Forum Forum finansoweKredyty

UWAGA na GE Money Bank!!!!

UWAGA na GE Money Bank!!!!

tomek208 / 2008-11-16 00:29
Odradzam wszystkim GE Money Bank. To są zwykli................!!! W umowach kredytowych wciąż mają niedozwolone klauzule dotyczące, kary za opóźnienie w spłacie kredytu itp. Pracownicy są bardzo niekompetentni i nie są w stanie wytłumaczyć skąd się bierze kara i na jakiej podstawie jest ona dopisana do rachunku. Od razu każą płacić nawet nie przypominając o tym, że jest jakiekolwiek zadłużenie. Tym bardziej, że pracownik banku nie informuje cię, że ratę masz wpłacić między 3, a 27 danego miesiąca, bo 3 generuje się wyciąg. Czyli dzisiaj bierzesz kredyt, po tygodniu masz wypłatę czyli od razu wpłacasz pierwszą ratę, a jest to 30 styczeń czyli wpłacasz nieterminowo, bo ratę powinieneś wpłacić po 3 lutego, czyli rata którą wpłaciłeś jest jatą przedterminową i płacąc drugą ratę 30 lutego już powstaje zaległość za co każą płacić ci niedozwoloną wg.UOKiK karę 45złotych. Bazuje ten bank przede wszystkim na niewiedzy emerytów i rencistów nie informując ich w należyty sposób o co tak naprawdę chodzi. Nie wspomnę już nakazie wzięcia karty kredytowej(do kredytu ratalnego), bo inaczej ci go nie dadzą, tylko albo podpiszesz umowę dualną albo zapomnij o kredycie!!! W wielu przypadkach nie informują nawet klienta(emeryta)iż jest to karta kredytowa, za którą co ro trzeba płacić 30 złotych nawet jej nie używając. Poza tym aż śmiech bierze przy ich kredytach hipotecznych. Chcesz wziąć kredyt na dom, masz własne mieszkanie, które będziesz chciał sprzedać by od razu część kredytu spłacić ale i tak na chwilę obecną potrzebujesz 300tys. Bank przyznaje Ci kredyt, załatwiasz formalności itp.jesteś szczęśliwy aż bank jednak stwierdza, że da ci jednak tylko 260tys. Czyli 40tys. ci brakuje, zwracasz się więc do innego banku po te 40 tys.Dostajesz, jesteś zadowolony, masz całą sumę, a w tym momencie GE co mówi? Nie masz aż takiej zdolności kredytowej, bo wziąłeś w innym banku 40 tys. i znów obniża ci kredyt....Po prostu błędne koło!!!!
Wyświetlaj:
dadadadadad / 91.197.89.* / 2009-10-27 21:21
Witam. Na stronie www.sklepowicz.pl tworzymy rejestr nieuczciwie działających banków.
Jeśli ktokolwiek został wprowadzony przez bank w błąd musi koniecznie odwiedzić naszą
stronę...naszą tzn. osób pokrzywdzonych przez banki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Siaba47 / 2009-12-01 19:30
Postanowiliśmy spłacić kartę kredytową teściowej ,która dosłownie tonie w długach kredytowych.Ge money naliczył nam z dn.28.10.2009 kwotę 9874,33zł ((limit 9800zł ,dostępny 9601,33 zł)spłacilismy cała kwotę 05.11.2009.Za 7 dni opóżnienia GE MONEY naliczył nam 168,67 odsetek plus 30 opłaty.Doprawdy pazerność tego banku jest iście lichwiarska .
BPG-GE=ZŁODZIEJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! / 89.72.70.* / 2011-01-19 22:16
Góra!!!!
dasdcasdq / 89.72.70.* / 2011-06-05 18:54
Góra
dadadadadad / 91.197.89.* / 2009-10-27 21:21
Witam. Na stronie www.sklepowicz.pl tworzymy rejestr nieuczciwie działających banków.
Jeśli ktokolwiek został wprowadzony przez bank w błąd musi koniecznie odwiedzić naszą
stronę...naszą tzn. osób pokrzywzonych przez banki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
www.stracilem-z-bph.pl/ / 89.72.70.* / 2011-01-24 22:01
http://www.stracilem-z-bph.pl/
ZŁODZIEJE http://www.stracilem-z-bph.pl/ / 89.72.70.* / 2011-04-07 03:57
http://www.stracilem-z-bph.pl/
adam007 / 83.31.69.* / 2009-09-03 18:15
to prawda ten bank traktuje swoich klientów jak pająk swoje ofiary złapane w sieć.Rózni ich tylko stopien zainteresowania posunięciami nieszczęśnikow-bank jakby nie zauwaza rozpaczliwych prób rozszarpania sieci(jest przekonany o jej niezawodności,pająk tej pewności nie ma).tak czy siak los ofiar w obu przypadkach jest podobny.apeluje o rozwage w wyborze banku.
Yanekkk / 195.116.98.* / 2009-08-11 12:43
No ale za to GE Money szybko podejmuje decyzje o przyznaniu lub nie kredytu na tle innych polskich banków
...
www.tnij.org/zafar2009
OMIJAJCIE-STARURNA-MEDIA_MARKT / 89.72.70.* / 2010-09-14 22:35
góra
BPH=ZŁODZIEJE / 89.72.70.* / 2010-09-29 23:36
GÓRA
niezadowolony / 82.210.137.* / 2009-03-12 17:31
Zgadzam się z przedmówcami. Nie będę już opisywał wszystkich sytuacji jakie mnie i znajomych spotykały w tym pseudobanku!!! Brak kompetencji pracowników, oszustwa, wykorzystywanie naiwniactwa osób starszych, zakazane klauzule w umowach, to jedynie kilka przypadków, a jest tego masa!!! Odradzam każdemu ten twór finansowy, lepiej nic nie bierzcie na raty ani w Saturnie ani Mediamarkt, tam oni m.in. się mieszczą. Chcecie kupić coś na raty, to radzę znaleźć sklep, którego obsługi finansowej nie prowadzi gem!!! OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM GE!!!!!
lora / 213.238.98.* / 2009-10-25 12:43
Czytam Wasze opinie i też muszę coś dodać.Ostatnio brałam kredyt w Saturnie w Poznaniu i mnie także wciśnięto kartę.Ja akurat często biorę kredyty, więc ta karta jest mi przydatna.Nie podoba mi się tylko obsługa klienta.Skoro biore kartę od razu z pinem to chciałabym uzyskać wszystkie potrzebne mi informacje na temat tej karty.W końcu to doradca klienta.A Pani zdawkowo i szybko powiedziała parę zdań o niej.Chciała pozbyć się mnie jak najszybciej!Albo za dużo nie wiedziała, albo nie chciała, żebym ja za dużo się dowiedziała i nie zrezygnowała z karty!Uważam , że skoro już dają kartę - to powinni poświęcić klientowi 5 minut więcej na omówienie uzytkowania.a nie tylko: ma Pani kartę do brania na raty , do bankomatu i do płacenia w sklepach, i kupon na zero, pin daję od razu,ważna 2 lata.Gdzie ta obiecywana miła obsługa i doradztwo?!
BPH-ZŁODZIEJE,uważajcie!!!! / 89.72.70.* / 2011-03-27 22:59
Góra
waderpoland / 2009-03-13 19:06
przewaznie tak jest, ze wlasnie takie parabanki pchaja sie do sklepow, bo tam najlatwiej zlapac klienta. na poczatku oferta jest ok, potem jest drozej, tu karta, tu dobranie gotoweczki i czlowiek zaczyna sie gubic... z jednej strony jakie to latwe, pare podpisow i ladujemy nowiutka plazme do autka, z drugiej, wszystko trzeba robic z glowa. osobiscie mialem do czynienia z ge, ratki placone w terminie, odsetki cos okolo 12% rocznie, wiec loozik. zadnych klopotow, ale to bylo jakies rok temu, moze cos sie zmienilo.
CI_ZŁODZIEJE_SA_W=MEDIAMARKT,SATURN / 89.72.70.* / 2010-12-06 01:47
Zawsze na górze!!!
orl.luk / 2009-02-17 13:07
WITAM. JESTEM DZIENNIKARZEM. OSTATNIO DOSTAŁEM KILKA SYGNAŁÓW OD OSÓB, KTÓRE MAJĄ KREDYTY W RÓŻNYCH BANKACH (GŁÓWNIE SYGMA I GEM) I KTÓRE TO PRZEZ TE BANKI CZUJĄ SIĘ OSZUKIWANE. PRZYTACZANE PRZEZ NICH PRZYKŁADY BYŁY WIARYGODNE I PO MOICH KONSULTACJACH Z BANKOWYMI EKSPERTAMI (PRAWNIKAMI SPECJALIZUJĄCYMI SIĘ W PRAWIE BANKOWYM I Z INSPEKTORATU NADZORU BANKOWEGO) OKAZAŁY SIĘ ZASADNE. GDYBY KTOŚ ZECHCIAŁ SIĘ SKONTAKTOWAĆ ZE MNĄ, BO NA PRZYKŁAD MIAŁ/MA PROBLEMY ZE SWOIM BANKIEM - PROSZĘ O KONTAKT. MAIL: LUKORL@WP.PL, TEL: 604 102 721
mp1605 / 95.160.6.* / 2011-01-01 18:40
to prawda brałam z mężem kredyt hipoteczny w GE bank uważam że oni wogóle nie sprawdzaja wierzytelności klientów po latach dowiedziałam się o strasznych długach mojego męża myślę ze gdybyśmy brali kredyt w innym banku to napewno nie zostałby on przyznany przy wierzcie mi przy sporych zobowiązanich wobec innych banków mało tego po kilku miesiącach jak dostaliśmy kredyt hipoteczny w GE bank na całkiem sporą sumę po dosłownie kilku miesiącach mój mąż podając się za kawalera bez dziecka dostał w tymże banku następny kredyt na całkiem spora sumkę czy ktoś może mi wyjaśnić jak to możliwe ,mąż przez 5 lat brał kredyty w różnych bankach jako kawaler bez mojej wiedzy dopiero w tym roku dowiedziłam się o wszystkich długach lecz najbardziej zastanawia mnie jak to możliwe że właśnie w GE dostał kradyt jako kawaler będąc w ich bazie danych jako klient biorący kredyt z żoną .Czy wogóle sprawdzają kogokolwiek czy dają wszystkim kredyty jak leci :(
wykołowany / 81.190.66.* / 2009-08-19 09:27
opinia: Przestrzegam przed tymi złodziejami.Mam od nich karte kredytową.Nie dość,że różne opłaty z tytułu posiadania tej karty oraz odsetki sa bardzo wyskie to jeszcze za spóźnienie 2 dni(sic!) w spłacie raty doliczają karę 25pln.Nie chcesz zapłacić-następna kara od niezapłaconej kary.Do tego trafiasz na czarną listę Biura Informacji Kredytowej.Pracownicy tego pseudo banku potrafią nękac klienta o te 25zł nawet w niedzielę wieczorem.Te działania nie są zgodne z prawem,ale o taką kwotę nikt nie będzie się procesował.Ciekawe co potrafią wymyśleć przy kredycie mieszkaniowym czy hipotecznym.Strach się bać.Banda bydlaków.trzymajcie sie od nich z daleka
ŁUCJA ZAK / 83.22.196.* / 2009-08-01 21:06
WITAM. NIE JEST PAN ODOSOBNIONY, WIEM ŻE TO ŻADNE POCIESZENIE, MAM PROBLEM Z GE MONEY BANK W GDAŃSKU. KLIENTEM BANKU JESTEM (JESZCZE) OD WIELU LAT,MIMO ŻE RATY SPŁACAŁAM ZOSTAŁAM UMIESZCZONA NA LIŚCIE DŁUŻNIKÓW. SPRAWA WYSZŁA PRZYPADKIEM, CHCIAŁAM SOBIE ZWIĘKSZYĆ KREDYT ODNAWIALNY W MOIM BANKU GDZIE KONTO MAM OD PRAWIE DWUDZIESTU LAT.ILE WSTYDU SIĘ NAJADŁAM TO MOJE, PO MOJEJ INTERWENCJI OKAZAŁO SIĘ ŻE MAM NADPŁATĘ. DOMAGAŁAM SIĘ PRZEPROSIN ALE NIC Z TEGO.DOSTAŁAM ZA TO BLANKIET DO ZAPŁATY ZA DWA PISMA JEDNO DO MOJEGO BANKU A DRUGIE NA MÓJ PRYWATNY ADRES. KILKAKROTNIE ROZMAWIAŁAM Z PRACOWNICAMI BANKU PYTAŁAM CZY ROZMOWY SĄ NAGRYWANE, MÓWIŁY ŻE TAK. MOJE PROŚBY O POŁĄCZENIE Z DYREKTOREM SPEŁZŁY NA NICZYM. SZUKAM OSÓB KTÓRE ZOSTAŁY POTRAKTOWANE PODOBNIE JAK JA. MÓJ NUMER TELEFONU 698669159 ŁUCJA ŻAK
aca@wp.pl / 89.72.70.* / 2010-09-16 21:13
Zawsze na wierzchu!!!
OMIJAJCIE BPH-GE MONEY / 89.72.70.* / 2010-08-24 20:11
W górę :)
heh / 79.188.139.* / 2009-02-11 13:06
Czyli dzisiaj
bierzesz kredyt, po tygodniu masz wypłatę czyli od razu wpłacasz pierwszą ratę, a jest to 30
styczeń czyli wpłacasz nieterminowo, bo ratę powinieneś wpłacić po 3 lutego, czyli rata
którą wpłaciłeś jest jatą przedterminową i płacąc drugą ratę 30 lutego już powstaje
zaległość za co każą płacić ci niedozwoloną wg.UOKiK karę 45złotych

Ludzie co wy piszecie przeciez to jakieś głupoty chyba umów nie czytacie
OCIJAJCIE-STARURNA-MEDIA_MARKT!!!! / 89.72.70.* / 2010-09-14 22:34
Do góry!!!
Marcin K. / 95.160.251.* / 2009-08-06 20:34
Gościu to chyba ty nie czytasz umów.
Ten bank to banda OSZUSTÓW I ZŁODZIEJI. Przypuszczam, że nawet nie czytałeś ich umowy.

Mama spłaciła w czerwcu z góry kilka rat. Termin ma do 23 każdego miesiąca. Więc w lipcu była już do przodu o kilka rat. Kolejną zapłaciła 30 lipca, a przedwczoraj dostała pismo, że ma zaległość i w związku z obsługą nieterminowej spłaty musi zapłacić karę 45zł. Przecież to jest jakaś parodia !!! Mało tego - w piśmie każą zapłacić bieżącą ratę 29,97zł plus karę 45zł pluz zaległą ratę 29,97zł a więc razem 104,94zł.
Moje pytanie - jaką zaległą ??? Skoro jest już do przodu o 4 raty.

Szkoda, że nie można tu zamieszczać załączników bo chętnie dołączyłbym skan tego pisma.

LUDZIE UWAŻAJCIE NA TYCH ZŁODZIEJI.

DZIWI MNIE W OGÓLE ŻE SKLEP TAKIEJ MARKI JAKĄ JEST "MEDIA MARKT" PODPISAŁ UMOWĘ Z TAKIMI OSZUSTAMI !!! W MOICH OCZACH TAKA PRAKTYKA PSUJE OBRAZ MARKI BO JAKBY NIE BYŁO STAJE SIĘ W TEN SPOSÓB WSPÓLNIKIEM OSZUSTÓW I W PEWIEN SPOSÓB WSPÓŁAUTOREM OSZUSTWA.
Uciekajcie z Mediamartkt i Saturna, BPH=złodzieje / 89.72.70.* / 2011-01-05 23:24
Znowu góra
Martines_81 / 80.50.234.* / 2009-11-26 10:46
Podpisaliście umowę kredytową i tam wszystko jest. Rata ma być płacona co miesiąc a nadpłaty minusują zadłużanie ale od końca (od ostatniej raty) A umowy TRZEBA CZYTAĆ! a jak nie to niestety banki są po to by zarabiać czyli kroić kasę jak się nie przestrzega umowy! Kredyty to syf ale niestety takie życie
efff / 193.138.110.* / 2009-09-04 18:28
taaaa tylko ze przy kredycie w ramach karty kredytowej nie ma możliwości nadpłaty, ponieważ klient podpisuje umowe na stałe spłaty!!! nauczcie sie ludzie czytać umowy
KASIA29 / 89.75.120.* / 2009-07-27 07:54
kilka miesięcy temu wzięłam kredyt w GE MONEY BANK,pierwszą ratę zapłaciłam dokładnie po 30dniach,nikt nie wciskał mi żadnej karty kredytowej,pieniądze wpłacam 2 dni przed terminem w agencji PKO,PROWADZĘ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ.NIE BYŁO ŻADNEGO PROBLEMU,MIMO,ŻE MAM INNE KREDYTY.
adi72 / 89.77.239.* / 2009-02-18 23:40
A właśnie nie głupoty!!! Tak właśnie działa nieudolnie gem!!! ODRADZAM to coś jak gem!!! Z daleka od nich, polecam już zdecydowanie bardziej lukas
erce / 83.144.112.* / 2009-05-12 23:20
Gdyby przedmówcom zechciało się przeczytać umowę kredytową w momencie zawarcia, mieliby świadomość, że dostają kartę kredytową, którą należy spłacać w określonym terminie...Ponadto, w większości sklepów można podpisać umowę na zakup towarów i usług, wystarczy patrzeć, co się podpisuje. Cóż, może takie przypadki czegoś Was w życiu nauczą.
kiplar / 83.4.203.* / 2009-04-01 09:45
a ja nie wiem o czym mowicie dostajesz kredyt dostajesz kalendarz splat i i placisz ja w tym banku od 2004 roku ciagle biore kredyty i splacam a kiedy splace caly kredyt to prosze o potwierdzenie tego faktu na pismie choc przyznam sie ze na dzien dzisiejszy nie rozumiem ge dlaczego nie obniza stopy odsetkowej choc juz dwa razy zostala obnizona w polsce to tylko tyle umow nie rozumiem to fakt ale nie rozumiem tez skad ta histeria u ludzi ktorzy nie splacaja w reminie przeciez skoro jestes czysty solidny to zaden bank ci nie odmowi i nie bedzie szukal dziury w czlym
kcr80 / 62.148.95.* / 2009-05-22 15:35
zgadzam sie też spłaciłem już drugi kredyt w tym banku i jestem zadowolony
dociekliwa / 79.110.194.* / 2009-03-03 14:01
witam,
dołączam się do negatywnych komentarzy, ja również dostałam pismo o karnych odsetkach, od razu zadzwoniłam i co prawda długo czekałam na wyjaśnienie, ale "kary" nie zapłaciłam. pisma z przeprosinami jednak się nie doczekałam. Szukam kogoś, kto zaciągnął kredy hipoteczny w PLN, mam wątpliwośco dotyczące naliczania oprocentowania, ale muszę to zweryfikować z inną umową
zdegustowana / 83.23.192.* / 2009-01-30 18:11
A Ja ostrzegam przed tym tworem w ogóle... Brak kultury na infolinni, brak jakichkolwiek mozliwości uzyskania informacji. Jedynie chęc skorzystania z danych. Zapewniam po dzisiejszej wątpliwej przyjemności, że nigdy nie skorzystam z ... (nawet nazwać tego usługa nie chcę) tego czegoś. Zapewniam też ten wyimaginowany twór że jesli otrzymam jedną reklamówkę tego g... banku na adres domowy to wylądujemy w sądzie a wtedy zapłacicie wszystkie raty moje, moich dzieci wnuków i prawnuków.,.. byle dalej od g... monej bank - klawiatura się buntuje przed wielkimi literami
BPH= ZŁODZAIEJE / 89.72.70.* / 2010-07-12 20:22
OMIJAC ZŁODZIEI Z BPH!!!
Oklamany / 83.27.200.* / 2009-02-12 09:34
Zgadza sie . Ja wzialem u nich 2 pozyczki obiecali konsolidacje i g..... z tego mialem wplacac po ok 700 zl m-c a zarabialem 650 zl. Ostrzegam innych klientow przed tym Bankiem
megi19 / 79.186.51.* / 2010-05-25 19:35
Delikatnie mówiąc ''głupota ludzka nie ma granic". Jak nie umiesz czytać (umowy kredytowej) to nie bierz kredytu. Wszystko jest napisane czarno na białym. A opłata za nieterminową spłatę jest w każdym banku.
misia1 / 83.23.147.* / 2010-06-17 16:08
a który bank kaze placic kary za splaty rat przed terninem
prawdziwy / 89.72.70.* / 2010-05-25 20:32
Opłaty za "nieterminową spłatę" zostały NULOWANE W większości banków. Jedynie ZŁODZIEJE BPH GE MONEY BANK nadal ja pozostawili!!! UCIEKAJCIE PRZED TYMI ZŁODZIEJAMI!!!!
misia1 / 83.23.147.* / 2010-06-17 16:32
i to jak najdalej od BPH
BPH-GE=ZŁODZIEJE!UWAŻAJCIE NA NICH / 89.72.70.* / 2010-07-03 00:04
To są zwykli złodzieje!!! Uwaga na nich!!!
Piotr_G / 62.121.110.* / 2009-01-23 20:03
Zgadzam się z opinią większości tutaj osób i zaraz opiszę swój przypadek.

Chciałbym jednocześnie nadmienić, że pracownicy tzw "doradcy" w banku to bardzo wyuzdani oszuści, to co mówią może mijać się z prawdą, bo nie ma tego później jak dowieść.

Mój przypadek:
Kredyt brałem na rodziców więc poszedłem z moją mamą do odziału banku GE Money Bank w centrum Warszawy. Obsługiwała nas przemiła pani Aneta S.
Kredyt braliśmy na kwotę 21000zł forma gotówkowa. Pani Aneta uświadomiła nas, że aby wziąć taką kwotę potrzebna jest zgoda współmałżonka, a że akurat nie było takiej możliwości wzieliśmy dwa kredyty po ok 10000zł. Zostaliśmy też poinformowani, że po 3 miesiącach będzie można kredyt skonsolidować co jak twierdzila Pani Aneta wyjdzie nam na 'zdrowie' raty i oprocentowanie będzie niższe.
Złożyło się tak, że przez 7 miesięcy spłacaliśmy dwa kredyty. Po czym moja mama (sama niestety) poszła podpisać umowę konsolidacyjną. Tutaj zaczyna się bajka którą GE Money Bank tudzież Pani Aneta ukartowała.
Kredyt został skonsolidowany - łączna kwota kredytu skonsolidowanego (który był po prostu kolejnym kredytem gotówkowym) przekraczała kwotę która była do spłaty po zsumowaniu dwóch poprzednich kredytów. CO?! Jak to możliwe? Otóż:
Kwoty kredytu do spłacenia z kredytów przed konsolidacją po zapłaceniu 7 rat to:
ok 10245zł * 2 = (około) 20500 + uwaga prowizja za konsolidację 900zł.
Kredyt konsolidowany zaciągany był więc na większą sumę niż nasz kredyt bazowy (przypominam 21000) tutaj wyszło ponad 21000 (przypominam, że było zapłacone 7 rat!). Pani w oddziale banku w centrum Warszawy niestety już nie pracuje (a szkoda chciałem ją zaprosić na kawę :), może jeszcze się uda ). Wracając do tematu - finał jest taki, że mamy kredyt do spłaty od początku - żeby było śmieszniej na kwotę większą niż braliśmy!

To dopiero jazda co!? Alee zostańcie jeszcze - to nie wszystko :).

Tutaj jest zadłużenie kompletne z dwóch pierwszych kredytów i z kredytu konsolidacyjnego:

Kredyt 1: 15748
Kredyt 2: 15742

Kredyt 1 + Kredyt 2 = 31490 PLN

Kwota kredytu konsolidacyjnego (uwzględniając 7 zapłaconych rat w Kredycie 1 i Kredycie 2):

32667 PLN !!!

Zaskakujące? Żałuję, że nie było mnie przy podpisywaniu tej umowy, a więcej, żałuję, że zorientowałem się dopiero po zapłaceniu kilku rat, że są one większe niż suma dwóch poprzednich pomijając już fakt że ponownie mam do spłacenia 72 raty.

Ale.... to nie wszystko! Myślicie sobie - "kurde jest coś jeszcze?!" otóz jest :).
Zastanawiałem się nad tym, gdyż Pani Aneta przez cały czas utrzymywała, że będzie to korzystna operacja... pomyślałem dlaczego???

Zapewne Pani Aneta dostaje prowizję od udzielonego kredytu! Tak to jest odpowiedź. Tak więc (może się mylę), to, że potrzebny jest podpis współmałżonka do bzdura (gdyż dziwnie przy konsolidacji nie był taki podpis potrzebny mimo, że był to również kredyt gotówkowy, a kwota była wyższa) w celu naciągnięcia klienta do zaciągnięcia dwóch kredytów! ORAZ, utworzenie sobie bramki do udzielenia kolejnego kredytu proponując konsolidację!

Dla ciekawskich ile straciłem: około 4200 PLN

Pozdrawiam Panią Anetę.

Teraz widzę, że to kolejna historia do tego co opowiadacie tutaj, mogę się poszczycić, że moja jest najlepsza :). Pani Aneta chyba dalej już pójść nie mogła w swoim wyrachowaniu :).
BPH-GE= ZŁODZIEJE!!!!!!!!!! / 89.72.70.* / 2010-07-28 17:27
Niech kazdy poczyta!!!
dembus GE / 94.42.46.* / 2009-02-07 17:28
pamietaj o t ym, iz to bank na tym zyskal, a nie pani anetka! rowniez pracuje w banku i gdy wybieram, aby klietowi wcisnac ubezpieczenie, to przy duzych kwotach sie waham, bo ja na tym prawie nic nie mam, a klient dodatkowo przeplaca okolo 20% od calosci pozyczonej kwoty (tak pi razy oko przy 48 miesiacach). przy malych sumach nie ma, ze boli, klient jest informowany, jaki jest koszt kredytu i wybiera. ale biora, to znaczy, ze jest ok!
Krzysztof - Bankier / 84.38.108.* / 2009-01-26 22:31
"Kredyt brałem na rodziców więc poszedłem z moją mamą do odziału banku GE Money Bank "
No to gratuluję , kredyt na rodziców .Jak słyszę takie teksty to śmiac mi się chce.
I czego wy ludzie żądacie.Każdy by pewnie chciał po 100 tys. i najlepiej żeby połowy nie trzeba było spłacać .
Pretensje macie że windykacja goni.Wzięcie kredytu to jednocześnie wzięcie zobowiązania do spłaty jego ,niektórzy o tym zapominają .
A co do długiego okresu oczekiwania na decyzję - nie dziwię sie patrząc na polską mentalność .
pozdrawiam niezadowolonych
iwona65 / 89.76.67.* / 2009-01-16 21:04
Te wszystkie krytyczne uwagi są prawdziwe. Sama osobiście wzięłam produkt na raty. Raty miałam płacić do 24 każdego miesiąca. Płaciłam 17tego. Po jakimś czasie przesłali mi upomnienie i "za nie terminowe wpłaty" dostałam karę 25pln. Ponieważ pieniądze wpłacałam w terminie owej kary nie zapłaciłam i wysłałam faks z datą zapłacenia. Dostałam następną karę-25pln. Dlaczego ja muszę płacić za lenistwo pracowników??. Jak można nie zaksięgować przez tyle dni wpłaty??. Po 2tygodniach zadzwonili z banku z "ponagleniem zapłacenia długu". Na moje tłumaczenie, że nie chcę płacić, pracownik banku powiedział, że "pieniądze nie dotarły na czas do banku" i za to muszę ponieść konsekwencję. Oczywiście zapłaciłam karę na rachunek przysłany z banku z nową kwotą podniesiona o 2 upomnienia. W niejednym banku miałam raty ale ten stanowczo ODRADZAM!.
Pozdrawiam
aga81 / 193.138.110.* / 2009-11-12 18:20
płacisz pewnie na poczcie :)
kalli / 83.4.203.* / 2009-04-01 09:55
zaloz sobie kochana konto osobiste i daj zlecenie stale to i klopotow nie bedzie a wy kochane dostajecie pensje i wio po sklepach a rata to jak zostana pieniadze to sie zaplaci a jak wszystko przehustacie to potem pozyczacie i splacacie gdzie sie da oj ludzie kto by was nie znal to pomyslalby ze jestescie ofiarami bankow ktore chca was naciagnac i a przeciez kredyt to wasza wola nikt wam do domu nie przynosi gotowki i nikt jej na sile wam nie wciska wiecej uczciwosci z waszej strony i walniecie sie w piers ze chetnie sie bierze ale niechetnie splaca
XYWCER / 89.77.247.* / 2009-04-06 23:12
A czy była tu gdzieś mowa o nie spłacaniu?? Poczytaj uważnie, a nie się pchasz do wypowiedzi skoro czytać nie potrafisz!!! Nikt nie ma zamiaru nie spłacać!!!
erce / 83.144.112.* / 2009-05-12 23:27
Liczy sie data wplywu srodkow do banku, a nie data wplaty. Jak sie wplaca w biedronce albo zabce, a kwota nie dociera przez dwa tygodnie to oczywiscie wielkie oczy i nagonka na banki i "lenistwo pracownikow". Nie wiadomo - smiac sie czy plakac...
L.Podolski........ / 89.72.70.* / 2010-06-23 22:13
Z twojej głupoty to płakać. Biednych emerytów, wy pseudobankowcy nie poinformujecie!!! Jesteście tylko zwykłymi sprzedawcami, do tego gorszymi od sprzedawców w Biedronce, Żabce... oni przynajmniej potrafią rzetelnie poinformować klienta. A wy, no cóż... typowe miernoty umysłowe!!! No ale cóż....dzięki Bogu w chwili obecnej to wstyd pracować w banku!!! To już nie te czasy co kiedyś, dlatego w bankach same półgłowki pracują, inteligentni nie idą tam pracować(przynajmniej do sprzedaży)!!!!
Analityk GE Money / 84.38.108.* / 2009-01-26 22:23
Po pierwsze , ludzie czytajcie umowy !!!!!
Do Pani Iwony65 , Pani Iwono a spytam jeszcze gdzie wpłacała Pani pieniądze , bo często się zdarza iż płacąc w różnych punktach kasowych ( u pani Stasi w kiosku Ruchu np .) pieniądze trafiają z dużymi opóźnieniami i żadna w tym wina Banku
waderpoland / 2009-01-25 11:04
zapewne kredyt byl udzielany w ramach karty kredytowej,a tam niestety pieniadze musza sie znalezc na koncie do dnia wskazanego na wyciagu. prosze pamietac, iz pieniazki poczta ida do odbiorcy okolo 2 tygodni. radze zalozyc sobie bezplatne konto w eurobanku i robic przelewy z tego konta - oplata 2,95 - pieniadze znajda sie na 2 dzien u odbiorcy. i prosze przeczytac umowe kredytowa, tam jest napisane, do kiedy maja pieniazki znalezc sie na koncie. bankowcy nie o wszystkim informuja, jak ja kazdemu klientowi (nie pracuje w ge, zeby nie bylo skojarzen) mialbym tlumaczyc, ile dni id apieniadze wplacane na poczcie, to po tygodniu pracy bym sfiksowal!
wilu / 194.187.55.* / 2009-01-04 11:25
Mogę się tylko podpisać pod negatywnymi opiniami o GE Money Bank. Naliczyli mi karę za nieterminowe spŁacanie raty, mimo, ze wpłaciłem w terminie. Windykacja nie reaguje na maile podobnie jak dział obsługi klienta na listy. Zmienili mi także termin spłaty kredytu i tez nie reagują na prośby o sprawdzenie poporawności rachunków.
Zachowanie to przypomina próby wymuszenia nienależnych pieniędzy, aniżeli normalne relacje bank-klient.
Czy klient ma jakąkolwiek możliwość obrony przed takimi praktykami???
abrakadabra2 / 89.151.28.* / 2008-11-28 17:58
GE to oszusci! Z daleka od nich! Juz nie jeden kredytobiorca sie przejechal. Na szczescie sa bardziej przyjazne banki.
świadimy kredytobiorca / 77.223.200.* / 2008-11-20 15:24
Drogi Panie, jako osoba kompetentna chciałabym podważyć Pana opinie i nieprawdziwe informacje które zamiescił Pan na niniejszym forum. Śmiesznym wydaje mi się obarczanie niekompetentych Pana zdaniem pracowników za swoje trudności ze zrozumieniem zasad spłaty kredytu. Nawet jeżeli pracownik rzeczywiście o niczym Pana nie poinformwał (w co nie chce mi sie wierzyć) nie zwalnia to Pana z zapoznania sie z umową kredytową przed jej podpisaniem, w której zawarte są wszystkie informacje i zasady korzystania z usług banku. Na podstawie Pana zarzutów wnioskuję że nawet po jej pdpisaniu nie poświęcił Pan na spoknie w domu nawet 5 minut na zapoznanie się z nią. Bank udziela kredytu i stawia co do tego określone warunki, klient po przeczytaniu umowy moze skorzystać z oferty danego banku, a wrazie jakichkolwiek zastrzeżeń odmówić jej podpisania. Każdy ma wybór; kupno za gotówkę, lub pożyczka u zamożnej ciotki nie wymagają takich formalności, natomiast decycje o kredydycie wszak podjął Pan sam i dobrowlnie. Umowa jest dokumentem opatrzonym podpisem zarówno pracownika banku jak i klienta świadczącym iż klient zapoznał się zawartymi w niej warunkami. Zbyt długi tekst umowy, brak czasu dysponowanym przez klienta, płaczące dziecko, niecierpliwa żona, pilne zakupy NIE ZWALNIAJĄ Z PRZECZYTANIA JAKIEJKOLWIEK UMOWY!!! Jeśli klient tego nie zrobił i umowę pdpisał to tylko na własną odpowiedzialność a pretensje może rościć tylko do siebie. Gdyby umowę Pan przeczytał wiedziałby Pan iż można od niej odstąpić w ciągu 14 dni, skoro Pan tego nie zrobił widocznie reflektował Pan nadal na korzystanie z udzielonego kredytu. Do dyspzycji klientów są infolinie, placówki bankowe, punkty obsługi klienta do których można się zwrócić i poprosic o pomoc w wyjasnieniu niezrozumiałych dla Pana kwestii. Do tego jak sądze równiez nie przejawiał Pan chęci. Niestety zaciągając pożyczkę bądź kredyt i przyjmując jego waruki trzeba sie z nich wywiązać, a postępownie niezgodne z jego zasadami wynikające z nieznajomości umowy wiążę się z różnorodnymi konsekwencjami jak naliczanie odsetek, bądź kary itp.
Kolejną rzeczą o której udziela Pan nie prawdziwych informacji jest kwestia karty kredytowej! Nie prawdą jest iż do kredytu ratalnego trzeba podpisac umowę o kartę kredytową!!!! Jeżeli klient o karte nie wnioskuje otrzymuje tylko umowę na zakup ratalny ( o ile spełnia ku temu warunki)!!!! wniosek o kartę równiez zawarty jest w umowie którą
klient po przeczytaniu podpisuje. Natomiast otrzymanie karty kredytowej do niczego nie zobowiązuje, ani do jej korzystania, ani z ponoszenia opłat za nią. I tu także decyzja nalezy do klienta czy chce kartę aktywowac i ponosić jednorazwy koszt w wysokości 30 zł naliczany dopiero w 13-tym miesiącu od pdpisania umowy, czy nie korzystać z przyznanego limitu i dodatkowego źródła gotówki i tym samym nie ponosić żadych kosztów i konsekwencji z tym związanych!! Radzę zatem na następny raz słuchać uważnie pracownika, wrazie wątpliwości zapytać i uważnie przeczytać umowę by niczym nie zostać zaskoczonym w trakcie spłaty kredytu, nie rozumieć czegoś to nie wstyd. Wielokrtnie podpisywałam umowy ratalne z bankami również z GE Money, nie miałam nigdy żadnych problemów, o karty kredytowe nie prosiłam i ich nie otrzymałam, żadnej kary mi nigdy nie naliczono, a kompetentni pracownicy zawsze jaso i przystępnie wyjaśniali warunki umowy również te niezrozumiałe dla mnie. Zatem jeżeli na procedurę uzyskania kredytu za pośrednictwem banku nie ma Pan czasu i chęci propnuję składanie gotówki do skarpety by wrazie potrzeby z niej skorzystac i uniknąć zapożyczania się u kogokolwiek.
aabra / 89.75.76.* / 2010-07-26 10:10
z przykrością nie mogę zgodzic się z częścią tej wypowiedzi. Do umowy kredytowej (zakup tv) ten bank obligatoryjnie WYMUSZA wzięcie karty kredytowej. Aby cokolwiek załatwić karte tę TRZEBA aktywować. Oczywiście, można olac temat i nie wziąść tego kredytu.
obywatelka / 62.121.88.* / 2009-08-24 15:36
Dlaczego więc GE Money nie chce anulować karty, którą MUSIAŁAM!!! wziąć do ratalnego kredytu? Karta jest zastrzeżona od paru miesięcy.NIE BYŁA AKTYWOWANA.
Klecha / 87.205.142.* / 2009-09-01 00:37
Nie wiem ile w tym prawdy,- osobiście pismem przewodnim wypowiedziałem umowę
karty kredytowej z której nigdy nie korzystałem. Wypowiedzenie przyjęto,limit zablokowano,
Nie jestem już kredytobiorcą na kartoniku,który był ujęty jako kredyt w Banku Centralnym.
Obciążało to moją możliwość kredytowania.
Zlikwidowałem również takie karty w REALU, POLBANKU,PKO,LUKASIE,AIG,BGŻ.
wielkość sumaryczna tych kart opiewała na 25000,-PL li tylko wREALU ubiegałem się
o jej posiadanie.Pozostałe banki jako ich klijent wysyłały jakby obligatoryjnie.
Dziś mam tą satysfakcję że nie poddaję się pokusie wydawaniu pieniędzy których jeszcze nie mam.
2009-08-24 15:36:14 | 62.121.88.* | obywatelka
Dlaczego więc GE Money nie chce anulować karty, którą MUSIAŁAM!!! wziąć do ratalnego
kredytu? Karta jest zastrzeżona od paru miesięcy.NIE BYŁA AKTYWOWANA.
uuu / 217.153.99.* / 2009-06-08 09:25
Szanowny Panie
Jeżeli pisze pan o czytaniu umów dotyczących kredytów , to chciałbym pana poinformować że wśród zapisów mowy znajdują się niedozwolone klauzule które może wyłapać prawnik. Jest to robione przez urząd konsumenta,a w przypadku banków jest ich ponad 90 niedozwolonych klauzul, powodują one nieważność tych przepisów co powoduje nieużyteczność tejże umowy. Myli się pan również co do jasności wyjaśnień udzielanych przez pracowników tej firmy, może pan tylko i wyłącznie odnosić się do swojego przypadku , tak jak to robią inni i opisują swoje osobiste spotkanie z tym czymś (GE MONEY) . Zatrudnieni pracownicy nie znają prawa bankowego są nieudolni w działaniu i niekompetentni.Co do procedury uzyskania kredytu to szanowny Panie to przedsiębiorstwo również odpowiada za zwłoki w decyzjach i czasami mogą one być bardzo kosztowne dla tegoż banku. Bank który nie posiada lokat tylko zapisy w księgach wieczystych swoich kredytobiorców uzależnia udzielanie kredytów od wpływów z już udzielonych pożyczek , a jaki to system to chyba nie muszę pisać dodam tylko że zabroniony.
waderpoland / 2009-01-25 11:14
cos ci sie kobiecino pomylio, to pracownicy banku i sklepow wreczaja do podpisania umowy o kredyt w ramach karty kredytowej, bo maja z tego wieksza kase. gdzie ty pracujesz? u swojej cioci w ogrodku i nie wychodzisz na swiat zewnetrzny? ludzie to chieny i dla paru zlotych dadza sobie reke odciac. moja znajoma ma biuro kredytowe i jak zwrocilem jej uwage,z e nie powinna dac swojej matce kredytu na 305 w skali roku, bo sa tansze, to ona na to, ze u niej ten byl najtanszy... o czym my mowimy? wiekszosc tych ludzi - zarowno tych podpisujacych umowy, jak i tych ktorzy biora - o finansach nie ma zielonego pojecia. bylem w swoim banku swiadkiem pewnego zdarzenia; przyszla klientka starac sie o kredyt, miala juz wypisane zaswiadczenie i 5 stronicowy wniosek (nie podam nazwy banku), pracownik banku obejrzal dokumanty i mowi do niej, ze za rozpatrzenie wniosku nalezy uiscic oplate 15 zl... wkurzony klient wyrwal dokumenty i powiedzial, ze w AIG nic sie nie placi.... i wyszedl. glowka tylko nie pomyslala, ze w tym banku oprocentowanie kredytu bylo na poziomie 12%,a w AIG 30%. od tacy jestesmy. dzisiaj penie klient jest zadowolonym klientem AIG, i zyjac w blogiej nieswiadomosci uwaza sie za szczesliwca, iz nie dal sie zrobic na 15 zlotych. zenada!
klientka / 94.101.16.* / 2009-03-06 17:02
Skoro uważasz, ze ludzie to heny, to dlaczego ufasz im i podpisujesz wszystko co Ci podsuną!!!! Sam jesteś sobie winien. Tak jak było powyżej napisane, swoim podpisem akceptujesz warunki umowy. Jeśli Ci nie odpowiadała, a tym bardziej jesli nie czytałeś to po co podpisujesz.
waderpoland / 2009-03-13 19:16
kto powiedzial, ze im ufam, podpisujac umowe z ge money, przeczytalem dokladnie umowe, a przed wprowadzeniem moich danych do komputera powiedzialem, iz chce kredyt bez karty, zwykly - ratalny - i taka umowe mi sporzadzono. jakis problem? pracownicy punktow kredytowych przewaznie mowia, iz karte trzeba, ze to konieczne itd... aby pozniej miec mniej roboty. wiadomo, masz limit na karcie ge, placisz karta, a nie czekasz 15 minut na akceptacje kolejnego kredytu ratalnego.
olixxx / 213.158.196.* / 2009-01-12 10:55
Byłam również pracownicą tego banku i zgadzam się z waszą opinią to oszuści. Rozumiem panią która broni pracodawcę ale ,,każdy żyd swój towar chwali,,.
Pani opisała nam bardzo ładną historyjkę, ale to nie ma nic wspólnego z realem. Prawda jest taka, że faktycznie rzadko kto czyta umowy kredytowe ale są one tak sformułowane, że nawet jakby czytał to ich nie zrozumie. Znam osobiście pana który miał datę płatności do 25-tego każdego miesiąca i zapłacił ratę 24-tego grudnia ale pracownicy banku mieli wolne i zaksięgowali sobie 29-tego. Pan oczywiście dostał karę 45 zł. Więc proponuje wszystkim ,,jak najdalej od GE,,
wilu / 194.187.55.* / 2009-01-04 11:37
Całe to tłumaczenie jest nieprzekonujące w świetle nieuczciwych praktyk banku, ktrór.y nie reaguje na maile i listy, próby kontaktu, zmienia terminy splaty kredytu. Wystarczy poczytać na forach a dowiemy się iż nieuczciwe próby naliczania kary 45 zlotych za niby to nieterminowe spłacanie raty kredytowej -pomimo zaplacenia w terminie) dotyczy tysięcy ludzi. Mogę się tylko domyślać iż większość podda się presji i i zaplaci nienależne pieniądze. A bank zacaciera rączki i liczy nieuczciwie zdobyte profity. Chętnie to na tym forum odszczekam, jeśli uda mi się załatwić moją sprawę. Na razie mogę tylko stwierdzić: trzymajcie się z daleka od tego banku. Każdy inny będzie lepszy.
aspartam / 89.72.70.* / 2010-05-27 20:49
O ich oszustwach można by napisać książkę. Omijać ten "bank"!!!
XLS / 82.160.177.* / 2009-03-20 22:17
GE MONEY BANK NIE WART JEST JAKIEJKOLWIEK UWAGI TO TWÓR,KTÓRY MAM NADZIEJĘ ZNIKNIE NA STAŁE Z ZYCIA BANKOWEGO.TO TRUP W SZAFIE!!!!!
41515215ss / 89.72.70.* / 2010-06-06 23:24
Omijajcie z daleka BPH- ge money!!!! Nawet nie warto o nich pisać
pambro / 83.6.170.* / 2009-05-29 20:19
TO PRAWDA !!!!! TEŻ WALNELI MNIE W ROGI. ZAPŁACĘ RATĘ ZA WCZEŚNIEJ BO TAK SIĘ PRZYZWYCZAIŁEM, ŻE OPŁATY ROBIĘ CIUT WCZEŚNIEJ - 45 ZŁ KARY, DZWONIĘ A PANIENKA ZAIMPREGNOWANA PRZEZ TYCH KRĘTACZY PROPONUJE MI JESZCZE INNE USŁUGI HANDLOWE TEGO NIBY BANKU. CO NAJGORSZE WESZLI DO WIĘKSZOŚCI DUŻYCH SKLEPÓW RTV_AGD I CZUJĄ SIĘ MONOPOLISTAMI, TO PRAWDA, ŻE TO TRUP W SZAFIE JA TYLKO ŻAŁUJĘ, ŻE NIE CZYTAŁEM FORUM ALE OD WIELU LAT SPRZĘT BIORĘ NA 0% I NIGDY NIE BYŁO TAKIEGO CYRKU, JEDEN Z POPRZEDNICH KOMENTARZY {PEWNIE PRACOWNIKA TEGO NIBY BANKU) O CZYTANIU UMÓW JEST ŚMIESZNY. JA ANALIZUJĄC NIESTETY PO FAKCIE STWIERDZAM ŻE WSZYSTKIE ich DZIAŁANIA SĄ NASTAWIONE NA DEZINFORMACJĘ I I DODATKOWE UKRYTE ZYSKI> NP> INFORMACJĘ O 45zł HARACZU OTRZYMUJĘ W PIĄTEK SMS-M A PŁATNOŚĆ JEST DO NIEDZIELI.CIEKAWE CO WYMYŚLĄ GDY PRZELEW NIE DOTRZE W TERMINIE - CZY NASTĘPNE 45ZŁ.
UWAGA NA GE MONEY BANK
emememe / 89.72.70.* / 2010-04-24 18:42
Złodzieje i tyle!!!
konwali23685 / 89.79.24.* / 2010-03-31 23:08
Przecież to zwykli oszuści są!!! Do tego ta niekompetencja pracowników...
Amelkka / 81.219.102.* / 2009-06-06 22:09
Witam, chciałam przyłączyć się do tych niezbyt pochlebnych opinii. Również miałam naliczoną opłatę 25 zł za opóźnienie paru dni kiedyś tego nie było tylko odsetki karne a teraz to i to - lichwiarskie podejście ( Amerykanie wiedzą jak zakręcić biednego Polaka aby kupił drogi kredyt i np state samoloty które już swoje wysłużyły ). Zgadzam się z tym ze umowy nafaszerowane są ukrytymi kruczkami nawet pani udzielająca kredytu próbowała wprowadzić mnie w błąd przy promocyjnej ofercie 0 % odsetek jeśli wpłaci się całość kapitału w terminie 6 miesięcy od zawarcia kredytu - tak mówił kolejny punkt w umowie a pani swoje że od upływu ostatniej raty czyli byłoby to 7 miesięcy od zawarcia umowy a wtedy promocja nie obowiązuje i trzeba spłacać odsetki i koszty uruchomienia i wtedy to już nie jest O %. Bank zmienia nazwę co jakiś czas aby klienci się nie zorientowali teraz to BPH GE. Tak więc rada trzeba pytać o oprocentowanie, koszty kredytu w tym ubezpieczenie i porównywać oferty innych banków aby tak się nie załatwić jak ww opinia o Pani Anecie z biura która wprowadziła w błąd klientkę i naraziła na dodatkowe koszty. Bardzo przykra sprawa. Pozdrawiam
gfdgdfg / 79.173.14.* / 2009-07-18 23:20
Jestem klientem banku od 3 lat, łącznie posiadam aż 17 zobowiązań kredytowych więc mam bardzo duże doświadczenie, nie jestem pracownikiem gemoneybanku ale chciałbym tylko wyrazić opinię że w moim przypadku bank wykazywał się duża elastycznością, wysoką zdolnością kredytową i bardzo szybką decyzją kredytową (dosłownie w kilkanaście minut lub telefonicznie gdzie na podstawie informacji w BIKU i kilku innych pytań wydano decyzję kredytową). Aktualnie zamierzam skonsolidować kredyty gotówkowe - może nie jest to super tanie rozwiązanie ale w moim przypadku będzie to bardzo korzystne rozwiązanie (przy tej ilości zobowiązań i spadku pensji muszę rozłożyć spłatę na dłuższy czas bo nie dał bym rady). A konsolidację (nie kredyt hipoteczny refinansowy tylko kredyt gotówkowy konsolidacyjny) mają na tyle fajną że można spłacać kredyty gotówkowe, karty kredytowe a nawet produkty ich własnego banku co jest ewenementem. Ich system gem24 może nie jest rozbudowany ale automatycznie podpinają nowe zobowiązania np. gdy kupi się coś na raty za ich pośrednictwem. Co do negatywnych opinii to w większości przypadków autorzy tych wypowiedzi po prostu nie mają odpowiedniego zasobu wiedzy bo mylą podstawowe pojęcia i nie czytają umów więc mogą mieć pretensję tylko do siebie.
mikkeon / 87.207.87.* / 2010-04-19 22:30
To świetnie świadczy o tym banku, że pomimo szesnastu kredytów dali panu siedemnasty. Prawdziwi doradcy finansowi z najwyższej półki. Rozumiem że nie wspomnieli o odkładaniu bądź inwestowaniu. Za to pewnie połowa lub większość tych kredytów była ubezpieczona od NNW, NP, poważnych zachorowań itp., domyślam się bez pytania o pańską polisę na życie, która może być dużo lepsza i z szerszym zakresem. Jestem przekonany, że jak pan pójdzie za jakiś czas, to następny kredycik się znajdzie dla pana i szybka konsolidacja, nawet przez telefon. Proszę to przemyśleć.
mimowolnia / 89.72.70.* / 2010-04-27 00:53
Czy nie można tych dwó tematów o GE połaczyć w jeden?
ŁUCJA ŻAK / 83.22.196.* / 2009-08-01 19:46
ile panu za to zapłacili?
edna / 87.99.41.* / 2009-07-11 22:11
witam byłam pracownikiem takiego punktu ratalnego..nie moge odpowiadac za innych pracowników ale prawda jest taka ze ludzie nie czytaja tego co podpisuja nie słuchaja nas..wiele przedmówców z tego co widze to nawet nie zdjaa sobie sprawy ze maja umowe z karta kredytowa..dla mnie jedyna głupota był okres rozliczeniowy..a niestety ludzie nauczyli sie Lukasa i innych banków i mysla ze tak jest wszedzie..sprawdzajcie co podpisujcie...bo ze wszsytkiego mozecie zrezygnowac i trzeba sie wykłócac...a co do pemii...żadnych premmi i kasy za karty nie było..
Zarząd GE Money Bank / 83.23.201.* / 2009-10-18 01:20
Trudno czytać kilka stron pisanych "maczkiem" jak za mną stoi kilka osób i czeka jak się "zmyję". Ale nie chodzi o to, tylko, że to jest złodziejski bank, tak ogólnie. Trza go unikać i czekać aż padnie na ryj.
Paweł Bańka / 81.219.208.* / 2009-11-29 16:53
Nie padł GE Money Bank, tylko zmienił nazwę na BPH. I od razu nawa kampania reklamowa"Bo liczy się klient" Chyba ten, którego jeszcze można okraść, oszukać . Poczytajcie na www.etrcilem-z-bph.pl OKRADZIONY przez BPH
kacza / 77.112.0.* / 2010-05-03 23:10
To jest niemozliwe ze w 21 stoleciu lidzie sie zachowuja jak andertalcy. To tylko czlowiek z IQ 25. moze sie w ten sposob pokazac.Ludzie to przeciez 21 wiek zacznijcie byc juz odpowiedzialni sami za siebie a nie zwalajcie winy na bank !!!!!! Robicie to chyba zeby zakryc swoja glupote i swoj ekonomiczny i moralny analfabetyzmus. Sory ale to swiadczy zle o vas klientach.
JA MIESZKALAM DLUGO ZA GRANICA I BARDZO BYM VAM ZYCZYLA POZNAC WARUNKI KREDYTU W INNYM KRAJU. TO BANK GMONEY TO JE NEJLEPSZI BANK JAKI POZNALAM a poznalam ich duzo. DZIEKI BOGU ZE TU JEST SUPER KULTURA BANKOVA V gmoney..
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: