Forum Polityka, aktualnościPolityka

Ukryte miliony posła Maksymiuka

Ukryte miliony posła Maksymiuka

Money.pl / 2007-02-06 08:43
Komentarze do wiadomości: Ukryte miliony posła Maksymiuka.
Wyświetlaj:
lud / 193.24.196.* / 2007-04-14 08:14
przyjdzie na nich czas.
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2007-02-06 09:46
Pewnie te miliony trzymałw pończosze... Anety K
gregowal / 62.121.71.* / 2007-02-06 09:16
Rozumiem czater że jesteś sędzią i już wydałeś wyrok. Do tego zapewne jesteś sędzią SA lub SN bo tylko oni mogą wydawać takie wyroki. Już kiedyś UW tak się zachowywała i widać, że PO i jej zwolennicy to przejęli.
A jeśli chodzi o HGW to głupi przepis ją załatwił ale przepis obowiązujący. Po prostu prawo. Ale PO oczywiście nie obowiązuje prawo, które akurat teraz jest przeciwko nim. Tak było za komuny i dlatego PO kojarzy mi się bardziej z komuną niż kojarzyłby się PiS.
A Samoobrona nie kojarzy mi się z niczym znanym i normalnym tylko, że niestety dużo ludzi na nich głosowało i tu jest demokracja i dlatego mają swoją reprezentację w sejmie.
I jeszcze jedno - nie pisz, że PIS wysyła na fora swoich agentów bo będzie to potwierdzać to co powyżej napisał a do tego świadczyć o Twojej kulturze.
czater / 2007-02-06 10:07 / Tysiącznik na forum
Tylko w IV RP mozna zagarnac 5 mln z cegielek i goscic w swoim programie min sprawiedliwosci tak jak to robi O. Rydzyk chyba ze cos przeoczylem ?
AT / 217.116.100.* / 2007-02-06 09:57
Przypominam, że w sprawie HGW żaden sąd się jeszcze nie wypowiedział. Tak więc Pana argumentacja jest nieadekwatna do istniejącej sytuacji.

Zarówno sprawą HGW, jak i Maksymiuka powinna się zająć prokuratura, a potem ewentualnie sąd.
martinero / 2007-02-06 09:39
jak PO kojarzy się panu z komunizmem to znaczy, że ma pan 15 lat (albo 70 i alzheimera) i nie wie jeszcze (albo już) co mówi
współczujący / 83.24.248.* / 2007-02-06 17:43
Wobec tego żeby ci biedaku nerwów nie szargać nie powiem z czym dla mnie kojarzy się PO
gregowal / 62.121.71.* / 2007-02-06 10:09
mam 42 lata
z komunizmem mi się kojarzy sposób pojmowania biznesu - nieważne jak (czyli można ukraść) ale się wzbogacić. No i oczywiście traktowanie prawa - jeśli jest przeciwko PO to jest ono złe.
Do AT - zgadzam się. Natomiast mówienie przez HGW, że ona czuje się niewinna jest przykładem pojmowania prawa przez PO.
Jest jednak minimalna różnica - w przypadku HGW różne organy stwierdziły oficjalnie, że spóźniła się z deklaracją. W przypadku Maksymiuka na razie napisała to gazeta - ale ponieważ jest to przeciwnik PO to wyrok wśród internautów został wydany. W jego przypadku nie wydaje mi się, że sąd powinien zająć się czy skłamał czy nie ale inne organa. Jak one stwierdzą, że skłamał to wtedy sąd i jestem za bardzo surowym ukaraniem - oszukał nas obywateli i oszukał wierzycieli.
AT / 83.18.191.* / 2007-02-06 13:10
Znowu muszę walczyć Pana bronią. Nie lubie tego, ale jest konieczne, żeby starać sie Pana przekonać. Pisze Pan: " Natomiast mówienie przez HGW, że ona czuje się niewinna jest przykładem pojmowania prawa rzez PO."

1. Podczas każdej rozprawy sąd po przedstawieniu zarzutów pyta oskarżonego, czy przyznaje się do winy. On może przecież powiedzeć, że czuje się niewinny - to jest jego SUBIEKTYWNE odczucie. I ma do tego prawo !

2. Jeżeli chodzi o pojmowanie prawa przez PO, proszę spojrzeć na jej adwersarza tzn. PiS, a dokładnie Lecha Kaczyńskiego (od razu proszę sobie zaoszczędzić argumentu, że LK nie jest teraz członkiem PiS, bo jest bezprzedmiotowy). Do tej chwili LK nie wykonał prawomocnego wyroku i nie przeprosił Wachowskiego. Ot, takie postrzeganie prawa.....
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2007-02-06 10:43
Do: gregowal: Oj Prawy i Sprawiedliwy jesteś kolego. HGW ponoć złamała prawo tak? Bo co? bo durny przepis niejasno mówł kiedy ma złożyć za męża? A co w zeznaniu coś ukryła? Ano nic obciążająącego nie ma. No ale jak PiSiory powiesić nie mogą to choć pohuśtają na szubienicy, takie już mają charakterki. Ponękać lubią, haos, żeby się coś działo, jakieś spiski, układy ot wróg którego nie ma, bo tłumem najłatwiej kierować, byli od nich lepsi w historii tego wieku paranoicy.
Co do Maksymiuka, to tak samo się ta ekipa nim zajmie jak się zajmuje prawomocnie skazanym Lepperem, niepłaceniem podatków przez biznesmena Rydzyka, zawłaszczeniem cegiełek ze Stoczni Gdańskiej i utopienie ich na giełdowej spółce przez Rydzyka itd itd. Żyjesz 42 lata i dalej nic nie kumasz z życia.
psychol / 83.24.248.* / 2007-02-06 17:45
o znowu specjalista od paranoi się produkuje - słuchajcie go rodacy temat ma obryty.
antyPiSuar / 85.222.25.* / 2007-02-06 22:26
Do 83.24.248.* : wiesz w końcu trafiłeś z pseudonimem :-)
gegowal / 62.121.71.* / 2007-02-06 10:51
Hm, nie skomentuję kultury bo nawet Twój nick niej świadczy.
To co wskazałem w PO i HGW to, że uważają, że ich nie dotyczy prawo i o to tu się rozchodzi. Ty rozumujesz tak samo. To wszystko.
czater / 2007-02-06 12:28 / Tysiącznik na forum
Wytlumacz mi jedno, czemu np. do tej pory O. Rydzyk ktory publicznie sie przynal ze zebrane z cegielek pieniadze na stocznie zainwestowal na gieldzie i stracil a min Ziobro jak gdyby nic udziela u mniego wywiadow w TV Trwam w programie prowadzonym przez O. Rydzyka ? CZy gdybym ja dzis zrobil to samo tez bym był bezkarny ? Wystrczy popierac PIS i mozna krasc i spac spokojnie
szybki / 83.24.248.* / 2007-02-06 17:46
ależ jesteś bezkarny, no i bezradny - a tak byś popuścił serię z automatu, co?
a320 / 80.48.97.* / 2007-02-06 11:59
a mnie się wydaję, że jesteś po prostu ciul o podwójnej pisowskiej moralności. Czterdziestodwuletni ciul.
vet / 83.24.248.* / 2007-02-06 17:47
komentatorska c***
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2007-02-06 11:21
Do gregowal: Kolego, prawo oprócz litery ma też wsens. Stworzono kmiota ustawowego. To nie Ty masz się wypowiedzieć ani Kaczyński tylko sąd czy w świetle zapisu błędnej ustawy karą za ten drobny administracyjne przewinienie ma być dymisja czy nagana, kara pieniężna czy inne. Rozumiesz różnicę? Jak ukradniesz cukierek w sklepie lub 100 mln na giełdzie to masz mieć taką samą karę? Jeśli tak to wojewoda mazowiecki, który po pijaki stracił prawo jazdy powinien chyba zawisnąć na szubienicy, tak? A skazany Lepper, a Rydzyk nie płacący podatków a cegiełki na Stocznię utopine na giełdzie przez Rydzyka, można tak wymieniać godzinami. No ale to obecna sitwa, oni wystarczy, że skruchę okażą i siępomodlą w jakimś kościele. Zakłamany jesteś a nie Prawy i Sprawiedliwy to wszystko.
luppa / 83.24.248.* / 2007-02-06 17:50
prawo ma "wsens" jak nic
antyPiSuar / 85.222.25.* / 2007-02-06 22:29
Do 83.24.248.*: fajny gość jesteś, serio, bardzo przysłużny. Umówmy się ja będę solił byki a Ty mnie będziesz poprawiał, co? Potrzebuje takiego jak Ty.
martinero / 2007-02-06 11:15
Po pierwsze HGW wcale nie powiedziała, że jej nie dotyczy prawo - jak sąd powie, że jej mandat wygasł to tak będzie i moim zdaniem słówka nie piśnie.
Chodzi o co innego : jeśli prawo jest głupie i sprzeczne, to każdy ma prawo walczyć o jego zmianę i racjonalny wyrok sądu. To nie jest uchylanie się przed prawem !!! - przed prawem można tylko uciec, np. do Wenezueli jak ostatnio minister Stokłosa.
Poza tym spójrzmy na absurdalność zarzutów : z jednej strony spóźnienie z oświadczeniem o 2 dni z drugiej malwersacje na kilka milionów złotych. I co? W której sytuacji PiSiory będą głośniej krzyczeć? Kto się będzie wymigiwał od prawa?
czater / 2007-02-06 08:47 / Tysiącznik na forum
JAk HGW spoznila sie 2 dni to bylo wielkie przestepstwo natomiast jak sie w oswiadczeniu majatkowym podaje sie nieprawde to jest w porzadku. Ciekawe co teraz powiedza wszscy zwollneicy PIS ktorzy tak głosno na forum sie upominali o sprawiedliwosc :)
czater / 2007-02-06 08:43 / Tysiącznik na forum
Ciekawe czy min zero cos zrobi w tej sprawie

Najnowsze wpisy