Forum Polityka, aktualnościKraj

Upadki biur podróży. Wyższe gwarancje ochronią klientów

Upadki biur podróży. Wyższe gwarancje ochronią klientów

Wyświetlaj:
Sequ / 178.23.104.* / 2012-08-14 14:44
Tylko czy aby na pewno? Może gdyby lepiej sprawdzali te biura to można by uniknąć takich sytuacji. Jak zwykły szarak ma ocenić na oko czy dane biuro ma jakieś problemy finansowe czy nie, w biurze na pewno się tym nie chwalą.
jhapouy / 79.186.182.* / 2012-08-29 12:25
Każdy może sprawdzić jak biuro sobie radzi, niestety nie wszyscy o tym wiedzą. Ja od dłuższego czasu raporty od verdict kupuję, dzięki czemu takie sytuacje mnie nie dotyczą. Dokładnie wiem jak finansowo biuro sobie radzi i czy warto z nim jechać czy lepiej się w to nie pakować
2+2 = 4 / 2.134.151.* / 2012-07-21 03:41
"maksymalne zabezpieczenie interesów klientów" poprzez podniesienie wymaganych gwarancji spowoduje - jak zwykle w takich sytuacjach - wzrost kosztów i spadek popytu na usługi biur tyurystycznych, oraz zejście tej działalności "do podziemia", czyli tam gdzie panuje wolność zawierania umów. I bardzo dobrze.
34cn / 89.69.203.* / 2012-07-21 07:29
I dobrze - niech sobie schodzą. Tu czeka na nich nie resort Skarbu Państwa, lecz ABW. Gwarancje powinny pokrywać możliwość pełnego zwrotu kosztów + 50%. Strat typu: szarganie wizerunku Państwa za granicą, przepadek zaplanowanego urlopu, poniżenia Polaków wyrzucanych przez Arabów za progi hoteli, itp, te "biura" i tak nie zwrócą. One nie zwrócą przecież nawet 100% wpłaconych złotówek.

Najnowsze wpisy