tamiflu ma Polska. Chyba nie zbyt duży skoro lekarze mimo również przecież zwiększonej zachorowalności na grypę w ostatnim czasie leku tego wcale nie przypisują. Jedyne co robią to aplikują nam (w tym przypadku) kompletnie nieskuteczne(a może i szkodliwe?) antybiotyki. Kuzynka pisała mi nie dawno z UK ze NHL przypisuje Zanamiwir (pewnie prewencyjnie) właściwie w każdym przypadku grypopodobnym.
niewierzący ateusz / 194.213.1.* / 2009-11-02 12:01
antybiotyki przy grypie podaje się osłonowo,by organizm osłabiony wirusem nie padł łupem bakterii, przykładowo połowa ofiar osławionej hiszpanki to były ofiary bakteryjnego zapalenia płuc
zmeczony / 199.67.203.* / 2009-11-02 10:30
W tej chwili najważniejsze są działania doraźne i na tym się skupiły media, ale mam nadzieję, że już niedługo uwaga skupi sie na pytaniu 'CO BYŁO PRAWDZIWĄ PRZYCZYNĄ' tej epidemii. Kto się pierwszy zaraził, gdzie było pierwsze ognisko, czy wirus jest naturalną mutacją A/H1N1 czy może laboratoryjnie wyhodowaną, ile zarobiły na tym koncerny farmaceutyczne?

Dlaczego media robią nam taka wodę z mózgu zawsze?
artur xxxxxx / 213.158.199.* / 2009-11-02 09:47
Nie zdziwiłbym się jakby to była jakaś choroba wynikająca z brudu, a nie grypa. Niestety zachodnia Ukraina przypomina śmietnik, do tego są ciągłe problemy z wodą i kanalizacją, szczególnie w Tarnopolu, gdzie jest podobno najgorzej. Mam rodzinę we Lwowie, mówią że plagą są szczury i myszy. Osobiście żadnego nie widziałem, natomiast szczurze odchody owszem.
marcinnnnnn / 83.20.183.* / 2009-11-02 09:14
Jane Burgermeister telefonicznie poinformowała nas ze Szwajcarii, że na skutek nacisków społecznych w tym kraju, nie będą realizowane plany pandemiczne, które WHO narzuciła wszystkim krajom sygnatariuszom porozumienia z 2005 roku. Znaczy to, że nie będzie centrów szczepień, o których tak głośno było po wycieku dokumentów we Francji i w Anglii. Informacje te są na razie nieoficjalne, proszę nie traktować ich więc jako powodu do radości. Jak stwierdziła Jane Burgermeister, jeśli to jest prawda, to krok ten jest najmocniejszym dotąd ciosem wymierzonym w tzw. “New World Order”. Dziennikarka kilka tygodni temu wywołała burzę swoimi prelekcjami, na które przybyli m.in. oficerowie Armii Szwajcarskiej oraz działacze ugrupowań patriotycznych. Od tego czasu nacisk na rząd ze strony społeczeństwa stawał sie coraz mocniejszy, a efektem być moze jest zaniechanie planów pandemicznych. Czyżby Norymberga 2 była już blisko?

czytaj: www.grypa666.wordpress.com
artur xxxxxx / 213.158.199.* / 2009-11-02 10:34
Szwajcaria to niestety jedyny kraj na świecie, gdzie władza faktycznie sprawowana jest przez społeczeństwo, a nie przez elitki oderwane od niego. Stąd zapewne powtarzające się ataki dyplomatyczno-ekonomiczne na Szwajcarię ze strony USA.
nasza szkapa / 79.188.238.* / 2009-11-02 08:41
weźcie w leasingu KOPACZ, królową polskiej służby zdrowia w gabinecie jasnie nam panującego tuska, ona wam wszystko rozwiąże i załatwi.

Pieniądze będą szły za pacjentem.

Najnowsze wpisy