Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Hu¶tawka nastrojów na GPW

Hu¶tawka nastrojów na GPW

ORZEŁ CO JEZYKA NIE LUBI BO GŁUPOTY WYPISUJE / .* / 2004-10-29 22:06
Komentarze do wiadomo¶ci: Hu¶tawka nastrojów na GPW.
Wy¶wietlaj:
Rolnik / .* / 2004-11-02 19:59
A ja lubie te komentarze. Dzieki nim wytwarza sie dyskusja i maja gadane tacy ludzie jak Orzel, czy tez Raczek :)
Raczek / .* / 2004-10-30 07:03
Podzielam zdanie Orzełka dot. Ampli i Dębicy (+ może Mieszko).Tim też jeszcze pójdzie do góry do 9 zł (znowu podwyższenie prognozy WF/zysk już 10,5 mln zł).Bravo!Warto inwestować kasę w te spółki.Serio!
ORZEŁ CO JEZYKA NIE LUBI BO GŁUPOTY WYPISUJE / .* / 2004-10-29 22:06
"Generalnie sesja pozostawiła negatywne wrażenie i sugeruje pogłębienie tendencji spadkowej na kolejnych sesjach"
TO cytat z pana z czwartkowego komentarza.
Nie jestem taki m±dry gdyż pi±tek jak by niebyło i znam dane z dzisiejszej sesji.Pisałem o Pana Szanownego g... już wczoraj!
Nie wiem kim byc trzeba by nie czuć tego iż pi±tek taki a nie inny będzie.No cóż odpowiedĽ jest prosta Panem Jerzykiem być trzeba i już. Wstydziłby się Pan proszę pana dzieciom strachu napędzać jakim¶ swoim czarnowidztwem zafajdanym.Panie Jerzyk jak pan dzisiejsz± sesję oceni mój drogi dziwaku.Czytajcie orła i kupujcie AMPLI, KOGENERACJĘ, LUBAWĘ, REMAK, KOPEX, NO I MOŻE JEDNAK MIESZKO JAK WYSTRZELI W KOSMOS. JUŻ DAWNO PISAŁEM O TIMIE KTO POSŁUCHAŁ CHYBA NIE ŻAŁUJE:) - A MNIE TU OD NACIˇGACZY WYZYWALI PRZY CENIE 2.7 :) aMPLi NOWA GWIAZDA GIEŁDY. uWAGA NA DĘBICĘ JAK RUSZY TO HOHO NA ZIMOWYCH OPONACH DA CZADU I WOGÓLE LUDZISKA KUPUJTA CO CHCETA I TAK BĘDZIE GOOD.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowi± wyraz osobistych opinii i pogl±dów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna b±dĽ sprzedaży papierów warto¶ciowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialno¶ci.

Najnowsze wpisy