Forum Polityka, aktualnościKraj

Kolejny polski żołnierz zginął w Afganistanie

Kolejny polski żołnierz zginął w Afganistanie

Wyświetlaj:
liczy krupa / 91.193.40.* / 2010-08-23 18:50
A 2 mld złotych podatnik płaci za Afganistan co rok. Tak trzymać !!!!
Sten / 213.158.199.* / 2010-06-27 11:33
Komorro przeklęty zdrajco - zapłacisz za to gnooju
jan kowalski / 2010-06-27 11:32 / Tysiącznik na forum
ma już plan wycofania ( a raczej ucieczki, dezercji) z Afganistanu. ? Kilka miesięcy temu, lekką ręką wysłał tam 600 dodatkowych żołnierzy, więc co się stało, że teraz nagle zmienił zdanie?
Czy człowiek zmieniający zdania co parę dni może być prezydentem? Podobnie ma się zresztą sprawa ze służbą zdrowia, ale co tam,....
niwzab / 83.25.53.* / 2010-06-27 11:03
To Komorowski jest winny śmierci w ostaniach dniach kilku żołnierzy. Przez jego gierki w wycofanie wojsk (i tak ich nie wycofamy, bo amerykanie na to nie pozwolą) wzrosły ataki na polski kontyngent... No ale czy jest człowiek jezeli chce się zdobyć władzę absolutną za wszelką cenę...
arch / 2010-06-27 08:16 / Tysiącznik na forum
O sztuczkach kampani tego Hrabiego błazna o wycofaniiu z Afganistanu wkrótce nikt nie będzie pamiętał , a to była klejna prawdziwa tragedia - PRAWDZIWA ŚMIERĆ PRAWDZIWEGO CZŁOWEKA.

Dzięki Ci Bronisławie za twoją przezorność w formułowaniu i wypowiadaniu deklaracj .
Myślę, że p. Bronisław Komorowski jeszcze nie dorósł lub już nie powinien uczestniczyć w życiu politycznym. Cena była zbyt wysoka .
Lumen111 / 95.160.89.* / 2010-06-27 09:11

Bronisław Komorowski jeszcze nie dorósł lub już nie powinien uczestniczyć w życiu
politycznym.

Ludzie nie mający w sobie honoru nie dorastają...
Dla nich nasi żołnierze to tylko karta przetargowa w czasie wyborów. nawet za cenę śmierci żołnierzy kartą tą będą wciąż grali...
Natter / 2010-06-27 14:30 / Tysiącznik na forum
Macie krótką pamięć , do Iraku a póżniej do Afganistanu naszych żołnieży nie wysłał Komorowski tylko nasz lewicowy prezydent Kwaśniewski.Tak samo było z podpisaniem Konkordatu w nagrodę dostał kilka odczytów w USA Nie zapominajmy że wejscie do NATO zaakceplowały wszystkie opcje bez wyjątku. Pisałem że to kiedyś tragicznie się skończy i się nie pomyliłem.

Najnowsze wpisy