Forum Forum podatkoweInterpretacje

ulga rehabilitacyjna

ulga rehabilitacyjna

meri / 80.55.231.* / 2006-03-07 00:35
W styczniu ubiegłego roku uległam wypadkowi samochodowemu. W wyniku którego przez pewien czas byłam w gipsie i rok czasu miałam śruby w nodze. W związku z tym musiałam korzystać z pomocy rodziny w celu przemieszczania się. Chciałabym skorzystac z ulgi na wydatki rehabilitacyjne związane z ułatwianiem wykonywania czynności życiowych. Chodzi mi głównie o odliczenie kosztów poniesionych na paliwo. Problem polega jednak w tym, że korzystałam z samochodu mojego brata, który mieszka ze mną ale nie jestem na jego utrzymaniu.Ten samochód przeszedł w posiadnie mojego taty , na którego jestem utrzymaniu i z którym razem zamieszkuje w miesiącu listopadzie a wypadek był w styczniu 2005r. Czy mogę odliczyć wszystkie wydatki na paliwo nie przekraczające 2280 zł czy tylko od miesiąca listopada. Czy na ulgę internetową koniecznie trzeba mieć fakturę vat
Wyświetlaj:
cako / 213.158.196.* / 2009-03-13 14:43
Osoba niewidoma ma orzeczony stopień niepełnosprawnosci,dochód z renty 15300zł.Czy może sobie odliczyc ulge rehabilitacyjną 2280(chodzi o wysokośc dochodu)
belladonna / 2009-03-13 16:50 / Tysiącznik profesjonalny
A jaką ulgę chce odliczyć?

Najnowsze wpisy