Forum Forum dla firmDotacje

Unia Europejska umrze powolną śmiercią?

Unia Europejska umrze powolną śmiercią?

Money.pl / 2010-08-30 08:46
Komentarze do wiadomości: Unia Europejska umrze powolną śmiercią?.
Wyświetlaj:
krzywego banana życzę / 81.219.170.* / 2011-05-01 12:41
było nie lansować ,,konserwatywnych liberastów,, i wyprowadzać zyskownych przedsięwzięć z Europy
noka22 / 193.107.199.* / 2011-05-01 11:14
Z niecierpliwością czekamy na nadejście normalności, bo biurokratyczny wyzysk i kołchoz musza czym prędzej upaść.
szaren / 213.108.114.* / 2010-08-30 16:23

Zastanawiają się, co Unia im daje,

Przede wszystkim, wieksze stare i zupełnie nowe podatki.

Skoro proces tzw jednoczenia europy rozpoczoł i skończył sie na jednoczeniu i rozbudowie biurokracji, to czego innego nalezało oczekiwać?
sbachorz / 2010-08-30 11:28
W USA wcale nie jest lepiej. To kraj podzielony ze względu na przekonania religijne, kulturowe i społeczne. Gospodarkę i poziom życia obywateli, czy też w kwestii obowiązującego w każdym stanie prawa, które mają w tej materii dużą autonomię. Rząd federalny dba przede wszystkim o gospodarkę w skali makro, politykę zagraniczną i obronność kraju. Amerykanom też nie było łatwo doprowadzić ich kraj do obecnej postaci, a zajęło im to ponad sto lat, proces integracji europejskiej mamy od ponad 50. także myślę, że po kolejnych będziemy mogli powiedzieć czy UE to dobry pomysł.
ojro / 91.193.208.* / 2010-08-30 10:53
Nie wiem co to za znany politolog pisał, ale najwyraźniej takie bzdury są popularne w różnego rodzaju pisemkach i gazetkach lubujących się w przedstawianiu sensacyjnych wiadomości. Money.pl chyba podąża za trendem.

Problem nie leży w całej UE, ale przede wszystkim we wspólnej walucie - euro. Kryzys pokazał, że kryteria deficytu i długu publicznego (deficyt
ojro / 91.193.208.* / 2010-08-30 10:56
Nie wiem co się dzieje z Money.pl, najpierw znikające komentarze, teraz komentarze pojawiające się tylko do połowy... Money.pl chyba też umrze powolną śmiercią, jeśli nikt tego w końcu nie naprawi (bo problemy z komentarzami są od jakiegoś czasu i nie tylko ja je mam).
Andrzej1000 / 188.220.195.* / 2010-08-30 10:15
Rozpad Unii Europejskiej dowiodl by na jakim niskim poziomie jest nasz rozwoj cywilizacji. Zgodnie z klasyfikacja rozwoju cywilizacji ziemia jest na poziomie 0. Ile wiecjej mogilibysmy osiagnac przez wspolne dizalalnie niz przez dzielenie sie. Zachowanie tradycji owszem jest potrzebne, ale gospodarczo bez integracji nie ptreztrwamy. Czy ktos slyszal o NAU? To traktat miedzy Stanami, Meksykiem i Cananda podpisany w Marcu 2005 tworzacy w amercye Unie na wzor naszej.
pletwonogi / 94.70.82.* / 2010-08-30 09:51
....pisac mozna wszystko...nawet njawieksze bzdury, szczegolnie autortwa osob znanych....sezon ogorkowy a Washigton Post sie nie sprzedaje wiec do cholery redaktorze napiszcie cos:....:).........a moze zamiat pisac defetystyczne artykuly sami by cos lepszego od Unii wymyslili...pewnie ze jest kulawa i pewnie jeszcze dlugo bedzie....ale nikt jak dotad nie wymyslil nic lepszego, a nacjonalisci i tak skoncza w rezerwtach:)
kubiak und komsta / 213.238.75.* / 2010-08-30 09:17
I pięknie na tym wyszły! Kto się obywatelem UE nie czuje to nim nie jest po prostu i tyle!
ojro / 91.193.208.* / 2010-08-30 10:39
Nie wiem czy w ciągu paru ostatnich godzin cokolwiek się nie zmieniło, ale jak ostatnio sprawdzałem, to Wielka Brytania do UE jeszcze należała. Może sprawdź dokładnie jakie państwa należą do Unii? Bo z Norwegią trafiłeś, z tym United Kingdom już nie bardzo.
Natter / 2010-08-30 08:46 / Tysiącznik na forum
To jest pewne że Unia prędzej czy pózniej się rozleci pisałem to juz dwa lata temu kryzys tylko dowiódł że, ten sowchoz niema racji bytu. Każdy sobie zadaje pytanie dlaczego mamy naszym kosztem ratowac Grecję. a w kolejce beda inni.Zupełna paranoja jest z dopłatami najmniej z tego dostają rolnicy a najwięcej dostają Ci którzy maja najwiesze areały.
MN4 / 78.8.35.* / 2010-08-30 10:27
Wszystkie argumenty przedstawione przez Kupchana są naciągane do nieprzyzwoitości. Wszystkie te problemy występują w USA i jakoś USA istnieje.
Mocniej. Nie wyobrażam sobie Unii (ani USA) bez tych problemów.

Najnowsze wpisy