Forum Polityka, aktualnościKraj

W Afganistanie zginął kolejny polski żołnierz

W Afganistanie zginął kolejny polski żołnierz

Wyświetlaj:
brrr-onek / 89.76.8.* / 2010-06-16 11:13
Po wycofaniu żołnierzy winniśmy wypłacić reparacje wojenne Afganistanowi i Irakowi.
Kornel Morawiecki wycofanie wojsk z Afganistanu i demontaż systemu zdrady narodu okrągłego stołu uczynił jednym z głónych zadań swojej ewentualnej prezydentury. Razwiedkę przestraszyło to do tego stopnia że zlecili Bronkowi by włączył do swego programu wycofanie wojsk. Będę głosował na Morawieckiego. To najleprzy dla Polski kandydat na prezydenta.
ździcho / 77.255.49.* / 2010-06-16 18:03

winniśmy wypłacić reparacje wojenne Afganistanowi i Irakowi.

...oraz odszkodowania rodzinom zabitych i rannych Afgańczyków.

Będę głosował na Morawieckiego.

Rozumiem. Chcesz w ten sposób dowieść, że jako Polak spełnisz swój patriotyczny obowiązek oddając swój głos. Szanuję Twoją decyzję. Licz się jednak z tym, że Kornel Morawiecki nie wejdzie do drugiej tury. Wtedy masz dylemat:
1) Znowu w poczuciu patriotycznego obowiązku w drugiej turze oddasz głos na jednego z tych dwóch, którzy dziś nawzajem oblewają się pomyjami i ciągają po sądach.
2) Powiesz: "Ja spełniłem swój obowiązek , oddałem głos na Morawieckiego. A z tych dwóch to nie chcę ani jednego, ani drugiego."
Jak wybierzesz opcję 2) to wtedy spotkasz się z zarzutem: "Ty nie głosowałeś!!!" Nie chcę Cię do niczego zniechęcać, chcę żebyś był świadomy, ze tzw. demokracja NACISKA Cię na oddanie głosu w drugiej turze, bo jak nie, to nie jesteś Polakiem. Obaj jedziemy na tym samym wózku. Nie mamy najmniejszego wpływu na to, kto będzie prezydentem. Różnimy się tym, że ja na wybory nie idę.
!@#$ / 83.7.20.* / 2010-06-16 14:07

Będę głosował na Morawieckiego. To najleprzy dla Polski kandydat na
prezydenta.

Głosuj sobie! A ile dotąd procent poparcia ma ten szmaciarz? Po za tym "naljepszy" pisze się przez "sz" a nie przez "rz".
ździcho / 77.253.87.* / 2010-06-15 16:52
No bo zaszło nieporozumienie, sory... Myśmy myśleli, ze to tylko my do was będziemy strzelali, a wy do nas to już nie. To my już pojedziemy do domu, co? I nie gniewajcie się. Co złego to nie my. To na razie.
!@#$ / 83.7.20.* / 2010-06-16 10:28
Mam nadzieję, że to sarkazm. Jeżeli faktycznie, to po raz pierwszy jestem zmuszony przyznać Ci rację. Teraz już za późno na negocjacje, a tym bardziej na wycofywanie się. Sam teraz widzisz co narobił Twój idol Komorowski. Teraz jedyne rosądne, co nam przypada w udziale, to natychmiastowa akcja odwetowa zmasowanym ostrzałem, a nie pojedynczymi p************** z rkmu czy granatem jak to do tej pory wojska NATO robiły. Z tym, że musi być to TERAZ, gdyż:
1) Talibowie muszą wiedzieć ZA CO, bo potem NATO musiałoby się gęsto tłumaczyć, tym bardziej ża akurat mamy szum wokół złóż afgańskich;
2) teraz jest najlepsza okazja na zaskoczenie Talibów, oni się tego nie spodziewają po tym, co usłyszeli od Komorowskiego i innych patałachów jego pokroju;
3) Bądźmy słowni. Jak już zadeklarowaliśmy powstrzymywanie fali terroryzmu na świecie, to teraz co? Jak nie idzie tak jak miało iść to głowa w piasek?
4) Najważniejsze! W koncu to sprawa honoru POLACY! Zginęli nasi rodacy a my mamy to puścić płazem?Jak my nie będziemy szanowali sami siebie, to inni też nie będą nas szanowali, a Talibowie to już na pewno nie.
Jest jednak pewien problem: Czy sojusz NATO jest zainteresowany takim rozwiązaniem sprawy (bo nie wierzę, żeby w ogóle nie wziął pod uwagę takiej opcji) czy dalej chce występować tylko w roli straszaka stacjonując tylko.
ździcho / 77.255.49.* / 2010-06-16 18:14

Mam nadzieję, że to sarkazm.

Tak. To sarkazm. Tyle, ze Ty interpretujesz go po swojemu. Nie chcę być źle rozumiany, więc napiszę, co miałem na myśli. Napisałem:
No bo zaszło nieporozumienie, sory... Myśmy myśleli, ze to tylko my do was będziemy
strzelali, a wy do nas to już nie. To my już pojedziemy do domu, co? I nie gniewajcie
się. Co złego to nie my. To na razie.

To sposób myślenia naszych rządzących: Jak się wyślizgać bez konsekwencji z tego, co się narozrabiało, bo się nie wiedziało, że rozrabianie tak będzie bolało jak boli. Tak się kochani nie da.
A Ty !@#$ nie interpretuj moich wypowiedzi. To Ty sugerujesz eskalację działań wojennych w Afganistanie. Ja sugeruję wypłacenie odszkodowań Afgańczykom za dotąd doznane krzywdy z Polskiej strony. Sory nie wystarczy. Właśnie to miałem na myśli pisząc tego posta.
arch / 2010-06-15 17:19 / Tysiącznik na forum

To my już pojedziemy do domu, co?

pRZED MOMENTEM - 14 kwietnia p.o. prezydenta B.Komorowski podpisał przedłużenie obecności Polskich żołnierzy w Afganistanie , może ktoś wie do kiedy ?
!@#$ / 83.7.20.* / 2010-06-16 10:33

pRZED MOMENTEM - 14 kwietnia

14 kwietnia to jest przed momentem? A nie masz przypadkiem na myśli dnia 14.06.2010? Ja tam akurat się w tym nie orientuję, bo jak widzę tego oszołoma to wyłączam telewizor.
Gall# / 213.158.197.* / 2010-06-15 16:30
O sztuczkach kampani tego WSIowego błana wkrótce nikt nie będzie pamięta, a to jest prawdziwa tragedia - PRAWDZIWA ŚMIERĆ PRAWDZIWEGO CZŁOWEKA.
arch / 2010-06-16 09:57 / Tysiącznik na forum
Dzięki Ci Bronisławie za twoją przezorność w formułowaniu i wypowiadaniu deklaracj .
Myślę, że p. Bronisław Komorowski jeszcze nie dorósł lub już nie powinien uczestniczyć w życiu politycznym.
Cena jest zbyt wysoka
cozaczassy / 213.158.197.* / 2010-06-15 16:08
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
arch / 2010-06-15 16:12 / Tysiącznik na forum
To prawdziwy kaszalot stanu!
astartis / 81.190.136.* / 2010-06-15 15:02
Jeszcze raz powiesz o zamiarze wycofania wojska to pewnie znowu kilku naszych zatłuką.
pis to obciach / 157.25.157.* / 2010-06-15 15:15
astartis, lecz się na nogi bo na głowę to już za późno.
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2010-06-15 15:35
wpier.... z NATO - najlepiej do Irlandii
arch / 2010-06-15 15:18 / Tysiącznik na forum

do Afganistanu razem z Bronisławem to PIERWSZYM SAMOLOTEM
arch / 2010-06-15 14:59 / Tysiącznik na forum
Widać po wypowiedzi p.o.prezydenta p. Komorowskiego o wycofaniu naszych wojsk z Afganistanu Talibowie poczuli się pewniej i idą na całego >
Brawo panie Bronisławie !
pis to obciach / 157.25.157.* / 2010-06-15 15:13
Typowe pisowskie gadanie - głupie gadanie. Tam jest wojna a nie piknik. Otrzał pozycji wroga jest prowadzony stale a nie wtedy kiedy marszałek sejmu w Polsce cos powie lub nie.
troll-hunter / 194.242.62.* / 2010-06-15 15:02
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Oszołomowaty / 212.14.45.* / 2010-06-15 15:05
Jakim trzeba być debilem, aby na potrzeby kampani wyborczej wypowiadać publicznie debilne słowa?? Jakim? Takie rzeczy to sie powinno uzgadniać po cichu z zachowaniem tajemnicy? Zgadaz się czy nie?
troll-hunter / 194.242.62.* / 2010-06-15 15:11
trzeba byc szczekaczka internetowa na uslugach partii, zeby łączyc te ataki z jakimis tam wypowiedziami politykow.

tam sie toczy wojna, o ile jeszcze tego nie wiecie, a gdzie drwa rąbią, to wióry lecą. I giną żołnierze z wszystkich kontyngentów.
Oszołomowaty / 212.14.45.* / 2010-06-15 15:45
Czasami trzeba kilka postów aby odkryć jak niektórzy płasko myślą. Jak nie potrafią wiązać kilku prostych faktów. Sorry, ale jesteś przykładem na to ...

Najnowsze wpisy