Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Uspkojenie nastrojów na GPW

Uspkojenie nastrojów na GPW

Money.pl / 2006-06-23 21:24
Komentarze do wiadomości: Uspkojenie nastrojów na GPW.
Wyświetlaj:
azi / 83.25.206.* / 2006-06-26 22:53
Jak to jest z tymi prawami poboru. Jutro do końca sesji trzeba
mieć akcje, tak? >>> wtedy zostaną przydzielone prawa poboru
(kiedy znajdą się one na rachunku maklerskim? w środę czy
dopiero 30 czerwca?) >>> jak notowane są stare akcje w środę po
przyznaniu PP?? czy po PP kurs starych akcji jest obniżany,
jeśli tak to kiedy?? >>> czy PP biotonu można obracać na
giełdzi, jeśli tak to od kiedy do kiedy?? >>> kiedy są zapisy
na
akcje z PP Biotonu??? Kiedy są przyznawane akcje?? i dopisywane
do rachunku??
Z góry dzięki za życzliwe odpowiedzi.
Batman / 2006-06-25 23:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Strasznie wzrósł WIBOR na okres 6m i więcej. Spadają ceny obligacji i osłabia się złoty. Nie wygląda to dobrze. Od pewnego czasu jestem poza giełdą trzymając środki w funduszu obligacji. Cholera nigdzie nie jest bezpiecznie. Wartość jednostki uczestnictwa funduszu obligacji, w którym mam środki spadła przez kilka dni z 11.90 na 11.80. Dawno takiego spadku na obligacjach nie widziałem. Leci w dół bardziej niż akcje. Chyba kupię EURO.
gabrik / 2006-06-26 00:05 / portfel / Wierny Forumowicz
rozumiem że dałeś spokój z giełdą i rynkiem terminowym?
janusz / 2006-06-26 00:28 / Bywalec forum
A ja zapakowałem 5*s w piatek ( pierwszy raz za jednym razem) - wczesniej stopniowo dobierałem s lub L .
Teraz jak pisałeś w zalezności ,otworzę jeszcze 3-4 s lub jak bedzie dobrze ,to przestawianie stopów.
osesek / 2006-06-25 23:38 / Pan Tysiącznik
Nie pójdziecie spać zanim nie odpowiecie na pytanie :
w którym miejscu cyklu Kondratiewa jest gospodarka światowa ?
A2 / 2006-06-25 22:04 / Spekulantka
Kiedy zobaczylam nowego ministra finansow pierwszy raz , to mialam wrazenie , ze to jest czlowiek , ktory zostal ta nominacja zaskoczony. Sprawial wrazenie wystraszonego. Przerazilo mnie to troche)) to takie zaprzeczenie Zyty Gilowskiej. Wieczorem w bilansie mowili , ze 5 osob przed nim sie nie zgodzilo ))) np. Zuber. Ciekawa jestem reakcji inwestorow w poniedzialek) no bioton pewnie pociagnie indeks) ....
brydzia / 2006-06-25 22:45 / 10-sięciotysiącznik na forum
on mało nie przewrócił mikrofonu , dla mnie to marionetka
brydzia / 2006-06-25 20:19 / 10-sięciotysiącznik na forum
witam wszystkich , mnie tylko zastanawia dlaczego bux tak w dół a my w górę
ustalanie że dno jest na takim poziomie a szczyt na takim nie ma żadnego sensu
trzeba po prostu wykorzystać do zarabiania na giełdzie na tym co jest nam dane
w takich chwilach jak teraz można również zarabiać tylko że zarabiają najlepsi , to tak samo jak podczas recesji w gospodarce , przetrwają najlepsi
Uważam że o takim trendzie wzrostowym jaki był możemy pomażyć , maksy na spółkach były wyznaczone i nie ma co liczyć że spółki wrócą szybko do tych poziomów
moja strategia patrzyć na spółki wig 20 i próbować na tym zarabiać kupując na dołkach
ale to nie takie proste ,ja nie widzę racjonalnych powodów żeby rynek rósł a wy ?
na koniec chciałam napisać że się nie znam i tak sobie tylko myślę
Podam Wam - wiedziałam że po ogłoszeniu odwołania Gilowskiej pisałam że przez chwilę bęzie promocja i była
ja sobie wyznaczyłam tp sa i mogłam po 18,60 ale jest tak nerwowo że wycofałam zlecenie i chciałam jeszcze taniej kupić i nic z tego nie wyszło bo jestem ostatnio b. strachliwa
I mówię Wam , jeżeli ktoś jest dobry to na prawdę w ciągu dnia może nieźle zarobić
ale napawdę trzeba mieć ryzyko we krwi i super silną wolę do kupienia i zarobienia
Jeżeli ja bym naprawdę dużo zarobiła na giełdzie to dałabym sobie na dłużej spokój i cieszyła zyskami wyciągniętymi od innych uczestników rynku
ostatnio na dużej ilości spółek były bardzo duże zjazdy , powyżej 50% ostatniego wzrostu i można było z dużym prawdopodobieństwem zarobić , myślę że teraz większe ryzyko a ludzie którzy dostali po łapach będą raczej mięli do tego awersje
OINKOINK / 87.96.99.* / 2006-06-25 20:38
Wig się odbił od linii 2700 niestety. Lada dzień na chwile klęknie do 2200-2300. Potem powoli będzie do góry. Ja cały czas od 3100 punktów czekam na to piąte pociągniecie które spadku które według mądrych powinno być po kilku dniach wzrostów. Czwarte pociąniecie było. Odbicie było. Teraz czas na 2200-2300. Kupowac
Zorro / 212.76.37.* / 2006-06-25 19:36
Co będzie dalej , kombinują wszyscy nie tylko na tym forum ( wg mnie dno – dla Wig20 - jest w okolicach 1800pkt – ale zobaczymy kiedy) .
Kontynuując, ano to będzie , co sobie ustali kilkunastu facetów za wielką wodą i nie tylko, mających koszmarnie duże pieniądze. Duże tzn. takie, których MOC UDERZENIOWA powoduje, że drożeje lub tanieje ropa, złoto itp. Itd. I nie są to kwoty jakichś tam lokalnych Romeczków, Elżbiet czy Leszków znajdujących się na liście tygodnika Wprost. Tzw „rekinów” to oni sobie mogą udawać w RP, a nie w USA lub w ……... Ano właśnie, gdzie??? szukajcie a znajdziecie. Czyli pomyślcie a będziecie wiedzieć. To tych kilkunastu ludzi, których nazwisk nigdy nikt nie pozna, bo ludzie mający koszmarne pieniądze nie będą się pokazywać w jakiś tam IDIOTYCZNYCH RANKINGACVH, a jest im to do niczego nie potrzebne, decydują co kilka lat „W CO GRAJĄ”. I czy się to komukolwiek podoba czy nie, inni (reszta świata) mogą sobie pokiwać palcem w bucie. To od nich zależy czy będzie krach – wywołamy sobie wojenkę np. w Iraku lub gdzie indziej – prezydent jakiś tam nie ma tu nic do gadania (znaczy ma, ma tylko powiedzieć tak!!!), czy będą propagować pokój i wyślą sondę w kosmos, albo wywołają hossę i pozwolą innym zarobić parę dolarów. Odbywa się to na zasadzie, ok., teraz zrzucimy trochę worków kukurydzy jakimś tam murzynkom, np. w Etiopii lub tam gdzie była większa susza. Po co się takie tricki robi, proste. Kilkuletnie zyski z hossy się przejadły, porobiło się więcej tych, co to uważają się za b. bogatych, no to trzeba postawić ich do kąta. Po to żeby znów kupić za taniochę i zarobić od nowa. Proste jak je**nie. I nie trzeba kończyć Harwadów i innych tam collegów, żeby wiedzieć, co to jest kapitalizm. Zasada jest ta sama od kiedy go wymyślono: BOGATY MUSI WYDYMAĆ BIEDNEGO, A MADRZEJSZY GŁUPSZEGO!! . Koniec kropka. A czy ktoś wyciągnie z tego co napisałem jakieś wnioski, szczerze mówiąc mnie to wisi.
Adaśko / 83.31.146.* / 2006-06-25 23:47
Scenariusz na rewelacyjna ksiazke.Pisz i kasuj zyski z powiesci heh
crazy / 2006-06-25 23:24 / Bywalec forum
Wygląda na to że jesteś 50 letnim facetem wychowanym przez komunę ,wpoili ci biedaku tą nienawiść do kapitalizmu i wywalasz nam swoje flustracje :-)
zamiast pisać takie złote myśli idż na fajne dziewczynki to się lepiej poczujesz albo zadzwoń na nr.88
P.S. JESTEŚ GURU WOLNEGO RYNKU ale zacznij pisać w Pulsie Biznesu bo my tu możemy nie docenić twojego talentu dziadziu
dżeju / 2006-06-25 19:40 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
to po co to napisałeś? dla podbudowania własnego ego? nie udało ci się...
Zorro / 212.76.37.* / 2006-06-25 21:19
Szczerze mówiąc twoje zdanie również mi wisi.
P.S. Opłaciłeś już bieżące składki za przynależność do KLUBU WAZELINIARZY ???
dżeju / 2006-06-25 18:36 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Właśnie przeczytałem na jednym z forów:
W USA na wieść o dymisji Zyty Gilowskiej głowne indeksy giełdowe zakończyły sesję spadkami :)
zagi / 2006-06-25 23:50 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
hehehe... dobre...uśmiałem się po pachy :-))))))))
warren buffet / 2006-06-25 19:16 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
baa
dżeju / 2006-06-25 18:08 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Orzełku, czy zamknięcie się wreszcie mostów powyżej 18 ma jakieś metafizyczne i techniczne znaczenie według cię czy tylko psychologiczno-procentowe? Bo ja byłem bliski sprzedaży ale może razem z tobą zaczekać do 20 zł coby potem nie przeżywać rozterek znanych ci z Lentexu?
orzeł / 2006-06-25 21:03 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Dżejku to Ty dla mnie zawsze byłeś mistrzem od tego co powiewa na wietrze więc może powieje :) gdyby nie stan rynku to pewnie już byłoby 24 a tak cóż ..................... ja tak czy inaczej trzymam
ps podzielam uwagi Brydzi co do Tpsa uważam że to będzie niegłupi papier na spadki a wynik za drugi kwartał całkiem good
ps 2 bmp zapowiedziało świetny wynik za drugi kwartał zobaczymy jak rozwinie się sytuacja :(
pozdrawiam i biegnę na mecz
Adaśko / 83.31.146.* / 2006-06-25 23:56
Orzel madry z Ciebie facet.pozdrawiam
gabrik / 2006-06-25 17:06 / portfel / Wierny Forumowicz
Według P.Rejczaka na wykresie WIG20 mamy do czynienia z pozytywnym harami jednak póki co bez potwierdzenia.
W dużym uproszczeniu można napisać że technicznie możliwe wzrosty a psychologicznie spadki tak więc suma wniosków-giełda to jednak składowa tak wielu czynników że nawet "grubasy" nigdy nie są pewni mają tylko większą możliwość kreowania zachowań rynku.
Zobaczcie gdyby to było proste to wszyscy "wielcy" kupowaliby kontrakty w jedną stronę nawet ten przykład z piątku 320 kontraktów ktoś obstawił spadek ktoś wzrost a jeszcze oczywiście można z tego stworzyć kilka tez spiskowych "ktoś z kimś się dogadał aby ktos pomyślał tak a nie tak"
Na poniedziałek wszystkim życzę spokojnych decyzji (sobie też)
P.S. Strokuś i Ravdrab ? :-(
gabrik / 2006-06-25 16:38 / portfel / Wierny Forumowicz
tak sobie piszemy i gdybamy (delikatnie skacząc do gardełek :-) - już będzie rosło....,spadnie do 2200...., spadnie do 2450........,
Mam nawet znajomego który wręcz obstawia spadki przez najbliższe 5 lat!
A tak naprawdę bardzo ważną rzecz napisał ORZEŁ:" PS z moich doświadczeń wynika że uzbrojenie się w pewność co do
kierunku i zasięgu ruchu w jakimkolwiek kierunku całkowicie
zabija czujność a wtedy nie wychodzi się gdy trzeba a nie
wchodzi wcale :) "
warren buffet / 2006-06-25 10:50 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Polscy ciułacze stracili na giełdzie 20 mld złotych?


O 10 tys. zł zmniejszyły się od połowy maja zasoby Polaka, który wykupił jednostki uczestnictwa funduszy inwestycyjnych i oszczędzał w otwartych funduszach emerytalnych. Polacy stracili w ciągu ostatniego miesiąca ponad 20 mld zł. O tyle zmniejszyła się wartość ich oszczędności ulokowanych w funduszach inwestycyjnych i OFE. Półtora miliona udziałowców funduszy inwestycyjnych zmniejszyło swój stan posiadania o 12,5 mld zł (8333 zł na osobę), a 12 mln osób przymuszonych do oszczędzania w OFE straciło 7,5 mld zł (625 zł). Te straty to równowartość trzech czwartych polskiego deficytu budżetowego. Za taką kwotę można zbudować co najmniej cztery nowoczesne fabryki samochodów. Rachunek giełdowej bessy (kto wie, czy już nie krachu) należałoby powiększyć o liczone w miliardach złotych straty bezpośrednich giełdowych inwestorów.

Czarna wiosna


http://www.fop.pl/serwis/news/wiadomosci.php?subaction=showfull&id=1151170803&archive
Pablo / 2006-06-25 14:02 / "Uznany Gracz Giełdowy"
z drugiej strony można powiedzieć, że wcześniej "zarobili" może nawet z 50 mld zł tylko i wyłącznie na tym że znajdowały się osoby chętne kupować coraz drożej i drożej. Wycena aktywów to taka trochę dziwna i śmieszna rzecz. Ty masz akcje spółki X, której kurs wynosi 5 zł. Chcesz je sprzedać, a nikt oprócz mnie nie chce kupić. A ja mówię "dobrze kupię od Ciebie ale po 1zł". I co .... nagle wartość Twojego portfela spada o 80%. Jaki z tego wniosek: Nastąpił przepływ kapitału od jednych ciułaczy do drugich. No chyba że uwzględnimi w naszej zabawie wpływ zagranicy i ja będę kapitałem zagranicznym. Wtedy rzeczywiście Polak straci.
warren buffet / 2006-06-25 14:35 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
tak, tylko ze zagranica umarza od dluzszego czasu. ten zysk to u niej zostal. polacy jak zwykle zostaja z gownem ostatni
matołek / 2006-06-25 09:48 / Bywalec forum
W związku z dyskusją na temat co będzie dalej - tego nikt nie wie na 100 %, ALE.
Patrząc z dzisiejszej perpektywy wejdę, gdy:
po pierwsze, wzrost wartości indeksu pozwoli na stałe przełamanie linii oporu znajdujących się w okolicach
2630- 2640 pkt, (lepiej bez wcześniejszego pokonania wsparcia w okolicy 2530 -2540 pkt);
po drugie, RSI, MACD, TRIX wygenerują sygnały kupna. Na RSI już jest, myślę jednak, iż konieczne jest jego poparcie przez MACD i TRIX - wtedy byłby to dosyć mocny i pewny sygnał;
po trzecie, nastąpi zdecydowane poparte obrotami rzędu min. 1,5 mld przełamanie obecnej lini trendu spadkowego;
po czwarte, zbiegnie się to ze sprzyjającą atmosferą na rynkach EU - zwłaszcza USA;
po piąte, Ben da inwestorom w środę do zrozumienia, że ostatnim razem żartował;
po szóste, ceny miedzi będą spadać nie więcej niż mają to w zwyczaju;
po siódme, bracia klony nie ogłoszą NEP lub czegoś w tym rodzaju a analitycy obwieszczą, że wróciła HOSSA
(dla niezorientowanych NEP - nowaja ekonomiczeskaja polityka - kiedyś w matuszce rosiji wprowadzali ją wiecznie żywi pionierzy rewolucji).
Jeśli tak się stanie WCHODZĘ - ryzyko jest zawsze.
ALE narazie czekam na spadki w okolice 2450 (zwłaszca jeżeli na dzisiejszej sesji nastąpi spadek wartości indeksu przy zwiększonych obrotach)- i wchodzę wtedy
(Myślę, iż obecna atmosfera i sytuacja techniczna "2,450" czyni bardzo realnym - a co później (?)
"teeego jeszcze niee wieeemyy").
Dziękuję i proszę o uwagi forumowiczów.
POZDRAWIAM
matołek / 2006-06-25 09:50 / Bywalec forum
Na dzisiejszej - mam na myśli poniedziałek.- (oczywiśćie)
orzeł / 2006-06-25 09:36 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Warren przeczytaj sobie na spokojnie co napisałeś nieco niżej :"poprostu smieszy mnie to ( bez urazy ) jak ktos widzi ze spada, spada i spada ale bedzie w to brnał. Jesli mam 100 akcji po 10zł ( 1000zł ) i wiem ze bedzie spadac, ale ja sie tym nie martwie, to nie lepiej sprzedac chocby po
80zł ze stratą i odkupic po 50 ??"
taki scenariusz jest niczym innym jak kręceniem sobie filmu z samym sobą w roli głównej i reżyserem będąc:)
piszesz tak jakby tu cokolwiek było pewne w którąkolwiek ze stron patrząc :)
chętnie zyskałbym Twą moc wizjonerską (bez urazy bo fajny z Ciebie gość) i pewnie nie popełniłbym błędu z piątku (cytuję sam swe myśli ) : " śmieszy mnie jak patrzę na piątek gdy kupiłem 1000 lentexu po 27 zł i widziałem jak rośnie rośnie rośnie a ja w to brnąłem.brnąłem i brnąłem. Sprzedałem po 28,2 a mogłem po 31,9 i śmieszy mnie to że jak był po 28,2 to ja sprzedawałem skoro mogłem wysilić wyobraźnie i zobaczyć to 31,9 no kurcze ujrzeć tak jakoś że może będzie że to jeszcze nie koniec .................. Warren taka jest różnica między nami TY piszesz "WIEM ŻE BĘDZIE SPADAĆ" A JA NIE WIEM :)
POZDRAWIAM
PS z moich doświadczeń wynika że uzbrojenie się w pewność co do kierunku i zasięgu ruchu w jakimkolwiek kierunku całkowicie zabija czujność a wtedy nie wychodzi się gdy trzeba a nie wchodzi wcale :)
wiola / 212.39.72.* / 2006-06-25 15:19
Tylko taki mały szczegół, że nigdy nie masz pewności, że jak sprzedasz po 80, to będzie dalej spadać.
Najbardziej mnie wkurza jak akcje sprzedane ze stratą zyskują (nie schodząc poniżej mojego poziomu sprzedaży).
warren buffet / 2006-06-25 09:38 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wezmęę to pod uwagęę ;-)
orzeł / 2006-06-25 09:41 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
:)
warren buffet / 2006-06-25 10:37 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie ma uszczypliwosci z mojej strony, tylko jak widze ze ktos ma 5% straty, po tem 15%, za miesiac 20%, nastepnie 35% itp itp i brnie w to to poprostu dla mnie to jest nader dziwne.

sam mam strate, ale uciałem ja na poczatku i sobie spokojnie obserwuje rynek. no obym nie wszedl juz do pedzacego pociagu, ale narazie wydaje mi sie ze pociag sie cofa i jest dopiero podstawiany tyłem na stacje.
wamster / 2006-06-26 01:37 / "Jest lepiej!"
ach, zeby to bylo takie proste
5% straty przelkne [zakladajac,ze mam inne nadwyzki - naiwnie wierze, ze wzrosnie ...]
potem spada kolejne procenty, az w pewnym momencie nadchodzi ta chwila, w ktorym nabieram pewnosci, ze zrobilem blad nie sprzadajac przy -8% by ratowac kapital
i opylam :( [ z realna strata] - bo odkupie taniej [jak napisala Wiola], ale nizej spasc nie chce ...
i rosnie - powoli - a ja czekam az spadnie - a moge sie nie doczekac
roznie to bywa...
mimo wszystko, pewnie i tak tego nikt nie przeczyta - kiedys napisalem [jak pojawiala sie jakas dziwna pseudokultura na forum], ze wole zgubic z madrym, niz znalezc z glupim
a za madrego uwazam Orla - nie znam czlowieka - a mam wrazenie, ze jest to wyjatkowa jednostka - i nie chodzi mi o sama znajomosc rynku, ale o samego czlowieka
serdecznie pozdrawiam
byloby mi milo moc Cie poznac - Orle :)

szkoda, ze zanikla wymiana informacji o ruchach w portfelu :(

ps. duze dzieki w tych czasach za capital
Adaśko / 83.31.61.* / 2006-06-25 00:22
Moze mi ktos wytlumaczyc skad sie wzial poziom 2200 do ktorego mamy niby spadac???
warren buffet / 2006-06-24 14:46 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
28.04. i 31.05. (w mln. zł.):

Arka Akcji 2886 i 2518 = - 13%
DWS Akcji 296 i 263 = - 12%
BPH Akcji 624 i 568 = - 9,9%
DWS T25 413 i 313 = - 25%

zrodło: gazeta.pl forum

aktywa topnieją w oczach, ciekawe jak bedzie za czerwiec. drodzy panstwo paliwa brakuje. ktos ma jeszcze jakies zludzenia ?
mysza / 2006-06-24 23:25 / portfel / Bywalec forum
Ja nie -zostało mi *8 (słownie: osiem) sztuk akcji MCI reszta to "cash" i ARKA nieruchomości.
Pozdrowienia
niebieski ale z innego kompa / 83.6.251.* / 2006-06-24 21:47
Ja mam takie nieskromne. Wynikają one z myśli, że gdyby tak prosto zarabiało się pięniądze jak wynika z tego co mówisz to wszyscy bylibyśmy milionerami, tzn. trzeba teraz sprzedać bo przecież będą dalej spadki i kupić jak W20 będzie przy 2200. Tylko dlaczego tak nie jest i na końcy zarabiają Grubasy?? Bo nie potrafimy myśleć i albo mamy przełącznik ustawiony na wzrost albo na spadek. Ty starasz nam się ustawiać na spadek, masz w tym biznes więc to rozumiem. Ja jednak zwiększyłem czułość wewnętrznego switcha i widzę jak grubasy kupują na potęgę mocne spółki. Zgodzę się z Tobą w jednym, w niedalekiej przyszłośći po dupie będą dostawać ci co uwierzyli w takie badziewia jak skotan i bioton (wybaczcie biotonowcy to moja opinia o tej spółce), ponieważ nie będzie wsparcia dla wzrostu tych spółek w wynikach, a ostatnie zjazdy wymiotły tych którzy wpadali do biura maklerskiego i kupowali to co w danym dniu akurat najbardziej rosło.
warren buffet / 2006-06-24 23:50 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
hey. pewnie, zgadzam sie z toba. tylko w jednym nie moge sie zgodzic. interesu nie mam w tym, zeby glosic besse.
Bo biorac nawet wszystkich aktywnych forumowiczow MONEY.PL, jesli zliczyc ich majatek ktory maja na gieldzie, jesli bedzie tego powiedzmy 5 mln PLN to jesli ja wywolam panike, to te 5 mln nie zmienia obrazu wigu20 nawet o 0,5%.


poprostu smieszy mnie to ( bez urazy ) jak ktos widzi ze spada, spada i spada ale bedzie w to brnał. Jesli mam 100 akcji po 10zł ( 1000zł ) i wiem ze bedzie spadac, ale ja sie tym nie martwie, to nie lepiej sprzedac chocby po 80zł ze stratą i odkupic po 50 ??

jesli beda wzrosty - a beda - spoko. ale dla mnie smierdzi cos tu na odleglosc. za duze ryzyko. narazie obserwuje.
admin / 85.89.170.* / 2006-06-24 22:05
Są prognozy na zmniejszenie dynamiki wzrostu gospodarczego w drugiej połowie roku i patrząc obiektywnie jest to bardzo prawdopodobne.
admin / 83.26.122.* / 2006-06-24 20:25
Złudzenia ma pan premier Marcinkiewicz. Jego specjalne wystąpienie w TV wygląda bardzo podejrzanie :))
admin / 83.26.122.* / 2006-06-24 20:35
Muszą mówić że jest dobrze i będzie jeszcze lepiej (nawet uprawiając tzw.kreatywną księgowość i fałszując wyniki) bo czekają nas wybory do samorządów i nikt nie może dowiedzieć się że król jest nagi a PiS to pisuar :))))
mari / 2006-06-24 16:59 / Achi
no tak tylko w tym czasie wig spadł ok 10% a wig20 ok 13%
a zatem przypuszczam że takie spadki w mln zł mogą być bez sprzedawania akcji.
mari / 2006-06-24 17:30 / Achi
analiza z 08.06 .2006 na http://www.holder.com.pl/
warto przeczytać
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy