Forum Forum finansoweKredyty

Umorzenie kredytu-jak?

Umorzenie kredytu-jak?

Olaf12 / 2013-05-23 14:00
Kiedy można umorzyć kredyt? Czy jest w ogóle taka opcja? Albo czy przynajmniej można na jakiś czas zamrozić płacenie rat w banku?
Wyświetlaj:
Steffano 22 / 2013-06-12 14:07
Często bywa tak ze mając parę kredytów mamy problem z ich spłaceniem , wtedy najlepsza opcją jest wzięcie jednego kredytu w jednym banku, czyli tak zwannego konsolidacyjnego, z mniejsza ratą!!

http://direct.money.pl/kredytykonsolidacyjne/?reff=12_165#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=kredyt+konsolidacyjny&utm_content=wyszukiwarka-redirect&utm_campaign=promocja-itir

Tak było na przykład w moim przypadku!! Miałem na głowie dwa kredyty i jedną kartę kredtową :)
Wojowniczka / 2013-05-31 14:01
Powiem tak, miałam wiele kredytów , tak samo moi znajomi, u niektórych nawet były problemy ze spłatą, ale jeszcze nie zdarzyło się mi , albo moim znajomym żeby bank chciał umorzyć kredyt... przeciez to pieniądz ektóre od nich wziołeś... jeżeli masz problemy ze spłatą, to możesz na przykłąd zamrozić kredyt, żeby nie płacić przez jakiś tam czas, albo możesz też zmniejszyć raty!! Bankowi naprawdę zależy żebys oddał mu te pieniądze... i myślę że z "dogadaniem" większych problemów być nie będzie...

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: